Снимките ни от www.photobox.co.uk - Тема 5

  • 32 698
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
www.photobox.co.uk

Много интересен сайт за изкарване на снимки и други фото услуги. Доставката до БГ за снимки е 1.99 лири . Освен снимки, от сайта са изкарвани и тетрадки със снимка отпред. Всички са доволни от качеството на снимките. Могат да се поръчват в различни размери , мат или гланц, със или без бяла рамка.

До 30 минути след поръчка, може да се влезе и да се направят промени !

Поръчката се доставя по пощата. Пратките са обикновени и не се записват никъде в пощата ! По принцип трябва да ги пускат в пощенските кутии, но ако до седмица поръчката ви не дойде , търсете я в пощенския клон!

При първоначална регистрация без покана получавате 40 броя безплатни снимки, а ако се регистрирате от покана получавате 50 броя безплатни снимки!

При първоначалната регистрация от покана получаваш 50бр безплатно,за това,че си се регистрирал.След като изпратиш покана на някого и той се регистрира и поръча,получаваш кредит от 2 лири, който с който можеш да закупиш някой артикул или услуга от сайта .Ако са се регистрирали и поръчали двама от поканените от теб хора,получаваш 2 по 2 лири.
Промоцията за 50 бр безплатни снимки важи в срок един месец от регистрацията. Съответно канещия получава бонуса си за едни месец от датата на поръчката на поканения. А след като сте получили покана няма срок за регистрация. Така че, ако няма да поръчвате веднага, просто се регвате по-късно, когато ще поръчвате.

След като направите поръчката, първо получавате потвърдителен мейл, а след него се полчава втори мейл в който ви уведомяват, че поръчката пътува към Вас !


Веднага след като се регистрираш можеш да каниш. Имаш един месец да се възползваш от офертата!

Как се праща покана : my account - my referred friends - (под този надпис се пише мейла който искате да поканите, като предитова изтривате надписа вътре) Please separate each address with a comma or line break - send . Може да се пращат покани на няколко човека едновременно , но трябва да се поставя запетая и интервал след нея, преди следващия мейл !

Ако не се виждат папките със снимките от компютъра е нужно да инсталирате появилата се жълта лента в горния край на прозореца!

При попълване на адреса, ако полетата не са активни се натиска Enter your address manually , написано е с малки сиви букви !
За да няма проблем с пощенския код , първо изберете държавата , после въвеждайте кода, в противен случай може да ви поиска да е 5 цифрен пощенския код. Тогава сложете интервал или 0 пред кода !

При въвеждане на номера на картата цифрите се изписват без интервали!

Плащането става с Пейпал, дебитни или кредитни карти. Маестро карти не важат! За сега с една карта е плащано на повече от един акаунт !

Цената за доставката до България е 3.40 паунда !

Размерите за безплатни снимки са 6 на 4 и 6 на 4,5 инча. Ако се надвиши бройката от 50 безплатни, всяка следваща е 0.09 лири.

6х4 инча отговаря на нашите 10х15 см , 7х5 инча отговаря на нашите 13х18 см , 8х10 инча - 20х25 см ! 1 инч = 2.54 см

За кодове може да погледнете ТУК

Подробни указания как да направите поръчката си ТУК Благодарение на микки   bouquet  bouquet


Който иска покана да пише на който си избере от темата Peace


Предишни теми - 0 , 1, 2, 3 , 4

Последна редакция: ср, 05 май 2010, 23:43 от DeCuTa

# 1
  • Мнения: 820
Честита ни нова тема! 

Още много хубави снимки и албуми да има  Grinning

DeCuTa, благодаря!

# 2
# 3
  • Мнения: 219
Днес ми пристигнаха трите чаши от 22 април, много са хубави, естествено са ги забавили в нашата поща

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 2 296
Записвам се в новата тема. Embarassed Благодаря ,ДеСиТа!   bouquet
Позволи ми да те помоля да актуализираш в първия пост,че доставката вече е 3.40 лири,а не 1.99.

И да попитам,до кога важи последно кодът "TRIALPRINTS"?Да знам,да бързам ли с поръчката или утре на спокойствие да я пусна...

# 6
  • Мнения: 65
И аз да се повторя с въпроса до кога ващи кода за 20 % намаление на фотокнигите? Embarassed Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 820
Записвам се в новата тема. Embarassed Благодаря ,ДеСиТа!   bouquet
Позволи ми да те помоля да актуализираш в първия пост,че доставката вече е 3.40 лири,а не 1.99.

И да попитам,до кога важи последно кодът "TRIALPRINTS"?Да знам,да бързам ли с поръчката или утре на спокойствие да я пусна...

До утре в полунощ - имаш време  Grinning

# 8
  • Мнения: 46
Ако трябва още нещо да се поправя казвайте ! Приемам всякакви забележки  Hug

# 9
  • Мнения: 2 249
днес полу4их 2 пакета снимки-и 2 та бяха в обща поръ4ка с фотокниги,които полу4их по-рано Rolling Eyes-а би трябвало да е обратното-луда работа-познайте къде е проблема-дали пък не в нашите пощи Confused

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 761
И аз да се повторя с въпроса до кога ващи кода за 20 % намаление на фотокнигите? Embarassed Rolling Eyes
До 13.05 Wink
Днес си взех Мечо, много е сладък  Laughing но снимката не е излязла много добре, цветовете са доста по-различни. Снимката стои все едно плата е оцветен, а не като лъскава щампа. Размерите й са 8.5 х 6.5 см. Като цяло съм доволна  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 1 715
Освен снимки, книги и чаши някой получавал ли е друго интересно?

# 12
  • Мнения: 342
Аз бях поръчала за една приятелка снимки на неин адрес и снимките доста се бяха забавили.  Вчера ми звъни момичето в 20.00 и казва, че брат и току що е намерил плика със снимките върху пощенските кутии.   #2gunfire
Клеймото е доста размазано, така че не се знае кой е забавил снимките. Бях ги поръчала на 21.04

# 13
  • Мнения: 1 672
  bouquet за новата тема
скоро и аз мисля да направя втората си поръчка

# 14
  • Мнения: 4
  bouquet

Аз сложих кода за допълнителните безплатни снимки в нов акаунт. Понеже сега нямам сега какво да поръчвам, ще го оставя така. Интересно ми е дали ще важи отстъпката и утре, при положение, че съм го активирала преди да изтече . Много сложни май взех да ги мисля. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт