Дебитна карта - има ли значение от коя банка е?

  • 30 297
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Аз съм с ДСК и съм мн. доволна, доста ниска е такста за теглене от техен банкомат, което ме устройва.

# 46
  • Мнения: 34
един глас т мен за ПИБ-а  Sunglasses

# 47
  • Мнения: 16
На Първа инвестициона банка Интернет банкирането им е под всякаква критика.
На всичкото отгоре направиха номер на мъжът ми и в петък са му привели парите по друга сметка не по тази която е искал, въпреки, че е подал на служителя картата. Та ни оставиха без пари събота и неделя...Сметките са открити от бившата му работа и винаги сме имали разправии с тях. В понеделник ще ходи да ги закрива.
Не сме имали проблеми с Про кредит банк. И заеми сме вземали от тях и фирмената ми сметка беше там. Изключително коректни. Били са ми клиенти и аз техен и не мога да се оплача. Интернет банкирането им е на високо ниво.
Препоръчвам и МК Юнион банк.
Имам лоши впечатления от Експрес банк.
Трябва да се следи дали и картата дава възможност за кредит овърдрафт. (някаква част от заплатата която ти превеждат по нея)

А моля моля. Интернет банкирането на ПИБ си е екстра. Преди време беше много зле, но сега е много удобно, можеш даже да видиш транзакциите по кредитна карта преди да се отразят в сметката. Другите имат ли я тази екстра?

# 48
  • София
  • Мнения: 4 245
Имат я! Това "екстра" ли се води?

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
В ОББ при издаване на дебитна карта те застраховат и годишната такса е 29 лв. Но не казват. И щеш нещеш си прецакан с тия пари. Вярно, застраховка е, но би трябвало да е по желание, а не "ако мине".
http://www.ubb-alico.bg/bg/product/zashtita-na-kartodarzhatelya-11.html

# 50
  • Мнения: 134
Има разлика от банка до банка...проучи въпроса....Аз ползвам от ОББ но нямам никакви впечатления за сега тегля всичко на веднъж и така,пък и аз като теб не работя от доста време.Не са ми плащали заплата та каму ли в карта ама сега си извадих

# 51
  • Мнения: 2 759
Имат я! Това "екстра" ли се води?
                          'Екстра' в смисъл 'чудесно'.

                          ОББ за какво точно те застраховат  Thinking?

# 52
  • София
  • Мнения: 4 245
Викито, постът ми беше свързан с последния въпрос от мнението на Чубака! И ОББ едва ли застраховат времето за отразяване транзакциите по карти Simple Smile
П.П. Впрочем аз съм фен на застраховките.

# 53
  • Мнения: 2 759
В ОББ при издаване на дебитна карта те застраховат и годишната такса е 29 лв. Но не казват...
                             Горното имах предвид, но не уточних (понеже ме домързя да цитирам).

# 54
  • Мнения: 5 178
Тука една таксичка... незаконна, но сладка! - материал на МОИТЕ ПАРИ и PRO BG

http://www.moitepari.bg/Spravochnik/art/Advices/tuka-edna-taksic … b0a2c82d8704cc71/

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
В ОББ при издаване на дебитна карта те застраховат и годишната такса е 29 лв. Но не казват. И щеш нещеш си прецакан с тия пари. Вярно, застраховка е, но би трябвало да е по желание, а не "ако мине".
http://www.ubb-alico.bg/bg/product/zashtita-na-kartodarzhatelya-11.html
Е как така ?! Мен културно си ме попитаха искам ли, не искам ли застраховка, дадоха ми да се подпиша.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
В ОББ при издаване на дебитна карта те застраховат и годишната такса е 29 лв. Но не казват. И щеш нещеш си прецакан с тия пари. Вярно, застраховка е, но би трябвало да е по желание, а не "ако мине".
http://www.ubb-alico.bg/bg/product/zashtita-na-kartodarzhatelya-11.html
Е как така ?! Мен културно си ме попитаха искам ли, не искам ли застраховка, дадоха ми да се подпиша.
Ами мен пропуснаха да ме попитат, аз пък пропуснах да прочета и така  Mr. Green
После като споделих с познати, имаше и други неинформирани. Явно действат на принципа "Ако мине". Пък ние като не четем, кой ни е крив Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 17 546
Напоследък ми направи впечатление когато двама колеги изпищяха, че са им източили по 400 лв от картите, в които им превеждат заплатите, че и двамата са с дебитни на ОББ. Освен това при подаване на жалбите по повод това, са им отговорили, че ще им възстановят стотина от тези 400 лв! Как тана, не можаха да ми обяснят.   Thinking
За мен лично тази банка е супер обсебваща и не пуска клиентите си, когато решат да се преместят от нея. Има куп разправии и главоболия, и трябва да се ходи до офис 15 пъти докато си свършат всичката работа, която би следвало да приключат от раз при отказ от услугите им.

От години съм с дебитна и кредитна на ДСК, и съм си много доволна. Peace

# 58
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Аз съм към ЦКБ. Доволна съм. Не мога да кажа колко е лихвата, дори не знаех, че има такава, докато не видях някакъв странен приход в месечното си извлечение Mr. Green Служебно по тази сметка ми издадоха две карти - Маестро и Виза електрон.
И аз подкрепям за ЦКБ. Нямам обяснение защо банката издава по две карти, но не мога да закрия само едната ,трябва и двете.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
 Относно възстановяването на  източени и суми  бях чела  някъде  , че банките възстановяват суми над 300 лв.Само над тази сума можело да предявяваме претенции. Дано да греша.

Общи условия

Активация на акаунт