Уред за фотоепилация Silk`n IPL

  • 341 026
  • 934
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 600
Бенките се пазят задължително! В упътването трябва да пише, че след фотоепилация не бива да се излагаш на пряка слънчева светлина, а и няколко седмици след това ако ще излизаш на силно слънце е хубаво да ползваш слънцезащитна козметика с висок фактор. Иначе може да станат петна и лунички. Аз съм си святкала лунички, не се увеличават, но това през зимните месеци. За по-лесно можеш да ги мацваш с бял козметичен молив. Има едни обикновени, примерно на Голден роуз, мажеш само бенката и малко около нея, така не поема светлинен импулс. Дори и така, ще е най-добре въобще да ги заобикаляш и да не ги третираш.

# 736
  • София
  • Мнения: 1 434
Vessela Nickolaeva, за излагането на слънце знам, а и аз страшно бързо почернявам и мисля, в момента, в който се поразсъблека и ме види слънце, да престана изобщо с процедурите. За бял молив бях чела някъде, но хич не ми се вярва да предпазва от светлината  newsm78. След това, което стана с бенките първия път, вече ги заобикалям, но все пак се случва да не видя някоя особено отзад по краката или ръцете. Аз имам бая косъмчета и на гърба Embarassed Ще ми се и там да ги святкам, но пък и бенки имам..не знам как ще ги избягвам на такова място, а няма кой да го прави вместо мен.  Освен да си режа и лепя някакви лепенки ама и това е бая допълнителна играчка! Иначе съм много доволна, че си купих апарат най-после!Дори забавен разстеж, пак ме устройва на първо време. Simple Smile

# 737
  • Мнения: 15
Исках да само да споделя интересен ефект при мен. Купих си фотоепилатор миналата година и в един момент кожата на краката ми стана толкова гладка, че направо блещеше хаха (процедури+бръснене) И като сложа и един лусион за хидратация и виждах отражения в предната част на краката под коленете  Laughing

# 738
  • Мнения: 2
Здравейте.

Закупих си преди около месец уред  фотоепилатор rowenta ep9600f0 .

Направила съм вече 3 процедури, но не виждам ефект . Sad
Казаха ми, че когато го направя веднъж след това 2 седмици космите не растат,а при мен изобщо не е така, все едно само се бръсна и не минавам с фотоепилатор после.

Правя го на 5-та степен, защото съм доста светла по веднъж седмично.

Дайте ми някакви съвети, моля ? Дали някъде греша?

Благодаря ви предварително.

# 739
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Това което са ти казали хич не е вярно  ooooh!. Растат си космите. В един момент трябва да започнат да растат по-бавно, по-тънки, по на рядко....
Явно при теб ефектът ще се появи на по-късен етап. Не се отчайвай още  Peace Следвай си програмата както е зададена по упътването и се моли да има ефект  Simple Smile Peace

# 740
  • Мнения: 361
Здравейте! От днес си имам Silk'n glide xpress 300 000, но първият тест е доста объркващ и неуспешен. Утре смятам да си направя процедурата както трябва, а сега само пробвах степените и се оказа, че нещо не е наред. Не знам дали аз греша или машинката върти номера, но много трудно пуска импулси. Уж индикаторът показва, че е в контакт, уж степента е подходяща, но присветва съвсем леко и дотам. Внезапно пък започва да работи нормално, но след 5-6 пъти пак спира и се връща в по-горното положение със слабото безрезултатно примигване. На някого случвало ли му се е и къде да търся проблема? Прави го на всички степени. Не съм скептик и не вярвам да му има нещо, но не знам дали е нормално това. Струва ми е отвратително измъчена история.
Благодаря !

# 741
  • Мнения: 15
Здравейте.

Закупих си преди около месец уред  фотоепилатор rowenta ep9600f0 .

Направила съм вече 3 процедури, но не виждам ефект . Sad
Казаха ми, че когато го направя веднъж след това 2 седмици космите не растат,а при мен изобщо не е така, все едно само се бръсна и не минавам с фотоепилатор после.

Правя го на 5-та степен, защото съм доста светла по веднъж седмично.

Дайте ми някакви съвети, моля ? Дали някъде греша?

Благодаря ви предварително.

При всеки ефектът е в различна степен. Но не се оказвай, ефект ще има. Просто постепенно. Няма как изведнъж да спрат да растат. Косъмът си преминава през цикъл(ако не се лъжа се води 45 дена) и постепенно ще започнат да растат на по-рядко и да изтъняват

# 742
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Аз на моите процедури вече им загубих броя  Whistling Не виждам никакъв ефект, може би растат една мъъъъничка идея по- бавно. Не съм се щракала от 3-4 седмици, май е време пак да го направя. Само с ръцете спирам, че ходя вече само по къс ръкав и ме е страх от слънцето.

# 743
  • София
  • Мнения: 1 434
Velina Georgiewa, пишеш, че си доста светла, което преполага, че и косъмчетата са такива.
Този метод действа най-бързо на тъмни косми, каквито имам аз и затова и имам ефект от едва 3 процедури.
И аз съм с Ремингтън.

# 744
  • Мнения: 2
Ясно, значи да не се отказвам.  Peace

Продължавам така и се моля да стане.  Grinning

Само в книжката нещо не видях такава програма, а уж я прочетох доста съсредоточено, ще потърся пак.

Благодаря Ви, момичета.  Hug

# 745
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Бубинка, импулсите трябва да са като светкавица. Отчетливи. Май нещо не ти е наред уредът  newsm78
Моят също даде дефект и го смениха с нов.

# 746
  • Мнения: 361
Те се появяват но не веднага и много бързо спират. Говорих с представител на фирмата снабдител за страната и оттам ми казаха, че заради датчика за цвят на кожата може да прави така. Просто е под ъгъл и като не го поставям идеално плътно, отказва да пусне импулс. Интересното е, че мига както трябва за контакт, значи че го поставям добре, но може и да не е достатъчно. Ще го изтествам сега пак като легне малкия и ако ми скъса нервите ще го върна.

# 747
  • Варна
  • Мнения: 31
Здравейте, някой би ли могъл да каже, може ли и кога да се посещава солариум между процедурите?

# 748
  • Мнения: 4 600
A защо ти е солариум? Принципно няколко дни след процедура изобщо не е хубаво да се излагаш на слънчево или подобно лъчение, направо си е забранено. Ако кожата потъмнее от солариума, фотоепилаторът няма да е толкова ефективен и има опасност да изгори не само косъма, ами и кожата.

# 749
  • Мнения: 428
Здравейте, закупих си silk n infinity 400 000 от анг.сайт за 200 паунда и съм много щастлива, защото тук 690лв. Искам да попитам, кога трябва да се избъсна, непосредствено преди процедурата или предния ден? Може ли да се ползва от 15 год.дете? Първите 3 процедури на 2седмици, после на месец, така ли трябва? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт