Размяна на детски градини и ясли - София

  • 184 121
  • 766
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 38 476
Набор 2011, в момента е ясла, а наесен ще е 1 група в 178 ОДЗ - централа - края на Младост 3.
Търся място в 14 ОДЗ Карлсон - Младост или 70 ОДЗ Пролет.

# 451
  • Мнения: 1
 - Набор 2011 г. (1-ва група ДГ)
 - Приети:  67 ЦДГ - бул. Бъкстон, р-н Красно село
 - Желано: 164 ОДЗ - кв. Горна Баня, р-н Овча Купел

# 452
  • София
  • Мнения: 195
набор 2010
посещава 12 ОДЗ Лилия , много сме доволни , но ни е малко далеч .
желае 78 ОДЗ или 72 ОДЗ в Дървеница

# 453
  • Мнения: 4
Здравейте, моят син е 2013, приети сме в 57 СДЯ, т.ърся за размяна детенце от 56 СДЯ. А ко има някои желаещ нека се обади на 0879939944

# 454
  • Мнения: 14
Здравейте,
От м.август 2013 досега в темата са пуснати съобщения за над 50 деца,
желаещи размяна.
Има ли вече осъществена размяна?
В темата никой не се е похвалил.

Здравейте,
Със сигурност работи. В началото на годината аз се свързах с един татко, който беше публикувал инфо за размяна, която устройваше и двете семейства. Аз разговарях с него. След което разговарях и с директора на ОДЗ-то, което посещаваме и тя се съгласи, но първо трябваще да подадем паралелно молби до двамата директори на ОДЗ-тата. Нашата директорка каза, че тя лично е правила такива размени. След като се обадих на таткото с информацията, семейството вече се беше разубедило да прави размяната, защото всъщност, независимо че живее в района на нашето ОДЗ, работи в района, където сега посещава неговото дете и така размяната се провали. 

# 455
  • Мнения: 1
1. Детето ми е набор 2011
2. Прието е в 123 ОДЗ "Шарл Перо" - кв. Горубляне - София
3. За мен би било по-удобно да посещава 11 ОДЗ "Мики Маус" - Младост 1 - София

Тъй като следих отблизо тазгодишната кампания по приема на деца в ДГ и ДЯ в София и участвах така да се каже активно в нея ми направи впечатление, че има доста деца приети в дадена ДГ (ДЯ) като компромисен вариант. В липсата на шанс и места доста родители предпочетоха да заложат на сигурния прием и загърбиха удобствата на децата и своите. Доста деца ще трябва да пътуват или да чакат до късно родителите си, а би могло да облекчим взаимно бита и ежедневието си и най-вече това на децата ни.
Системата на ИСОДГ все още не е стартирала с опцията си, даваща възможност да се декларира и извършва чрез нея желанието за преместване от една градина в друга.
В тази връзка предлагам да оформим тук една тема, в която за да сме си максимално полезни този път да ограничим до минимум коментарите и забележките си.

Нека подходим делово.
Предлагам следния простичък запис

1. Детето ми е набор ....
2. Прието е в ...... ОДЗ, ЦДГ,ДЯ
3. За мен би било по-удобно да посещава ..... ОДЗ, ЦДГ,ДЯ


Всеки, който открие своята половинка за размяна нека премине на ЛС и така да се уточнят подробностите, за дасе товари темата, както и всеки който постигне дай боже желаната замяна нека коригира поста си или помоли модераторите да го направят вместо него. Знам за няколко случая на родители намерили се по случайност и успяли да преместят децата си така насрещно от едно ОДЗ в друго. Директорите не са против, защото за тях на практика е все едно дали в тяхното ОДЗ ще приемат Иван или Васко!
И така успех!

# 456
  • Мнения: 1
Набор 2012
Посещава: 164 ОДЗ Зорница, Горна Баня, р-н Овча купел
Желае: 128 ОДЗ Феникс, СДЯ 48, ж.к. Западен парк, р-н Красна Поляна
0897025970

# 457
  • Мнения: 1
Здравейте,

Набор 2011
Приети сме в центъра, район Оборище, 150 ЦДГ Калина на ул. Веслец
Смених си работата и желаем размяна за район Искър, което и да е от следните детски градини:
- 96 ОДЗ Росна Китка
- 108 ЦДГ Детско царство
- 108 ЦДГ Детско царство филиал.

Моля при интерес ми пишете на лични.


# 458
  • Мнения: 4
Здравейте аз имам сериозен проблем който незнам как мога да реша и искам съвет. Моята дъщеря е на 3год. и е записана в детска градина в с. Яна но ние се преместихме да живеем в кв. Дружба и сега нямаме възможност да я водим всеки ден до там защото работим и е много далче. Не ни приемат никъде тук в района и незнам какво да направя и как да постъпя?

# 459
  • Мнения: 1
Здравейте,

Набор 2010

Посещаваме 167 ЦДГ в кв. "Иван Вазов". Желаем размяна за място във 2 ОДЗ в кв. "Г. Делчев".

0886420779

# 460
  • Мнения: 103
1.Набор 2011
2. Посещава 7 ОДЗ
3. Желая преместване в 99 ЦДГ '' Брезичка''

# 461
  • Мнения: 0
Набор 2009
В момента посещава 117 ОДЗ"Надежда" - Младост 1 до бл.28А.
Търсим възможност за 168 ЦДГ или 183 ЦДГ в Гео милев.

# 462
  • Мнения: 103
1.Набор 2011
2. Посещава 7 ОДЗ
3. Желая преместване в 99 ЦДГ '' Брезичка''

Поправка:Посещава 8 ОДЗ
                Желая преместване в 99 ЦДГ

# 463
  • София
  • Мнения: 32
набор 2011

Посещава: ОДЗ 34 Брезичка

Желана размяна: ОДЗ 10 Чебурашка

# 464
  • Мнения: 2
Здравейте,

Набор: 2013
Приети: 23 СДЯ Ралица, Лозенец, гр.София, ул."Ралица" №4
Ралица не е близо до адреса ни на местоживеене и бихме искали да се преместим в:
175 ОДЗ. (Или евентуално Студентски град).

Общи условия

Активация на акаунт