Носите ли сутиени за кърмачки?

  • 3 019
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 550
Да, винаги съм с такъв. Това е най-удобният сутиен, който съм имала. Е, мечтая си за някой сексапилен, когато приключа с кърменето, но се надявам да не е скоро.

# 46
  • Мнения: 2 959
Не и никога не сам и опитвала, без него се чувствам прекрасно. Представям си ако носех, нощно време на Дана и е лесно дига потника и започва, а ако носех и това стават далги и широки.

# 47
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Нося нонстоп и е единствения сутиен, който нося от няколко месеца насам. Още от бремеността не го свалям (защото се оказа единственият ми без банели, а те ужасно ми убиваха на коремчето Simple Smile).  За сега го пера всеки ден, но си търся нов да имам да сменям, ама в моя град трудно ще намеря специален. Иначе този ми е от Щатите и за толкова носене не е мръднал: нито се е разтегнал, е, посиня малко след едно злополучно пране с един черен чорап останал по погрешка, ама здраве да е... иначе е супер удобен и прибира без проблеми наедрелият ми бюст Simple Smile

# 48
  • Мнения: 467
Дааа! За сега са ми страшно удобни двата от Данет "Донна" и "Мама". нося ги от около месец - ДЕНОНОЩНО! Е родих се... до преди това се мъчех с два стари, нехвърлени кой знае защо... просто им махнах банелите. Това с махането на платчето отпред е адски удобно. Сигурно някой ще ми се изхили ама сега ми е малко и по-топличко. Иначе разкопчавах сутиена и го дигах над гърдите. Този "Мама" е по-симпатичен на външен вид, по- удобният е "Донна" (аз съм от по-цицестите, особено пък и с млякото...). Сега мисля да се поглезя и с тоз новия дето са го пуснали, ама ще си взема черен за разкош Blush

# 49
  • Мнения: 2 531
Зъхи, аз вече отговорих с ДА , но кърмаческия ми опит стига за сега едва до 3 месеца. Като се замислям ,дай боже ако се кърмими по-дълго и това е само сутрин и вечер, т.е не се налага навън и през по-голямата част от деня сигурно ще мина на нормални сутиени през това време. Така че е относително това в анкетата!

# 50
  • Мнения: 35 962
Препоръчайте ми (който си е купувал от Данет) някой добър.

днес си поръчах "Дона", защото нямаше "Мама"

двата модела са на една и съща фирма
не съм доволна по няколко причини: мерих си обиколките и излизам най-близо до 85 Д, но знам, че се отпускат и си поръчах 80 Д; подгръдна 80 ми е една идея по-широка, добре, че не взех 85; Д-то ми е огромно! както и да е, стегнах презрамките и откачащата се чашка горе-долу ми пасна, обаче двете парчета плат, които обхващат отстрани гърдата тотално увиснаха! платът е чист памук и не е особено секси. препоръката ми е, ако някой иска данетски сутиен, да отиде до магазина и да го премери

# 51
  • Мнения: 1 896
И аз съм си поръчвала от Данет, не помня кой модел, но се оказа неизползваем. Обиколката ми е огромна, а чашките малки, това дето бубанка казва, че се получава широк процеп между двете части на чашката също. Няма покрепяща част под циците и презрамките са супер тънки.
Много хубаво, че имат черни сутиени, ама не смея да си поръчам пак от тях.

# 52
  • Мнения: 366
Да, винаги, от 8 месеца насам съм все с такъв. Удобен ми е и свикнах с него и стои добре. Като уточнение си купувам модела на Триумф

# 53
  • София
  • Мнения: 747
Нося от самото раждане на бебо. Много е удобно особено когато кърмя навън.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 381
Не, нося обикновен сутиен с махнати банели. През 3 месец се бях решила да си купя, но така и не го направих. Сутиен нося само като излизаме на разходка.

# 55
  • Мнения: 796
Много време не носех сутиен за кърмачки, а си ползвах старите с банелите, но накрая ми втръсна, кърмя навън и това откопчаване и закопчаване отзад ме дразнеше.  Отначало не слагах, защото с кърмаческия сутиен гърдите ми са като на козичка Laughing - много ми се дърпат настрани гърдите и се сплесват някак. Сега обаче вече не ми пука, важното е да ми е удобен, а без сутиен не върви, доста едър бюст имам Flutter.

# 56
  • Мнения: 255
Още първия месец го зарязах. Бях си взела модела на Триумф, при който се разкопчава цялата чашка, и ми беше много неудобно разкопчаването и закопчаването. Също така ми стоеше доста... неестетично, затова не можех да излизам с него навън.
Скоро го пробвах - ужасно ми е широк, все едно не е бил мой  Simple Smile.
Хубавото е, че като смъкнах малко килограми започнаха да ми стават сутиените от преди бременноста, така че сега си ходя с тях, при кърмене само повдигам сутиена, и толкова.  Между другото, не съм махнала банелите и нямам оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт