фейсбук

  • 282 682
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 930
  • София
  • Мнения: 642
Бързам да питам нещо и аз, преди да са заключили темата...

Искам да премахна двама човека от списъка с приятелите си.
Те ще разберат ли, че са премахнати? И какво ще им излиза като инфо?

# 931
  • Мнения: 347
Нотификейшън няма да получат, но няма как да не разберат, когато погледнат профила ти.

# 932
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
има ли вариант да стана приятел с някой, без тази новина да се появи в нюзфийда на приятелите ми?

# 933
  • Мнения: 3 405
Maй не, но можеш да изтриеш от стената си публикацията веднага след като се появи там.

# 934
  • Мнения: 2
Но не може да я изтрие от стената на човека с който се е сприятелил. И ако имат общи познати ................

# 935
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
даа няма таен живот във ФБ  Laughing

# 936
  • Мнения: 66
Но пък ако човека, който си изтрил не погледне профила ти, няма как да разбере  Simple Smile

# 937
  • София
  • Мнения: 71
Искам да питам как мога да пусна една моя бележка на една страница, за да я четат хората. Моите бележки по принцип са заключени и достъп имат само приятелите ми, налага ли се да ги отключа? newsm78

(дано разбрахте какво искам да кажа)

# 938
  • Мнения: 66
Може само приятелите ти да го виждат. Иначе, да, трябва да го отключиш.

# 939
  • Мнения: 197
Искам да питам как мога да пусна една моя бележка на една страница, за да я четат хората. Моите бележки по принцип са заключени и достъп имат само приятелите ми, налага ли се да ги отключа? newsm78

(дано разбрахте какво искам да кажа)
Мисля, че е възможно, защото, където е катинарчето до  "сподели" има опция Всички. На мен ми е маркирано за приятели само, но ако натисна всички, може би ще се вижда и от други хора

# 940
  • Мнения: 3 405
Точно от там е. Пишеш бележката и чекваш на катинарчето на 'публикувай' - "всички" и така само тази бележка ще е видима за всички.
Другите си остават така, както са персонализирани.

# 941
  • София
  • Мнения: 71
Мерси, момичета! Hug

# 942
  • Мнения: 35
Момичета имате ли фейс? аз немога да вляза Sad

# 943
  • Мнения: 66
Да, там съм в момента и няма проблеми.

# 944
  • Мнения: 35
Account Temporarily Unavailable

Your account is currently unavailable due to a site issue. We expect this to be resolved shortly. Please try again in a few minutes. това ми показва от няколко часа:((((((((

Общи условия

Активация на акаунт