Кърмене и упойка за зъб

  • 534
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 186
Днес ще ходя на зъболекар, но по принцип си знам, че имам два зъба, на които трябва да се слага металокерамика и най- вероятно ще се наложи упойка. Не съм много запозната със зъболекарските медикаменти и не зная дали се излъчват чрез кърмата. Някой от вас ползвал ли е упойка, докато кърми? Аз пак ще говоря със стоматолога си де, но дали все пак има упойки, които са безвредни? Thinking
Пък тия двата зъба специално ги отлагах през цялата бременност, не ми се ще да ги мотам и докато кърмя. Confused

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Упойвай се на воля, не се излъчва в кърмата. Това е локална упойка, която обезболява за около 30 минути само зъба, даже не хваща цялата половина на челюстта.

# 2
  • Мнения: 7 186
Упойвай се на воля, не се излъчва в кърмата. Това е локална упойка, която обезболява за около 30 минути само зъба, даже не хваща цялата половина на челюстта.

Благодаря ти! Hug
И аз предполагах, че не е опасно, ама ми се щеше все пак да питам. Е не че и горя от желание да ми пилят зъбите Mr. Green, ама все някога трябва да стане. Confused
Ох как мразя зъболекари...Tired

# 3
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Преди две седмици ми извадиха мъдарец с упойка, скоро ще ходя да ми вадят другия. Зъболекарката каза че няма проблем за кърменето, но ти все пак предупреди твоя зъбар, че не е сигурно какви видове упойки има.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 381
Няма проблеми с упойката. Говорих с двама стоматолози и накрая отидох да ми извадят един мъдрец, който от една година ме тормози.

# 5
  • Мнения: 3 116
И на мен ми вадиха зъб с упойка и после се кърмихме след консултация със зъболекаря и педиатъра Simple Smile Няма страшно Simple Smile

# 6
  • Мнения: 7 186
Мерси за отговорите! Heart Eyes
Бях при зъбаря, прави бяхте, няма никакъв проблем, локалните упойки, който се използват не могат да навредят по никакъв начин. От понеделник започвам със зъботерапията. Peace Tired

Общи условия

Активация на акаунт