"Дързост и красота":Тема 59 - "Мамините яйцеклетки?"

  • 25 109
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 786
Ахахаха, как хубаво ме разсмяха някои бисерчета тази сутрин  Joy Стефани била виновна за Брукиното поведение и грешки.
Ей това е вица на седмицата  smile3521
Сигурно Стефани покани развратната Брук да бройка мъжа й, синовете й, да разбие семейства ...  hahaha
Не мога да повярвам, че има жени, които мислят по този начин и защитават натрапницата, която разваля семейството  hahaha
Направо не знам какво да мисля ... явно има жени, които нямат против някоя руса фурия да дойде и да прелъсти мъжа им, синовете (ако имат такива) и да разбие куп бракове  Laughing
А когато една "майка" е доказано неспособна да полага хубави грижи за децата си, децата трябва да бъдат отнемани .... в името на безопасността и доброто на самите деца.
Особено ако "майка" им прави самопризнания, че е лоша майка  Peace

# 691
  • Мнения: 23
В случая с инасилването вина има само Анди...
Много глупаво е да се обвинява най-малкото Стефани.... Crossing Arms
bugsy аз като майка разбира се,че съм против да се отнемат децата от мйката,но понякога има изключения и Брук е едно от тях.Като съдим как израснаха големите й деца и какво преживяха заради перфектната си майка,по-добре е тези невинни дечица да бъдат отгледани в среда различна от непостояния живот на майка им. Crossing Arms

Както за тебе е глупаво да се обвинява в случая Стефка, така за мен е глупаво да не се обвинява! Ако не беше тя, то Брук нямаше да има нищо общо с Анди, можеше да не го срещне изобщо повече! Но не...Стефани нали трябва да си режисира нещата, иска й се Брук да се подхлъзне, трябва да има коз някакъв, за да могат да й вземат децата (ох, загрижената бабка...прави го не заради самите дечица, а за да прави сечено на Брук, от ясно по-ясно е това!). Изобщо не го познава Анди какъв е, ама го хвърля към Брук. За мен вината на Стефани е  не само косвена, а много голяма. Ако не  беше тя - нямаше да се случи това!
И всъщност за Брук си е истина, че смени доста мъже, обаче на мен ми се губят случаи, когато това са напълно непознати ? Кръгът й се ограничава в семейството и околните Wink

Брук и Стефани са най-силните образи в сериала, само те пораждат такива крайни чувства и отрицание. Стефани ме дразни адски много доста често и това означава, че играе перфектно! И с Брук е така - винаги показва и изгирава емоциите, които са нужни в дадена сцена! Актрисите са много кадърни! На Тейлър се радвате на положителния образ, колко ви е красивка, грациозна и изящна, но като актриса Х. Тайло е доооооста по-слаба от двете. Досега не ми е направила впечатление с някоя сцена, да го изиграе толкова истински, че да ме жегне. Затова може би несъзнателно преди време съм сменила отбора, не знам... Thinking

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 12:01 от bugsy

# 692
  • Мнения: 400
Беринче,ти все даваш акъл на другите как да мислят Crazy
Сега го видях този анди.
Той турчин ли е всъщност Crazy
Сега четА в едно списание,че той е от арабските сараи на бившия любовник на Квазимодо Crazy

# 693
  • Мнения: 2 786
Бъгси, по твоята логика, ако не се беше набутала Брук навремето в чуждо семейство, нямаше изобщо да се стигне до там да се запознава с Анди  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 6 544
Утрешната серия няма да я гледам  Sick

Берина, страхотни снимки в подписа ти. Много сте сладки  Heart Eyes

За целия съзнателен живот на Брук доСЕГА мога да кажа само това: ""Каквото сам си направиш никой друг не може да ти го направи и каквото сам  не си направиш никой  друг няма да ти направи". Така че ако тя не е искала война със Стефка, нямаше да разваля семейства. Каквото си е надробила,  това ще сърба  Peace И всякакви опити да се вини Стефка за всичко случващо се около Брук са просто отчайващи. Държа да отбележа,че в никакъв случай НЕ ОДОБРЯВАМ /пиша го с главни букви за неразбралите/ сегашното поведение на Стефани, както и последвалия опит за изнасилване /Брук не заслужава това  Peace/. За другото ще замълча,защото разбрах, че "Мълчанието е злато", а аз искам да забогатея  Wink Crazy

форестър ти нещо против турците ли имаш или проблема за теб  НЕ Е в изнасилването на любимката ти, а в изнасилвача,който е турчин  ooooh!

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 12:03 от Dream Team

# 695
  • Мнения: 23
Бъгси, по твоята логика, ако не се беше набутала Брук навремето в чуждо семейство, нямаше изобщо да се стигне до там да се запознава с Анди  Mr. Green
Щастлива, може да играм тази игра до безкрай с "АКО", нали Simple Smile Говоря само за сегашната ситуация, като всеки си е с мнението. Щом за вас Стефито няма абсолютно никаква вина - така да е! Simple Smile

# 696
  • Мнения: 23
Държа да отбележа,че в никакъв случай НЕ ОДОБРЯВАМ /пиша го с главни букви за неразбралите/ сегашното поведение на Стефани, както и последвалия опит за изнасилване /Брук не заслужава това  Peace/

Ето, обективност (за първата част от изречението говоря , за втората много ясно ...само болен мозък може да се радва)!  Peace

# 697
  • Мнения: 2 786
Точно - не започвай игра, която нямаш намерение да завършиш  Peace


Имам идея за заглавие на другата тема -        Да бе мирно седяло, не би чудо видяло - така и двата "отбора" ще са доволни и всеки ще си го тълкува както му изнася, Стефани не би станала свидетел на това, ако не беше забъркала Анди, а Брук не би преживяла това, ако не бе се забъркала с Форестърови навремето  Mr. Green

Да добавя, че само болен мозък би се вживявал толкова в един телевизионен сериал и какви въображаеми неща се случват на едни въображаеми екранни образи Peace

# 698
  • Мнения: 144
Както и друг спомена - никоя жена не заслужава да бъде малтретирана така.
Да си спомним дали за поведението на Брук и грешките и в живота често причината не бе Стефка? Все си мисля че, ако не беше Стефка да и се меси от самото начало (а и на много други), то Брук отдавна да е загърбила този самотен начин на живот и да си има може би щастливо семейство.
В случая миличка отново си в лунно затъмнение.....за кои грешки по-точно на Брук, Стефани е виновна Thinking.....най-лесно е да се посочи с пръст и да се обвини някой, който само се опитва да защити семейството си от една сексуална маниячка. Naughty
.....Всеки носи отговорност за собствените си постъпки и грешки..... Crossing ArmsВ случая с инасилването вина има само Анди... Много глупаво е да се обвинява най-малкото Стефани.... Crossing Arms
bugsy аз като майка разбира се,че съм против да се отнемат децата от мйката,но понякога има изключения и Брук е едно от тях.Като съдим как израснаха големите й деца и какво преживяха заради перфектната си майка,по-добре е тези невинни дечица да бъдат отгледани в среда различна от непостояния живот на майка им. Crossing Arms
Твое право е да не се съгласяваш с мен, аз може и да греша,
- но защо тогава в страницата на ДиК - това с Анди е дадено като едно от криминалните прояви на Стефани?  newsm78 Кой ли каза на Анди "че Брук си крие ключа под саксията" . Въпросът може и към Дрийм  - ама тя нали сега "забогатява" да не я безпокоим.
- "сексуална маниячка" има по друга дефиниция, непокриваща се с Брук любовите, както правилно диагностицира Тейлър
- за многото случаи, когато Стефани и е разваляла живота и семейството на Брук е дълго и неСЕГА, ако бързаш- виж в сайта на ДиК, но веднага во ми идва наум как Брук си бе с Ник, но Ридж се разболя и Стефка прекъсна идилията им с Ник в басейна и тръгна после и акциите си да дава от Форестър за да принуди Брук се върне при Рич. Да не бе се старала толкова тогава Стефани - Брук да си бе още с Ник.
- за отнемането на децата  bugsy се е изказала, но аз само да питам - къде в ДиК видяхте "среда различна"? Ами там няма такава? На всички  в ДиК все нещо им става непостоянно hahaha

Bugsy ти сигурна ли си, че ти не си аз?
Подкрепям силното ти изказване! Вземаш ми думите от устата за Брук-Стефани и Тейлър образите и кой е ПО и НАЙ. И че е наистина е най-добре да се главно говори за СЕГАшните прояви на героите, и по-малко за миналите, защото иначе става безкрайно.


# 699
  • Мнения: 23
Щастлива,  говорех за изнасилване, като цяло, не за сериала, то си е ясно. Че то вживяващите тука са толкова много, като гледам какви анализи се правят от двата лагера...от единия - повече, ама 'щото все пак бройката е превъзхожаща Sunglasses , но не бих дала определение чак болен мозък (по-вероятно - злобнички или груби на моменти, което пък кара мен, а сигурно и други, да не пишат, въпреки желанието да се коментира), а просто чесане на езици/търкане на клавиатура, докато се гледа сериалчето  Sunglasses

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 13:01 от bugsy

# 700
  • Мнения: 6 544
И че е наистина е най-добре да се главно говори за СЕГАшните прояви на героите, и по-малко за миналите, защото иначе става безкрайно.


Понеже забогатявам  Crazy, ще ти отговоря с твои цитати на ТВОЯ ПРИЗИВ,защото двойният стандарт главно  ВАЖИ  за теб  Mr. Green

Цитат
Все си мисля че, ако не беше Стефка да и се меси от самото начало (а и на много други), то Брук отдавна да е загърбила този самотен начин на живот и да си има може би щастливо семейство.

Цитат
Да си спомним дали за поведението на Брук и грешките и в живота често причината не бе Стефка?



# 701
  • Мнения: 2 786
Дрийм   bouquet

Ето от мен:


Рич се опитва да убеди майка си, че това е най-доброто решение. Стефани не може да повярва на ушите си. Рич не вижда друг изход, няма да допусне Томас да влезе в затвора.
Томас и Тейлър разговарят, Томас се чувства виновен и гузен, иска да иде в полицията да се предаде, Тейлър го кара да изчака баща му да намери изход от ситуацията.
Стефани се чуди как да разкарат Рик от живота си, Рич не знае, но няма да му позволи да унищожи Томас, както е унищожил Фийби.
Рик и Стефи се гушкат в леглото и си говорят. Рик споменава, че Пам е в затвора, че тя е виновната. Стефи извиква, че не е тя. Рик пита дали тя знае кой се опитва да го убие.
Томас и Тейлър продължават разговора, Тейлър вярва, че Рич ще намери изход от ситуацията, Томас не вярва, че има друг изход, освен да се предаде. Сигурен е, че Рик рано или късно ще разбере истината.
Стефи успява да избегне отговора на въпроса му и вместо това започва да го целува. Рик казва, че е сменил ключалките и сега нито Стефани, нито баща й могат да дойдат да ги прекъснат.
Рич предлага да намерят суперадвокат да измъкнат Пам, но без да се разбира, че Томас е извършителя.
Томас е много ядосан, Тейлър се опитва да го успокои.
Рич казва на Брук, че този, който нападна Рик не е Пам, а е някой от семейството, който "познаваме и обичаме". Брук тъкмо е махнала охраната на Рик и знае, че Рич знае кой е виновника.
Томас е притеснен, че с действията си е наранил и родителите си, а майка му го успокоява колко го обичат с баща му, как винаги ще му помагат, няма да го оставят.
Рич казва на Брук, че идеята не е била Рик да бъде убит, а сплашен и че пожарът е бил малък, а колата е избухнала без Рик да бъде в нея. Брук побеснява, че Рич сега заема страната на нападателя. Рич се изпуска и казва на Брук, че Томас е виновен. Брук със сълзи на очите не може да повярва.
Край на епизода.


# 702
  • Мнения: X
Брей,брей,много спорове ,много нещо!   Mr. Green

А нещата са кристално прости и ясни...
По отношение защитата ми на Стефани:
Аз,като майка на двама сина,ако се появи една такава руса ...."дама" ,с намерението да омитка и тях, и свекъра си, и де що рода от мъжки пол види,не само ,че няма да я оставя на мира, ами Стефани ще е направо цвете пред мен!
Та напълно я разбирам Стефка защо постъпва така...

Да,Стефка има и гадни постъпки,но по същата тая ваша логика,те бяха предизвикани от Брук.
Ако Брук не се навираше постоянно при всеки мъж Форестър,може би и Стефка нямаше да е такава!   Peace

По повод малтретирането:
Малтретиране е едно,изнасилване -друго!   Peace
И тук пак не виждам каква точно е вината на Стефка...
Ако каже на някого "Върви ,скочи от онзи небостъргач"  и той я послуша,тя ли е виновна,или скачащия,че няма мозък?  
Идеята на Стефка е да държи Брук далеч от семейството си!

Тя не чете мисли,откъде би могла да знае,че господина е насилник?!
Вие,ако не знаете какво ще стане,от това,което видяхте досега,бихте ли предположили ,че ще я насили?
Аз лично не виждам в него образа на престъпник...

По повод децата:
Ако се мисли ГЛАВНО за доброто на децата,то е повече от ясно,че няма да са добре с Брук.
Тя сама си признава,че е  лоша майка,че когато има проблеми с мъже,децата са на заден план.
Вие бихте ли си оставили децата при такъв човек?
Аз НЕ!



# 703
  • Мнения: 6 544
Краси smile3501 smile3501 smile3501

СТРАХОТЕН ПОСТ!!! КРАТКО, ЯСНО И ИЗЧЕРПАТЕЛНО!

# 704
  • Мнения: 400
Вие бихте ли си оставили децата при такъв човек?
Веднага бих й ги оставил,ако ще и 69 деца да имам/няма да представлява проблем Crazy/

Общи условия

Активация на акаунт