"Дързост и красота":Тема 59 - "Мамините яйцеклетки?"

  • 25 122
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Предлагам:''С яйциклетки или без, момчетата при Стефccc!!" Joy

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 23:16 от susy

# 676
  • Мнения: 144
Тъкмо повод да питам, че се каня от известно време насам. Скоро ли ще е сцената с изнасилването? Че хич и не искам да я гледам тази серия  Sick
Тези сценаристи имат болни мозъци, как им хрумна такава гадост.
Наистина май не е сега моментът за моето заглавие.
Иначе всеки може да си предложи което му харесва, на мен ми се ще да си има заглавие, така темата някак по-завършена ми се вижда. Но ако не измислим подходящо, може и без  Peace
Изнасилването би трябвало да е скоро по БНТ 1 - навярно ще е утре.
Защото тази вечер даваха съсипаната Брук да си спомня сцени от това как е било.
А повторенията се изместиха с две серии напред май.
Та две серии не гледай - или спри като влезе Анди при Брук.
Още идеи: Кой точно бе в мамините яйцеклетки? Кои стои зад мамините яйцеклетки? Излюпването - пукването  на мамините яйцеклетки? Чие е братчето вътре в мамините яйцеклетки? Как леля Брук стана мама?

# 677
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413

Още идеи: Кой точно бе в мамините яйцеклетки? Кои стои зад мамините яйцеклетки? Излюпването - пукването  на мамините яйцеклетки? Чие е братчето вътре в мамините яйцеклетки? Как леля Брук стана мама?
А бе, СЕГА, Shocked Shocked Shocked

# 678
  • Мнения: X
Дааа,голям спор ...за нищо смислено!

СЕГА...се сетих,има и една друга приказка :"Къде го чукаш,къде се пука!"
Ако се сещаш...
Ако не,твой проблем.

Между другото,точно защото съм жена,не одобрявам поведението на Брук,Дона и Бет.
Защото ми е много противно такова аморално и леко поведение .
Кой знае,ако бях мъж,сигурно нямаше да съм груба,а щях да ходя след тях с изплезен език...   Mr. Green   като някои други...Ама не съм,сори!


За заглавие нямам претенции...И "Брук -изнасилена и тъжна ..."  с 10 ревящи емотикончета да е ,все тая.Не ги чета я...

# 679
  • Мнения: 6 566
Може и анкета да пуснем - Колко време ще тъжи Брук и кой ще я утешава?

Стефани не можа да разбере,че Брук не ще кой да е мъж в леглото си, а точно някой неин син /в краен случай природен брат/, евентуално бащата на синовете й / и ракът е риба/,  а ако и рак няма, може да се задоволи с поредния си зет  Crazy Това Стефка трябваше да го предвиди, а не да действа сляпо и необмислено. Явно е забравила случката с "ухажора" от Париж  Thinking

# 680
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Дрийми,не я подценявай Стефка! До сега  не   е падала по гръб,няма и  да падне Mr. Green Нали уж   цялото  семейство   я   ''отритна'',след ''инфаркта'',ама после един по един лазиха да  я докопат...Щото  без  Стефка   сичките  са у киреча.......СТЕФКА-  ПРЕЗИДЕНТ!!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 681
  • Мнения: 144
Добро утро!
 Simple Smile
Малко неуместно е да се търсят извинения за Стефка, с каквито и думи да се правят "шеги" за случката - не бива!
Както и друг спомена - никоя жена не заслужава да бъде малтретирана така.
Да си спомним дали за поведението на Брук и грешките и в живота често причината не бе Стефка? Все си мисля че, ако не беше Стефка да и се меси от самото начало (а и на много други), то Брук отдавна да е загърбила този самотен начин на живот и да си има може би щастливо семейство.
По-добре (както и мен съветвате често) затрайте си СЕГА (със суперлатививите за Стефка). В случая мълчанието е злато!

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 09:59 от Sega

# 682
  • Мнения: X
Цитат
Както и друг спомена - никоя жена не заслужава да бъде малтретирана така.

Коя е малтретираната жена във филма?   newsm78 newsm78
Аз поне доСЕГА не съм видяла такава...

Цитат
Да си спомним дали за поведението на Брук и грешките и в живота често причината не бе Стефка?

За пореден път:ЗА НЕРАЗБРАЛИТЕ:
"На кривата ракета и космоса й пречи!"   Peace  
Със пояснение...Брук като за нищо не става,все някой друг й виновен! 

Те хубаво хората са измислили по някой лаф за всяка ситуация,ама да имаше и кой да ги разбира...   Mr. Green  

# 683
  • Мнения: 23
Гледам Стефани също има голям фенклуб...който естествено съвпада с антифенклуба на Брук. Кажете ми честно оправдавате ли я в момента за старанието да й вземат децата? Thinking Много загрижена, бе, много...

# 684
  • Мнения: 6 566
Все си мисля че, ако не беше Стефка да и се меси от самото начало (а и на много други), то Брук отдавна да е загърбила този самотен начин на живот и да си има може би щастливо семейство.



Един въпрос, ако не нарушавам спокойствието Ви "милейди"? Тъй като твърдите,че все СТефка  е виновна за постъпките на Брук, кой я подтикна да хване самолета от Австралия и да  се изстреля в леглото на Ник. Нали имаше щастливо семейство?  newsm78 Ридж я обичаше. Не беше ли родната й сестра Донка, която уреди апартамента на "младоженците" ,потривайки самодоволно ръце, знаейки какво ще последва. СЕГА внимавай със суперлативите за систър Лоуган  Mr. Green

# 685
  • Мнения: 1
Sega, в Пловдив повторения няма тази седмица. Явно защото са избързали, навреме се усетиха. Ако не тази вечер, ще продължат от утре. Защото днешния епизод както знаем го повториха още в петък.

# 686
  • Мнения: 144
Мерси Ванко. Явно при нас в БНТ Север не са съвсем в час.

... Кажете ми честно оправдавате ли я в момента за старанието да й вземат децата? Thinking Много загрижена, бе, много...
Bugsy, съмнявам се много някой наистина да го одобрява и тук и очевидно и в ДиК (освен Стефка - тя и в ДиК остана сама в тези си претенции). Но мисля, че се одобрява по инерция - в името на битката против Брук - на всяка цена да е стъпкана.

Цитат
Както и друг спомена - никоя жена не заслужава да бъде малтретирана така.
Коя е малтретираната жена във филма?   newsm78 newsm78
Аз поне доСЕГА не съм видяла такава...
Де да беше така. Ама не. Имаше и то много пъти. Наскоро напомниха за Париж.
Ще видиш и в следващия епизод.
Няма жена, която да е толкова грешна, че да заслужава да бъде насилвана.

Все си мисля че, ако не беше Стефка да и се меси от самото начало (а и на много други), то Брук отдавна да е загърбила този самотен начин на живот и да си има може би щастливо семейство.
Един въпрос, ако не нарушавам спокойствието Ви "милейди"? Тъй като твърдите,че все СТефка  е виновна за постъпките на Брук, ... СЕГА внимавай със суперлативите за систър Лоуган  Mr. Green
Дрийм, не нарушашаш. За теб винаги. Виж преди това съм казала съм "често".
Цитат
"Да си спомним дали за поведението на Брук и грешките и в живота често причината не бе Стефка? Все си мисля че, ако не беше Стефка да и се меси от самото начало (а и на много други), то Брук отдавна да е загърбила този самотен начин на живот и да си има може би щастливо семейство." [/quote

# 687
  • Мнения: 23
Bugsy, съмнявам се много някой наистина да го одобрява и тук и очевидно и в ДиК (освен Стефка - тя и в ДиК остана сама в тези си претенции). Но мисля, че се одобрява по инерция - в името на битката против Брук - на всяка цена да е стъпкана.

А не трябва да е така! Даже няма да се учудя, ако излезе според някои, че Брук сама си го е търсила (изнасилването, което предстои Sad )

Може ли някой от информираните да каже какво ще стане, ще си вземе ли децата скоро Брук и за изнасилването каква ще е реакцията на Стефка, като се разбере...дали няма да се почувства поне мъъъъничко виновна, че е настоявала този да ходи и омайва Брук?

# 688
  • Мнения: 907
Човек направо не би могъл да предположи какъв престъпник е този Анди като го гледа как само се мазни на Брук и все още й говори на 'Вие'. Ужас, утрешната серия със сигурност ще е една от най-гадните в ДиК.  ooooh!

# 689
  • Мнения: 1 425

Както и друг спомена - никоя жена не заслужава да бъде малтретирана така.
Да си спомним дали за поведението на Брук и грешките и в живота често причината не бе Стефка? Все си мисля че, ако не беше Стефка да и се меси от самото начало (а и на много други), то Брук отдавна да е загърбила този самотен начин на живот и да си има може би щастливо семейство.
По-добре (както и мен съветвате често) затрайте си СЕГА (със суперлатививите за Стефка). В случая мълчанието е злато!

В случая миличка отново си в лунно затъмнение.....за кои грешки по-точно на Брук, Стефани е виновна Thinking.....най-лесно е да се посочи с пръст и да се обвини някой, който само се опитва да защити семейството си от една сексуална маниячка. NaughtyХайде кажи по-точно за кое е виновна.....затова че спа с мъжа й,затова че спа със зет си и с девера си и затова че де що семейство има
 го разби и да не продължавам.Тя ли я пъха в леглото на всеки,който има нещо в гащите си.Гледайте реално на нещата #Cussing out......Всеки носи отговорност за собствените си постъпки и грешки..... Crossing ArmsВ случая с инасилването вина има само Анди...
Много глупаво е да се обвинява най-малкото Стефани.... Crossing Arms
bugsy аз като майка разбира се,че съм против да се отнемат децата от мйката,но понякога има изключения и Брук е едно от тях.Като съдим как израснаха големите й деца и какво преживяха заради перфектната си майка,по-добре е тези невинни дечица да бъдат отгледани в среда различна от непостояния живот на майка им. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт