"Дързост и красота":Тема 59 - "Мамините яйцеклетки?"

  • 25 101
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 786
Хаха, типично в проБрук стил се бърка хронологията на събитията  Joy
Стефани й се била натресла на Брук, каква опашата лъжа  Joy
Някой май не е гледал първите епизоди, когато Брук и Стефани се запознаха и Брук се размечта за мъжа и синовете на Стефани Sick Пък щом се вади като довод отношенията между Бет и Ерик, то мъжете във фамилия Лоугън се предават по наследство - щом майката го е имала, го оставя в наследство на дъщерята, която имала това право  Joy Боже, що за смешки се пишат в темата напоследък  hahaha

Искам да питам СЕГА, ако дойде някоя Брук и започне да сваля мъжа ти, после синовете ти, роди от тях и ви разбие семейството, ти така ли ще стоиш или ще гледаш да я разкараш, както Стефани прави?  Joy
Или може би ти ще идеш да прелъстяваш чужди мъже и деца и да разбиваш семейства, подмамена от парите и къщите на хората?  hahaha
Като чета какви ги пишеш, предполагам отговорите на горните два въпроса и ...  Sick

Възхвалите по екранен образ с пропаднал морал ги оставям за онези, които се възхищават на такова поведение  Joy

# 721
  • Мнения: 1
По БНТ Пловдив дават нов епизод, 1-2 серии след изнасилването. Бриджит вижда раните и синините на Брук.

# 722
  • Мнения: 400
о,някои госпожици говорят за възхвала по екранен образ с пропаднал морал,при положение,че:
Квазимодото:
1-се жени по сметки за дърти чичковци,да я издържат като студентка
2-жени се за коня рич
3-натиска се на Ерик/но не стигат до пляскане,защото Квазимодо имаше страх от другото квазимодо-стефката,а не защото не беше привлечена от Ерик/
4-изневерява най-нагло на рич,дорде е женена със своя учител hahaha hahaha
Човекът й казва,че е девствен и тя защо да не му се притече на помощ Sick
5-Спи с неизвестен брой араби,когато беше отвлечена
6-Спи с неизвестен брой мъже,га беше Пияндурка
7-Спи с Торн
8-Спи с Ник
9-Спи с Рик
10-Спи с бащата на Главната Героиня
11-Ходи на интернет срещи да си търси кой да я уважи
12-Сега пък ходи с някакъв УЙп.100% съм пропуснал някой hahaha
Освен тУЙ е:
1-Убийца
2-Пияндурка

# 723
  • Мнения: 6 529
форестър иди на лекар  Peace Имаш нужда от спешна медицинска помощ  Peace Ние ще се молим за теб  Praynig

# 724
  • Мнения: 1
форестър иди на лекар  Peace Имаш нужда от спешна медицинска помощ  Peace Ние ще се молим за теб  Praynig
Има нужда някой да изкорени женската му злоба и да го занимае с друго. Whistling

# 725
  • Мнения: 400
оу,като няма кво да се каже пред фактите hahaha ме пращат на лекар hahaha hahaha
Записал съм часове за целия отбор по синхронно плюене hahaha

# 726
  • Мнения: 6 529
оу,като няма кво да се каже пред фактите hahaha ме пращат на лекар hahaha hahaha
Записал съм часове за целия отбор по синхронно плюене hahaha

Явно са ги прибрали под наблюдение, че не съм ги виждала от месеци. Само теб не знам как са те изтървали  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1
оу,като няма кво да се каже пред фактите hahaha ме пращат на лекар hahaha hahaha
Записал съм часове за целия отбор по синхронно плюене hahaha
Какви факти? Фактът е един - ти се вживяваш в тази художествена измислица повече от всяка друга пенсионерка, която го гледа. Wink

# 728

Общи условия

Активация на акаунт