Споделете 141

  • 25 800
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Изненада!
И линк към старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=493107.0

# 1
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Хайде строй се, преброй се - пу, първа!

Калатея, благодаря за темата и честито ти завършване на първи клас.  Laughing

Последна редакция: вт, 25 май 2010, 15:18 от Didranad

# 2
  • Мнения: 4 586
Пу втора, демек - запис!

# 3
  • Мнения: 1 252
Calathea , четейки ми се доплака и на мен.
Браво на феята!

Аз живея със страх какво ще се случи на матурите.
Не го показвам пред детето , но съм паникьосана.  Дано има Господ да изкара тройки...

Пу , трета ! трета ли съм?

Хубав ден  Hug

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 665
Чудехме се вчера с мъжа ми, какво пречи във всеки град на 24-ти май да правят нещо като парад на училищата - по различни теми всяка година, с карнавални костюми, ако щете, с гласуване за най-добро представяне от публиката ...гъдел някакъв да има, да го мислят от началото на учебната година, да подбират участници, клакьори...

Браво на слънчогледовата фея! Laughing

# 5
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Като ученичка ходех на манифестация за 24 май - тръгвахме от училището, дефилирахме по улиците през площада до паметника "на край село" (Бистрица). Отпред строена фанфарната музика, после хорът, класовете с венци и цветя. Хората се нареждаха в шпалир да гледат. Сега племенниците ми, ученици в същото училище, цял ден висяха пред телевизора и комютрите и така и не усетиха атмосферата на празника.

Нашта леля, стискаме палци за матурата (7 клас бяхте нали?).

Време ли е вече да пускам снимки на абитуриенткатаSimple Smile

# 6
  • Мнения: 4 586
Тая година се установи в Разград, че миналата някой е откраднал портрета на Кирил и Методи.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=530838

Поздравления на всички завършили ученици. Дидранад, много ти е стилна абитуриентката. Хареса ми и лелката с хубавата пита, получило й се суперска.

# 7
  • Мнения: 123
Тичам да не ви изпусна  animal037

# 8
  • Мнения: 3 405
Аз съм едната асистентка на знаменосеца.

Дид, много хубава абитуриентка имате. Пожелавам и попътен вятър и университет преди jobs-a  Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Много хубава абитуриентка! Много успехи и късмет и желая   bouquet!

Калатея, честита ти второкласничка. Митака също е с много добър и аз май се радвах повече от него  Mr. Green.

# 10
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Благодаря, благодаря  Heart Eyes

Вълчо, на снимката с питката е майка ми. Виж какви чудеса меси (а колко е вкусна ...), а аз - с хлебопекарна.  Joy

# 11
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Записвам се с поздрав за голямата фея  Hug
Все така леко да й е във всичко!

Надявам се другата седмица да споделя добри новини. Сега все още ги чакам.
24-ти май не го усетих. Не успях да присъствам на тържествата на главната, а е било много хубаво.  Sad

# 12
  • Мнения: 581
Поздрави на всички.

# 13
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
За да не е само запис да се оплача от капризен клиент Twisted Evil.
Ама много капризен, хем произвел глупости като данни, хем стиснат откъм бюджет, хем с претенции ooooh!.
Нямам навик да се оплаквам, но от 20 години я работя тази работа, за пръв път ми идва да хвърля всичко и да й кажа да си го чука в главата.
3 дни ни празници усетих, ни нищо, днес продължавам с одисеята, зарязала съм поне 2 други смислени проекта на stand by заради гореописаната персона.
Не ща да я виждам и чувам повече тази, ако ще да е последният клиент на земята  Naughty.

# 14
  • Мнения: 7 005
Много трудно се снимат деца.
А види апарата към нея, а ми избяга Crazy
Няма да снимам деца повече  Crossing Arms, само дървета. Те поне не мърдат.  Laughing

Много хубава абитуриентка, Дид   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт