Звездни компромати-63

  • 63 748
  • 770
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 435
Бубе  

А и  И: Говори се че са разделени, чувала ли си го това?

Анелия се засмя.

А и И: Чувала си го, чувала си го! Сега може да станете приятелки и да го плюете заедно. Laughing

Ан:  Виж сега, това, че са разделени, не ми е работа да коментирам. Хората се раделят, имат проблеми в личен план, аз се надявам , съвсем искрена съм, не се преструвам, защото Коко наистина е минало в живота ми, надявам се да преодолеят този проблем, защото все пак имат едно прекрасно детенце .

С две думи.

# 736
  • Мнения: X
а някакви предположения за въпросната колежка (доста известна, според Анелия, също е била  гост при ИиА), която буквално „искала да и вкара няколко туката„  Rolling Eyes

Това кой го е казал и по какъв повод? Не изгледах интервюто понеже ми спря клипчето.
Анелия го каза, за нейна колежка,  цитирам  „буквално искаше да ми вкара няколко туката„ ( тая дума не знам така ли се пише), но категорично отказа да назове име, само каза че е доста известна и май и била гост при ИиА

# 737
  • Мнения: 25
Е , ако е казала това няма никаква злоба в думите и. Тя Емата беше по-жлъчна в коментарите си. Не ми зарежда, не мога да го гледам.

PS :Това за колежката по какъв повод го е казала, и на Анелия ли е искала и вкара няколко туката ( предполагам шамар??)

# 738
  • Мнения: 4 120
Ама Емилия е коментирала, защото е била страна във връзката към дадения момент. Анелия какво се меси в чужди семейни драми?

# 739
  • Мнения: 4 435
Ама Емилия е коментирала, защото е била страна във връзката към дадения момент. Анелия какво се меси в чужди семейни драми?

Не е така. Емилия до ден днешен коментира Анелия, макар че отдавна нищо не делят. Дори тогава, когато деляха не коментираше толкова, колкото сега.И то грозно.
Изобщо нямам предвид онова й изказване- като ми е колежка, да не ми е сестра. А изказвания как Анелия не е хубав човек, меко казано , защото както е писано в поста над мен, Ема беше доста жлъчна,  как не възпитава детето си правилно, какво правила и не правила Ивон и какво ли още не.  ooooh! Коя е тя в случая, че да коментира такива неща ? Tired

# 740
  • Мнения: 5 622
Инфантилна, Авче, мерси много   bouquet

# 741
  • Мнения: 4 120
*AvvA*, аз тези подробности по изказвания на Емилия не ги знаех, знаех за "че като ми е колежка, да не би да ми е сестра", която реплика я прати в личния ми топ за кухи лейки, и че когато вече много бременна все я разпитваха за таткото на детето и и тя призна кой е. Това, че е коментирала дъщерята на Анелия и възпитанието и е грозно и злобно, ама тя явно толкова си може. И все пак мисля, че Анелия трябваше да продължи досегашната дистанция по темата, защото сега не се различава много от съперницата си.

# 742
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм гледала много интервюта на Анелия, вчера се представи много добре.
Въобще не мисля, че е коментирала злобно Емилия.
А пък ушите и , честна думи, мисля че са много сладки и секси.

Знае ли някой, от къде са и дрехите?
Много ми хареса блузата.

# 743
  • Мнения: 6 305
Анелия пияна ли е или дрогирана??
Анда е отврат както винаги Sick

Нито е пияна, нито дрогирана, само е простовата и трудно намира думи, за да скълъпи изречение. Иначе на външен вид много ми хареса, стори ми се мн.свежа и естествена с тази прическа.

Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 09:22 от Изабелка

# 744
  • Мнения: 11
Емилия отрече официално да е разделена с Коко Динев в Дневниците си в hotnews

Обувките на Андреа от вчера - http://woman.-spam082-/n/v-garderoba-na-andrea-ultravisokite-san … i-fendi.3333.html потресаваща е разликата между кръчмарската атмосфера, в която Андреа ги е обула и стилната фотосесия на Деми Мур  Shocked

# 745
  • Мнения: 11
Някой гледа ли Гала, какво се е случило със Симона Първанова, никога не съм я смятала за красива, но в момента е в потресаващ вид

# 746
  • Мнения: 4 120
Колко е нежно това...Като се сетя за Андреа вчера, аз чак после поогледах детайлите, защото на първо гледане не можеш да откъсна очи от болезнено пристегнатите и гърди, очаквах...да се спукат най-малкото.

# 747
  • Мнения: 155
Абсолютно можеше да мине така. Но тя се държа тъпо,инфантилно,злобно и не знам още как. Ако беше наистина щастлива с новия си приятел, щеше да подмине темата за "онази дама" Емилия и Коко.

Е, браво, много си права и аз така мисля, защото когато човек е щастлив, сияе и става много по-добър. Макар чеееееее, то и затова все пак трябва да имаш малко "пипе", ама... Wink

# 748
  • Мнения: 25
Гледах във Vbox-а Анелия преди , мен по ме впечатли изказването и за Милко, как не могъл да повярва че има такъв глас. Според мен това той трябва да го казва, а не тя. А и видях после таланта и, доста се мъчеше...Иначе визията и е ТОП. Страшно изискана е почти винаги. Доста копира (или обратното) Деница , от футболни съпруги в мимиките.

# 749
  • Мнения: 515
новас тема има ли ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт