Био хотел

  • 1 641
  • 5
  •   1
Отговори
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Става въпрос за ето този хотел http://www.biohotel-bg.com/

Може ли някакви отзиви за него....Изглежда прекрасно.

# 1
  • Мнения: 74
Вчера се върнахме от там  Simple Smile
За нас (аз, половинката и малкия - на 2 г 9м) беше страхотна почивка - тишина, спокойствие, чист въздух...
Отидихме в неделя, човекопотокът от почивните дни си беше отишъл (пак да подчертая, че ние точно това търсихме - абсолютно спокойствие, а не купони с тежки маси). В комплекса бяхме само ние. Наехме си апартамент - спалня и дневна. Вътре е много приятно, чисто и поддържано. Навън има страхотен двор; има детски кът (съораженията са малко занемерени, но има пързалка, люлка, пясъчник), малко футболно игрище, всъщност това, което е показано на сайта е така както изглежда. Собствениците са много мили; храната е вкусна (не пропускайте закуските и задължително си поръчайте пържени картофи - незнам как ги правят, но аз можеше само с тях да се изхранвам). Ние бяхме 3 нощувки като само втория ден на обяд се хранихме извън комплекса. Искахме да ядем в Банксо, но там нямаше абсолютно нищо отворено (голямо разочарование) и обядвахме в к-с Реденка (където между другото е страхотно).
Разходихме се за 2 часа в Разлог, през цялото друго време бяхме в биохотела и околните му полянки на разходки.
Аз съм много доволна от почивката и смятам пак да го посетя.
Ако има нещо друго, което те интересува, питай.

# 2
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Би ли написала какви са цените (на нощувката в апартамент и на храната в най-общи линии), че от сайта им нещо не се ориентирах.

# 3
  • Мнения: 74
За нощувките е по-добре да изпратиш запитване на посочения мейл като уточниш за кои дати искаш да резервираш. На нас ни направиха отстъпка, защото плащаме 100% предварително и защото бяхме 3 нощувки (май при 3 и повече се даваше отстъпката).  (В цената на нощувката е включена закуска)
Иначе храната си мислех, че ще ни излезе скъпо, но поне за мен цените бяха нормални. Не мога всичко да цитирам, но поне по спомен - супа 2.50 лв, капама - 8 или  9 лв, бира Стела Артоа - 500 ml бутилка - 3 лв, Каменицата е 2.50 лв, шопска салата - 3 или 3.50 лв, пържени картофи - 2.50 или 3 лв, кюфте - някъде към 1.50 лв ми се струва, че беше. Нашата сметка за храната - за 3 вечери, 1 обяд, 10-тина бири  - около 115 лв тотал.
В Реденка, където ти казах, че обядвахме единя ден са по-високи цените в ресторанта и за обяд дадохме около 30 лв само за ядене (без пиене).

# 4
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Е, то си е направо евтино откъм храна.  Thinking В Банско, в някоя от известните механи за една хубава вечеря на двама души щяха да ви вземат поне 40-50 лв.
Започвам сериозно да се замислям за това хотелче за някой уикенд. Grinning

# 5
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Green F , благодаря за подробното описание.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт