24 ЦДГ КОЛЕДАРЧЕ - Красна поляна - отзиви, мнения!

  • 8 612
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 334
Здравейте! Simple Smile

Бих искала да прочета отзиви за 24 ЦДГ Коледарче в Красна поляна ( до Тина Киркова) - мнения за служителките, за базата, отношението към децата, всичко, което някой знае и има желание да сподели тук!
Питам за тази ДГ конкретно, з-то най ми харесва като сграда - поддържан двор, без решетки по прозорците.

Предварително благодаря!  Hug

# 1
  • Мнения: 1 320
здрасти
големия ми син беше там 3 години и НЕ я харесвам ...
имах си много проблеми ...е  и аз не съм лесна Wink   Mr. Green
накратко ...
1.двора е почистен след 8 часа ..преди това не минавай ... от дамски превр**** и презер***** до каквото се сетиш ... в т.ч. кучешки фе***
2.персонал .... ами дано да са ги пенсионирали учителките при които беше защото такива бабки няма вече никъде ... по цял ден гледаха телевизия и знаеше имената на всички от Дързост и красота но не можеше и една песничка да изпее ...  Crazy
3.Базата .... за всичко си плащаш но един или друг начин
4.Хигиената .... мие се с белина и имахме няколко скандала / не за захабени и съсипани дрехи а за инфекции на ухо ....
5.Решетките са най малкия ти проблем ... виж ако ми пускат чалга песнички на детето и гледа ТВ вместо са играе на двора бих си преосмислила приоритетите ...
6. Предучилищна .... НЕ става .... в 1 клас децата за съжаление са на светлинни години от другарчетата си ...
и сега ще се запиташ защо е посещавал това ЦДГ .... защото ми изглеждаше новичко и приветливо  Tired и беше почти до нас ...
за предучилищната преместих баткото в 40 ОДЗ и съм много доволна Simple Smile сега и малкия е там ...е да на повече от 1 автобусна спирка е от нас и придвижването сутрин е малко събитие но си заслужава всяка крачка с която се отдалечавам от Коледарчето Simple Smile 
вярно че инфото ми е малко старо ...дано да се включат и други мами на по малки дечица посещаващи го в момента
Успех в избора   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 334
Много благодаря за това инфо!

Ето по този начин можем да си направиме избора, като четеме отзиви на други родители, ако нямаме познати, които да ходят там!
Иначе наистина вижда човек една фасада и двор и ходи разбери какво става вътре!!!!

За 40 ОДЗ "Жар птица" ли говориш, за спирката на 72?
Там има и ясленска група, което също е мн добре?
Ами за там може ли да споделиш също, ако не е нахално вече?!  Embarassed

Благодаря!  Hug

# 3
  • Мнения: 1 320
здрасти пак  Simple Smile
и баткото и малкия са били в 1 яслена група ... не сме имали някакви особени проблеми дори си харесваха лелките ....а малкия обожава двамата дядовци които се грижат за градината и правят ремонтите ........
сега малчо е при г-жите на батко си / поне едната / ...
 Rolling Eyes не знам какво точно те интересува но .... в тяхната група НЯМА телевизор но има радио и им пускат музика понякога ... пишат рисуват и пеят .... за един месец е научил химна и дори кара всички ни да стоим прави докато ни пее  Mr. Green
ако имаш конкретни въпроси можеш и на ЛС да ми пишеш ... ще се радвам да ти отговоря

# 4
  • Мнения: 192
Здравей и от мен. Вече си получила едно отрицателно мнение за Коледарче,аз пък ще ти напиша моето положително мнение  Simple Smile Дъщеря ми посещава въпросната детска градина втора година.Учителките ни и пом.възпитателката са млади,водим детето след 8 ч. и не съм виждала превръзки и други гореспоменати неща в двора,единствено ме дразнят бездомните кучета  #2gunfire които се намърдват вътре в двора,но не мисля че това е проблем на учителките /а на обществото ни като цяло/. Извеждат ги навън  дори и през зимата почти всеки ден. Занимават ги, рисуват,моделират,имат си учебници,с които също се занимават. Имат си телевизор,но доколкото съм чувала от дъщеря ми им пускат детски филмчета и не гледат сериали учителките Simple Smile
Но всъщност най-важното е - какви са твоите очаквания от детското заведение и какво точно целиш с записването на детето си там. Моето дете беше изключително срамежливо и некомуникативно,не искаше да общува с никой друг освен с роднини в тесен семеен кръг, и много се притеснявах как въобще ще се впише в цялата обстановка там /все пак групата им е от 32 деца/. Имахме в началото трудни периоди,както при всички деца, но пък важното сега е че детето ми си има приятелки, с които си играе и ходи с желание на детска градина Hug За мен това е най-важното, ТЯ да е жива и здрава когато я вземем от детска и да е прекарала добре деня си там! Когато виждаш че детето ти е щастливо няма повече какво да искаш Simple Smile Това е! Между другото миналата учебна година имаха страхотно тържество - с песни,стихотворения,танци,отделно тя ходи и на модерни танци в детската и с изпълнението си вдигнаха родителите на крака... Какво повече да искам,все пак да не забравяме че сме в БГ и не мисля че в другите градини всичко е перфектно.Ако искаш можеш да ми пишеш на лични,ако те интересува още нещо.. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 159
Моите преки впечатления също са старички. Сега са по-дистанционни. Искам да питам за шефката и за рекета.Има ли го?! А ако всички мнения са о,к, значи има нещо гнило. И в ЧДГ не може всичко да е 100% добре. Това и единствена такава голяма градина в квартала. Нормално е да има много деца и мнения. В двора виждам "бабки", но и млади жени. А от къде искате млади учителки, всички знаем условията...Освен това не виждам нищо лошо в "старата школа"! А още по-добре ще бъде ако се цитират имена на учителки. Така мненията, ще са по-конкретни. Но като цяло имиджа на тая градина още от едно време беше страхотен.

# 6
  • Мнения: 45
Ние на 3 класиране сме приети, и вече записани там. Това беше първото ми желание. Искрено се надявам да не съжалявам. Би ми било интересно да прочита мнения.

# 7
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Макар и не от вчера мнението ми е отрицателно...

# 8
  • Мнения: 159
delana знаеш ли нещо при кои учителки ще сте?
mimi135 , защо така?

# 9
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не искам да коментирам и навлизам в подробности. Naughty За мен нещата са такива каквито споменах по-горе...

# 10
  • Мнения: 222
Здравейте!Моето дете ще е от септември 1 група в тази детска градина.Нямам никаква идея защо сте толкова недоволни.Аз живея на гърба на детската градина и повечето деца от моя блок са в различни групи в нея.До сега не съм чула нито едно лошо мнение за градината от родителите на децата които ходят там!Моля кажете точно от какво сте недоволни,за какво трябва да сме подготвени? Hug

# 11
  • Мнения: 342
Здравейте,записвам се да следя темата.Има реален шанс да ни приемат там.Общо взето се колебая между тази ДГ, 140ДГ "Тинтява", 187 ДГ "Божур" и 6 ДГ "Шарл Перо",зависи кое сложа на първо място.Общо взето в момента сме в 48 ДЯ Западен Парк и доста трябва да вървим сутрин,за това сега искам нещо по-близичко,но и да е добре малкия.Ще се радвам на повече мнения по въпроса,благодаря предварително.   bouquet

# 12
  • Мнения: 159
За 140-та нещо не знам. Като авторитет и 6-та и 24-та са еднакви. 6-та е по стара сграда. В 24-та шефката е много напориста и всичко е подменила. Има значение при кои учителки ще се паднеш. Така, че по-добре проучи кои са те от 6-та и от 24-та и тогава можеш по-конкретна информация да получиш. 187- е за ромчета. Средата е различна. При възможен избор м/у всичките тези градини не предпочитай 187 /пак ли Павлова е директор там?/.

# 13
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
За 6 ЦДГ-не правете тази грешка.Директорката определено не може да се справи с персонала си ,а те са се възприели като богопомазани.

# 14
  • Мнения: 222
Здравейте!Вече мога да дам и лични впечатления от детската градина на синът ми ,а в случая 24 цдг коледарче.Мога смело да твърдя,че госпожите там са просто уникални.Детето ми ходи с голямо удоволствие,научи страшно много стихчета и песнички и дори се сърди когато дойдат почивните дни ,че не го водя на градина.Г-жите са Йовева и Захаринова и не на последно място Валя.Добре сработила се група от персонал,които адекватно могат да забележат когато има някакъв проблем с детето и вече взаимно да го отстраните.Не съжалявам за избора си на градина ,както и за колектива в който попадна детето ми.Дано да имате нашия късмет при избор на градина.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт