Scrapbooking & Cardmaking - 12

  • 71 544
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 5 552
 Creative,  Joy. Извини ме, но ми стана много смешно на твой гръб. Пишеш мили ..., които не знаете какво искате, дано и по-нататък в живота все така да не знаете, защото знанието състарява и те кара да страдаш. Затова живейте си в любов и разбирателство и не се замисляйте много много.

DOBI62, нещата, които правиш са просто великолепни. Струва си времето и усилията за нещо такова. Някак си тези, които не са оцветени ми се открояват повече. Разкошна кутийка си приготвила.

Момичета аз чат пат пиша по блоговете ви, но да кажа като един от най-отдавна пишещите в темата, че всички вие вървите напред и нещата ви стават все по-хубави.

То май не остана някой да не я видял, но това е моята гейша-книгоразделител.

# 61
  • Мнения: 0
Нямам карти Таро и верно задачата ти е сложна.................Аз лично бих го правила по мой вкус /демек по твой/
Деспина гейшата е великолепна! smile3525И аз харесвам повече неоцветените,но има някои в които заради детското трябва да съчетавам различни техники.............Когато е само дантела - да,но има ли картинка - ами трябва да пооцветявам Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 16
Мерси, момичета за идейките!  Hug
На мен също ми е супер смешно Деси, така че можеш да се смееш на воля Mr. Green, аз за това го и споделих тук, защото не доумявам как е възможно да искаш нещо и то да е свързано със супер специален ден за теб, с идеята да остане и за по натам във времето, но и идея да си нямаш какво да е то, поне някакви насоки да бяха дали.. Защото аз сега седя и се дивя как точно да изпълня задачката, на която изискването е текст .. ама какво да съдържа този текст, в каква насока да е, някакви мисли ли да са, някаква информация относно тяхната връзка (която пък аз няма как да знам, защото дори не съм ги и виждала  Joy)  ли да е или стандартните официални изречения от типа - семейството, клетка на обществото  Joy - никой не ти казва .... хората искат текст ..  Joy

А гейшата е Върхът!  Heart Eyes

# 63
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
привет,момичета  bouquet
ето моята кутийка за предизвикателството на Елшите

# 64
  • Мнения: 2
anubhis страхотна кутия-браво
ето и от мен една с изненада http://addii-addii.blogspot.com/2010/06/blog-post_18.html

# 65
# 66
  • Мнения: 6 031
момичета страхотни неща правите, ще съм ви благодарна ако ми помогнете,трябва ми картичка като пантофка (обувка) зная че има някъде на 1 стр,но сега точно немога да я открия,моля ви ако някой може да помогне  Hug

# 67
  • Мнения: 5
Здравейте! Записвам се в темичката и за да не е само "запис" ето и една моя картичка: тук.
anubhis много ми харесва тази кутия, имам доста мъниста в нас и мисля, че това е идея...

# 68
# 69
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
привет,дами:)  bouquet
ето нещо новичко от мен:)

# 70
  • Мнения: 7
anubhis  - страхотна кутия, нетрадиционна, разчупена и много свежа - браво. направо очите ми останаха в нея
adдii - от известно време следя и твоите кутии и коя от коя са по-хубави, също като останалите ти творби. Супер си.

А ето нещо ново и от мен -
http://ms-chabi.blogspot.com/2010/06/one-little-bird.html
http://ms-chabi.blogspot.com/2010/06/cute-love.html

Хубав и трорчески ден Ви желая Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 860
Привет, момичета!  Hug Завърнахме се успешно снощи късно от разходката, но още не мога да намеря време да разгледам къде какво става по блоговете. Обаче намерих време да дозавърша една картичка която бях започнала преди 2 седмици. Цък на снимката Simple Smile



Това е за сега от мен.   bouquet

# 72
# 73
  • Мнения: 1
Искам нещоо да кажа на анубис ! Анубис твоята картичка я продават в Созопол в едно магазинче за ръчно направени нещаа ии се продава за 5.00 лв ..  аа ии анубис колко пари струва кутийката , зашото много ми харесва и мисля да си я купя кой ще ми направи такава кутийка ?? ;п

# 74
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Искам нещоо да кажа на анубис ! Анубис твоята картичка я продават в Созопол в едно магазинче за ръчно направени нещаа ии се продава за 5.00 лв ..  аа ии анубис колко пари струва кутийката , зашото много ми харесва и мисля да си я купя кой ще ми направи такава кутийка ?? ;п

благодаря,много си наблюдателен  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт