Ясновидци (врачки) - втора тема

  • 757 548
  • 1 279
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 4 054
здравейте...прегледах цялата тема и ми беше доста интересно реших да пиша когато чух коментар за виолета от хасково аз лично мн добре я познавам жената и просто нямам думи да я опиша защото сам ходила каде ли не но просто при нея нещата стоят по съвсем различен начин или по просто казано преди всичко тя е 4овек с нея можеш да споделиш абсолютно всичко и да бъдете приятели което за мен лично е много важно а за това дали познава всеки сам трябва да се обеди аз лично винаги си сверявам часовника с нея.за нея мога да говоря толкова много и то само хубави неща..ето й и телефоните надявам се да ви помогне както го направи с мен ....0878991764  ........0878794754.....

това ми се струва , че е реклама  newsm78
Но е абсолютна истина написаното Peace

каква и е таксата тогава и на какво гледа?

# 181
  • Мнения: 6
Hug на всички

Случайно попаднах на темата.По принцип не вярвам много на врачки и ясновидци,но преди 3 месеца ми се случи лична трагедия и се замислих за тях.Преди месец и половина си записах час при Христо Христов от Ясновидци.в тази тема,много много не се споменава за него/да не кажа въобще/старата не съм я чела. Че ,утре ми е часът,много се чудих дали да отида....когато се върна ще ви кажа впечатления  Peace
Имам познати,които са ходили при него,и бил "страшен".Че викам и аз да видя,какво му е "страшното"...
Айде заминавай и да кажеш какво е станало
Във Варна ще ходиш нали
и аз исках да отида, но няма да стане този месец може би другия

# 182
  • Sofia
  • Мнения: 4 054
@ jorjito  доволна ли си от Христо?

# 183
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
На доста момичета дадох телефон на Радо ,ако някой е ходил да сподели позна ли.Че на мен ми каза неща който тепърва ще се случват във времето.

# 184
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Момичета здравейте  bouquet

За Христо,незнам какво да кажа...останах със смесени чувства.
Отидох с майка ми.трябваше да почакаме малко,имаше преди нас хора.направи ми лошо впечатление,отношението му към една жена,която го помоли ако може да я приеме по-рано.И той зад гърбът и пред другите хора като започна да я нарежда"Нахалница,за каква се мисли тая" и т .н.
Така,а иначе извика ни и двете,пита ни дали имаме роднинска връзка и като му казахме че сме майка и дъщеря,ни даде да пием от една семейна чаша кафето.Двете бяхме вътре,на мен ми стана тъпо,аз исках да съм сама.Не че имам тайни от майка си,но...направо забравих какво исках,да го питам.Някой неща които каза на майка,бяха за мен и обратното.объркваше се...и като че ли знаеше че не му вярвам особенно.Говори много бързо и не може човек да асимилира и като ти каже "питай"...и бърза притропва...на мен ми стана супер нервно,забравих всичко.позна туй-онуй,обаче направо се чудя дали не налучкваше.
И така...незнам какъв феномен е,но аз нищо Феноменално не видях.Честно да ви кажа,съжалих че отидох,но си бях записала час и викам айде.
pilic ,във Варна ходих,да. Peace

Може и наистина да познава човека,но много бърза.непрегнат,да излезеш ти,да влезе другия.една моя позната ми каза че е стояла 20 минути вътре.а ние и двете бяхме готови за 10 Rolling Eyes

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 4 054
Момичета здравейте  bouquet

За Христо,незнам какво да кажа...останах със смесени чувства.
Отидох с майка ми.трябваше да почакаме малко,имаше преди нас хора.направи ми лошо впечатление,отношението му към една жена,която го помоли ако може да я приеме по-рано.И той зад гърбът и пред другите хора като започна да я нарежда"Нахалница,за каква се мисли тая" и т .н.
Така,а иначе извика ни и двете,пита ни дали имаме роднинска връзка и като му казахме че сме майка и дъщеря,ни даде да пием от една семейна чаша кафето.Двете бяхме вътре,на мен ми стана тъпо,аз исках да съм сама.Не че имам тайни от майка си,но...направо забравих какво исках,да го питам.Някой неща които каза на майка,бяха за мен и обратното.объркваше се...и като че ли знаеше че не му вярвам особенно.Говори много бързо и не може човек да асимилира и като ти каже "питай"...и бърза притропва...на мен ми стана супер нервно,забравих всичко.позна туй-онуй,обаче направо се чудя дали не налучкваше.
И така...незнам какъв феномен е,но аз нищо Феноменално не видях.Честно да ви кажа,съжалих че отидох,но си бях записала час и викам айде.
pilic ,във Варна ходих,да. Peace

Може и наистина да познава човека,но много бърза.непрегнат,да излезеш ти,да влезе другия.една моя позната ми каза че е стояла 20 минути вътре.а ние и двете бяхме готови за 10 Rolling Eyes

потвърждава се моето мнение, само рекламите са му големи на Христо  Thinking

# 186
  • Мнения: 468
Аз до колкото зная някой ясновидци твърдят,че гадаят чрез восък, но аз доколкото зная восъколеенето е алтернатива на леенето на олово.

Не е алтернатива, при все да си приличат на първо гледане.
Имам позната която може да лее восък, не се изживява като врачка. Прави го за близки или ако някой близък я помоли за свой познат. Това е цял ритуал, няма общо с 5 минутното леене на куршум. По восъчната отлива може да се ясновидства, но гадаенето не е целта на восъколеенето.

# 187
  • Мнения: 195
Здравейте ! Някой може ли да ми препоръча добър ясновидец или ходжа от когото сте доволни. За гр. София се интересувам. Да ви попитам някой ходил ли е при Ангел от Надежда ? Ако да - какви са впечетленията ви от него ?

# 188
  • Хасково
  • Мнения: 222
Някой ходил ли е при маг Мариела в Пловдив,и ако имате впечатления моля да споделите.

# 189
  • Мнения: 6
леле като се почне с тея титли маг , незнам си какво , чак ми става смешно
веднага знам че е шарлатанство

що се отнася до Христо от ясновидци явно наистина не става
Аз ще отида по нататъка и ще ви кажа и моето мнение
но е било много тъпо че сте били двете, защо не му каза че искаш поотделно? и още повече от една чаша много ясно че ще излязат смесени неща
междудругото знам че като не вярваш и не могат да ти гледат
примерно майка ми не вярва на никой и в рядкото пъти в които е ходила 2-3 все и казват че не могат да и гледат
а аз и обеснявам как ми познават и тя вика че е съм добре....

# 190
  • Мнения: 802

междудругото знам че като не вярваш и не могат да ти гледат

 Ами като ми говорят глупости как да им вярвам ?!
 Ако познаят - ще им повярвам, мн. ясно ...

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 4 054
някой знае ли нещо за тази жена? имате ли нейн телефон? http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-08-30&article=246094

# 192
  • Мнения: 219
Здравейте, и аз съм се пробвала да пиша смс на Ивелина Христова...хъм дали ми е познавала...ами да видим миналата година твърдеше, че ще се омъжа в края на годината, еми както се досещате не се омъжих, но пък ходих на сватба, да на един колега...та дали познава или не...поне аз не съм сигурна...да наскоро почна да ми твърди, че ще се омъжа през 2011 г...сигурно пак се очертава да ходя на нечия сватба...да твърдеше ми и че ще забременея и радя момченце в рая на тази година, да само, че уви няма как да родя до края на 2010...сага пък ми отговори, че в живота ми ще се появи друг мъж...та какво да ви кажа всеки път различно...какво ли ще излезе...

Преди 5 г. в Добрич бях ходила с една колежка на гледачка в циганската махала, казва се Керанка и е българка...е да ви кажа тя всичко ми позна...аз нищо не и казвах в интерес на истината отидох за подкрепа на колежка, аз самата нямах никакви сериозни проблеми....

ами всичко ми позна...попитах я тогава дали ще се омъжа, дали ще имам деца...нали се сещатате женски неща....каза ми, че не вижда нита брак, нито деца в скоро време...и така е до ден днешен...каза ми че ще си сменя след 1 година работата...каза ми точно в кой месец ще срещна настоящия си любим...да всичко ми позна....

Проблема е че сега аз имам малко здравословен проблеми...и доста лични...много  ми се иска пак да я посетя....но се страхувам, че ще ми каже че никога няма да имам деца...например...

Миналата година ходихме с въпросната колежка...но чакахме 2-3 часа пред дома й, аз се изплаших и се отказах...а не си спомням в кои дни от седмицата не приема зная, че имаше нещо за вторник или сряда...и за събота като че ли започваше от 10-11, но не съм убедена....моля ако някой е повече запознат от мен да се включи newsm78

# 193
  • Мнения: 219
Проблема при въпросната дама, е че не спестява и лошите неща в живата например позна че наша далечна близка, която е леля на баба ми я вика ...и я люлее...аз в началото се уплаших...помислих, че баба ми ще умре...тя на 83-84 г...да в последствие се оказа , че има рак на гърдата и я оперираха за сега е жива и здрава доколкото е възможно на нейните години...позна за здравето на майка ми...позна и за мен...каза , че ще имам проблем с главата..да и така се оказа...имах много силно главоболие...мигрена..леко пред епилептично състояние, както и де е лекувах се в продължение на година и засега съм добре....искам да кожа че Керанка не спестява и лошите новини....е вярно е че ни ме каза за магия...но аз отказвам да вярвам на подобни глупости....аз след като излязох от дома й не повярвах на случилото се и спрях да мисля за нея...дори не казах на родителите си, че съм ходила....не исках да ги тревожа...сетих се към края на въпросния месец...когато трябваше да срещна въпросното  момче...и т.к. месеца беше към края...реших, че е поредната шарлатанка...да ама не наистина го срещнах...и всичко се случи, така както го каза...но пак не казах на никога..не исках да тревожа никого newsm78

# 194
  • Мнения: 219
простете, пропуснах да напиша за въпросната леля на баба ми, че е мърта от около 10-15 години и доста трудно си я спомних...

Общи условия

Активация на акаунт