Дебитна карта - има ли значение от коя банка е?

  • 30 298
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 722
При нас бяха на ДСК картите. Ако си с отлична диплома бяха заредени с 10лв  Flutter
 А тези 15 лв казаха ли ти от какво са? Месечни такси или нещо друго?

# 106
  • Мнения: 2 229
При нас бяха на ДСК картите. Ако си с отлична диплома бяха заредени с 10лв  Flutter
 А тези 15 лв казаха ли ти от какво са? Месечни такси или нещо друго?

А на вас казаха ли ви нещо или просто ви раздадоха пликовете? Ума не ми побира как имам карта и банкова сметка без да съм се съгласявала... А мрънках на УНСС, че ни задължават да имаме сметки в ДСК, те поне ни уведомяват.  Crazy
15 лв май месечни такси, за 4 години събрали са се  Laughing Даже бяха 10, но ми искаха още 5 за преиздаване май, не знам, исках да си платя бързо и да се махна  Joy

# 107
  • Мнения: 722
Не, нищо не ни казаха. Не са ни искали и лични карти. Просто като ми даваха дипломата си получих и дебитната карта. Казаха ми, че трябва да си я активирам /с ходене до ДСК/ и това е. Не са ме питали искам или не.
 

# 108
  • Мнения: 596
Цитат на: . Simple Smile
[/quote

foxie  понеже си студентка и вече си ползвала деб. карта на ДСК,мога ли да те попитам,само там ли са най-изгодните условия за студенти?Дъщеря ми ще учи в Англия и иска да си направи дебитна карта,изобщо не мога да се ориентирам какво да я посъветвам,не съм никак запозната,сега започвам да проучвам къде ще е най-изгодно за нея-ДСК,ПИБ или ЦКБ?
Ако ще се ползва картата в Англия да се теглят пари е важно да видиш какви са таксите за теглене там и с кои карти няма проблеми с теглене в Англия зависи за какво ще я ползваш
А това е най-евтиния начин да си пращате пари-тук се зарежда сметката, там се тегли с картата.

zari65  благодаря  bouquet,но тези дни съм претрупана с ангажименти и нямам време дори да отида на място да ми обяснят всичко,мисля утре да се пробвам по телефона само да чуя какво могат да ми предложат като условия.

Общи условия

Активация на акаунт