кога почва да се пазарува за бъбещия бебчо?

  • 1 752
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 186
2 седмици преди секциото отидохме във "Вис Виталис" и купихме всичко наведнъж.  Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 676
Мимка, като бях в 6 месец ходихме на проучване по магазините-какво предлагат и на каква цена. В 7-8 месец започна пазаруването. Първо купихме дървеното креватче, одеалце (като порт бебе, пухено, Испанско го водят) и едно гащеризонче. После ванички, някои дрешки. Накрая и количката на Chipolino (BeverlyVip), която е комбинирана с чупеща дръжка и свалящ се кош. Не е много лека, но е  маневрена. Има педни завиващи гуми. Препоръчвам ти горните дрешки да са с копчета и на двете крачета. Така си улесняваш смяната на памперсите. Шишетата, които ползвам са на Dr.Brown. Те са против колики и с отчитане на температурата на храната. За водичка ползвам на Avent-те са от помпата ми за кърма. Стерилизатора е на Chico.
   Щях да забравя купи си марлички, спирт и пудричка за пъпчето на бебчо.

# 32
  • София
  • Мнения: 676
Мимка, леко бременеене и се възползвай от щастливия подарък, който сте получили... pregnant  newsm47

# 33
  • Мнения: 796
Щом влезнах в седмия месец започнах офанзивата по магазините Grinning Голямо удоволствие, е, ще видиш! Grinning Купих всички дрешки, по 3-4 бройки, повече не е необходимо в началото, различни аксесоари, козметика, количка, а креватчето просто го платих и оставих да ми го държат в магазина, мъжът ми го взе и сглоби след като бях родила. Съветвам те да не изчакваш да си в много напреднала бременност да обикаляш, защото обикалянето по магазините си е доста, а не е много препоръчително накрая да се назорваш.  Някои майки оставят всичко за след раждането и бащите хвърчат като стреляни зайци със списъци в ръка, но аз не бих ти препоръчала този вариант Laughing

# 34
  • Мнения: 4 428
2 седмици преди секциото отидохме във "Вис Виталис" и купихме всичко наведнъж.  Simple Smile

Понеже и мен ме вълнува този въпроси и аз се включвам с едно питане за споменатия м-н Вис Виталис. Какво представлява и как са цените, защото за първи път го чувам? newsm78

# 35
  • Мнения: 2 663
Аз започнах онзи ден с дрешките Laughing и вече имам доста неща
Бяхме до COMO и харесахме цяла детска стая
Пазаруването е найстина прекрасно изживяване за мен,а съм сигурна и за всички мами Hug Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 3 663
Понеже и мен ме вълнува този въпроси и аз се включвам с едно питане за споменатия м-н Вис Виталис. Какво представлява и как са цените, защото за първи път го чувам? newsm78
вис виталис е един страхотен голям магазин, в който има от пиле мляко и все хубави неща, но е в Пловдив  Confused предполагам ти е малко далече ...

# 37
  • Мнения: 9 903
Вис Виталис предлага свои неща на доста места в София, например на Илиенци.

# 38
  • Мнения: 5 103
вчера за една приателка взехме шишета и т.н. от чико май са бая по скъпи от другите ама заслужават ли си?аз си харесах легло от там

Общи условия

Активация на акаунт