"Системата минус 60" -Тема №10

  • 35 035
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X

Днес щях да си поръчам книгата , но със Спидито ми стъпва на 17.лв и нещо.,че още не съм взела заплата,а мъжът ми утре ще взима.


Аз си я поръчах директно от издателството и ми излезе 12 лв. с доставката. Ето от тук: http://www.hermesbooks.com/detail.php?pID=1118&pcatID=13
Книгата е 9 лв., за доставка ми хванаха само 3 лв. (за провинцията мисля, че е 4 лв.). Можеш да си избереш с куриер ли да ти я пратят, или по пощата. Поръчай си я и ти от тук, най-евтино е.

Менюто ти за утре е горе-долу, нямаш плодове, а тесто за обяд не може - така че, без хляб. Вместо хляб, яж домати, кисело мляко, таратор, салата, може и ябълка да изядеш и си по системата.
И малко ми се струва за вечеря - ще се наядеш ли само с едно бутче?

Последна редакция: пн, 05 юли 2010, 23:04 от Анонимен

# 736
  • Мнения: 48
Здравейте, много сте изписали през почивните дни  Simple Smile
Аз намам нищо за отчитане тази седмица Cry
даже имам малко плюсче, ще се опитам тази седмица да коригирам.
уууф, ама и не бях системна през уикенда де.....
Браво на всички за минусите

# 737
  • Мнения: 166
Не съм писала ,но ви чета редовно.На всички с минуси-ЧЕСТИТО!От мен  -200гр.Малко,но е нещо/все пак  Mr. Green /.За днес беше:
з. половин миникроасан,купичка череши,пр.мляко с нес,няколко бисквитки.
о.месо със задушени зеленчуци,диня
в.кебапче
С течностите горе-долу съм добре.Движение не ми липсва,но целенасочено не ми остава време да работя над себе си. Това е -лека и приятна вечер!

# 738
  • Мнения: 794
Днес с едно малко прегрешение, иначе удържах фронта, въпреки че в момента съм ужасно гладна.
з. - четири ръжени сухара с пастет, 2 реда шоколад, мляко с нес и захар
о. - жълт фасул с малко сирене, 1 ред шоколад /това ми е прегрешението/
в. - салата домати и краставици с риба тон

# 739
  • Мнения: 5
Жасмин благодаря ти много за поправката в/у менюто ми.махнах хляба.не пиша продове,защото си хапвам малинки.
А книгата ще си я поръчам от там  и ти благодаря наново.За вечеря нали пише ,че от групата на месото не може да се смесват с нищо друго!Може само половин яйце!Та затова съм предприела това иначе може с 2 резенчета домати,колкото за декорация в чинията.
леле тоя режим ми взе акъла. ooooh!
Работя си на работа ,бера си малинките и си мисля за режима.
И така до довечера!

Хайде на закуска!!
   

# 740
# 741
  • USA
  • Мнения: 675
Добро утро на всички!
Днес моята дъщеричка става на една годинка. Ето и почерпката, тази е и като нейната торта Party.

# 742
  • Мнения: 2 337
Добро утро на всички!
Днес моята дъщеричка става на една годинка. Ето и почерпката, тази е и като нейната торта Party.


Честита ти рожденничка  bdbaloni newsm67 newsm38  bigdance2  ura

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 08:35 от bebok_86

# 743
  • Мнения: 7
maimun77,поздрави и най-добри пожелания за рожденничката!!! Hug smile3525 nbirthday

# 744
  • Мнения: 0
Здравейте, Stop
кажете ми моля вчерашното ми меню дали е било системно:
З: пълно зърнести макарони със сирене;
О: две кебапчета, една филийка ръжен хляб и малко кетчуп;
В: една ябълка, един портокал и половин кофичка тонус кисело мляко
Защото като прочетох това нещо се притесних. Такава плодова салата с мляко бях чела някъде , че може да се яде за вечеря, а сега излиза , че е малко. Какво още може да се добави.  newsm78


Ето за застоите:

Защо за вечеря 2 ябълки + айран е лошо?
Колко пъти сме писали - 2 ябълки не е вечеря!!!
Йогурт + ябълка - това също не е вечеря ... за да отслабвате, ви трябва по-обилна вечеря.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт