SportsDirect-16

  • 43 224
  • 737
  •   1
Отговори
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
                  
 Сайтът е английски и има доставка до България.
                   Доставката до България е £ 29,95.
Пратките се доставят с DHL директно до адреса,който сте вписали за доставка.

Регистрация--първо трябва да се регистрирате-отбележите с точка do „I not have an account“ и попълнете имейл-адреса си и „NEXT“. Ще бъдете насочени към страница в която се вписват данните и адреса Ви.

        Как се поръчва?
Избирате стоките които желаете и ги добавяте в кошницата ,имайте в предвид че има лимит от 10 бр. от даден артикул.
Натиснете PROCEED TO CHECKOUT за валидитиране(плащане) на вашата поръчка.
Прегледайте адреса и кошницата за евентуални грешки .Тук може да използвате код за намаление или безплатна доставка - в полето Vouchers под всички артикули  и натиснете APPLY. Ако кода е приет ще бъде отбелязано веднага.Натискайки PROCEED TO PAYMENT,ще бъдете прехвърлени на страницата, в която трябва да отбележите вида на картата си  и ТОЧНИТЕ данни .
Натискате Рroceed за завършване на поръчката.
Ако кошницата Ви се е изпразнила сте пуснали поръчката успешно. Поръчката трябва да е отразена в Order History което се намира в My Account.
Ще получите потвърдителен имейл.
До 36 часа ще получава и имейла с който ви уведомяват че поръчката е изпарена и „тракинг“ номера с който се проследява пратката на страницата на DHL.
Доставката отнема до 30 дни(обикновенно пристига за ок. седмица).Допълнителни такси не се дължат.Мито не се заплаща.
  Проследяване на пратката--- вписвате "тракинг"номера от имейла, който са Ви изпратили.


 АКО СА ВИ БЛОКИРАЛИ ВЕДНЪЖ ПАРИТЕ ЗА НАПРАВЕНАТА ПОРЪЧКА.А СЛЕД ТОВА ВИ ИЗТЕГЛЯТ ОТ СВОБОДНИТЕ[ЗА СЪЩАТА ПОРЪЧКА] И ПЪРВИТЕ ОСТАНАТ ВСЕ ОЩЕ БЛОКИРАНИ-ПРОБЛЕМА Е ВЪВ ВАШАТА БАНКА-ЗВЪННЕТЕ В БАНКАТА-КАРТОВИЯ ЦЕНТЪР И ПОМОЛЕТЕ ДА ВИ ГИ ОТБЛОКИРАТ.
  
Таблици с размери:
В сайта на SportDirect  номерация отговаряща на нашият стандарт по видове марки и  обща таблица

Универсален калкулатор(за всички марки)за пресмятане на номер за Мъжки обувки,Дамски обувки,Мъжки дрехи,Дамски дрехи ,
Таблици -Обувки , дЕТски обувки,Различни марки обувки ,Различни марки обувки , Адидас дрехи и обувки , Чорапи , , Шапки
Буквата "С" пред размера идва от "Children"/деца и указва ,че е размер от 15 до 31 номер.

Номерацията в СпортДирект е по UK


В сайта може да се плаща с VISA ,VISA Electron , Master Card  .С Maestro и Американ експрес    не може да се плаща.

Препоръчително е поръчката да е до 200 лири и 30 кг, иначе може да я откажат  или да ви наложат допълнителна доставка.  Peace До сега такъв случай не е имало
      
              Възможности за пазаруване;
1.куриер превозвач.В тази тема има доста предлагащи тази услуга.
На адреса на Емпреса отказват поръчките
По принцип има безплатна доставка за поръчки над 60£ до английски адрес.
Ако се пуска до Англия  трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратили документи за адреса си.Сканирана лична карта или шофьорска книжка, финансов документ - платена сметка, в която се вижда името и адреса ви, или банково извлечение.
Иначе не изпращат поръчки на адрес, различен от адреса на картата с която се плаща.
2.-обща поръчка-може да попитате ТУК кога е следващата обща поръчка.
Моля не питайте и не обявявайте кой и кога ще пуска поръчка в този форум.
3.-да си поръчате сам ,плащайки 29,95 доставка

При проблеми ето как можете да се свържете с :
- SportsDirect Customer Services :+44 845 129 9230.  +44 870 042 3870 , +44 870 042 3879  ,  cs@sportsdirect.com
- DHL BG   :  0700 17 700

    Кодове за намаления
м. Януари - JAN10 - 10 % FITNESS ; м. Февруари - FEB10 - 10 % RUGBY ; м. Март - MAR10  - 10 % OUTDOOR ; м. Април - APR10 - RUNNING ; м. Май - MAY10 - 10 % CRICKET ; м. Юни - JUN10 - 10 % FOOTBALL ; м. Юли - JUL10 - 10 % TENNIS ; м. Август - AUG10 - FOOTBALL ; м. Септември - SEP10 - 10 % GOLF ; м. Октомври - OCT10 - 10 % FITNESS ; м. Ноември - NOV10  - 10 % BOXING ; м. Декември - DEC10 - 10 % SKI
    месец Юни
31.05-6.06-10% off all Replica          7.06-13.06-10% off all football boots
14.06-20.06-10%off all clothing       21.06-27.06-10%off all footwear


                Сайт за размяна и продажба на неуспешните покупки
      
 Едно албумче;цък и цък
Можете да посетите и страницата в Facebook

Към-тема 0,тема 1, тема 2, тема 3 , тема 4 , тема 5 , тема 6 , тема 7 , тема 8 , тема 10 , тема 11 ,тема 12 ,темм 13 ,тема 15

Hug Приятно и безпроблемно пазаруване  Hug

Последна редакция: чт, 10 юни 2010, 16:47 от gul4i

# 1
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Благодарение на aleksova1            bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Хайде и аз първа този път.
Гулчи страхотно си се справила   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 2 296
Я да се запиша при вас...нова съм...не ми се сърдете за записа!  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 43
Я да се запиша при вас...нова съм...не ми се сърдете за записа!  Mr. Green
Хайде и на теб ти е позволено от време на време,ама не прекалявай  Mr. Green
 gul4i  поздравления,темата е страхотна!

# 5
  • Мнения: 46
тук Simple Smile Гулчи   bouquet

# 6
  • Мнения: 287
http://www.sportsdirect.com/adidas-young-knit-tracksuit-ladies-667025
за този екип отзиви имате ли някакви?

# 7
  • Мнения: 13
И аз във темата Успешни нови покупки  Hug Party

# 8
  • София
  • Мнения: 1 209
И аз тук!Гюлчи   bouquet за новата тема !

# 9
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 136
Успешни покупки и в новата тема!

gul4i - благодарим за темата! Може би ще е добре да добавиш в началото, таблиците с размери от предишната тема! Мисля, че е доста удобно!

# 10
  • Мнения: 4 406
защо нова тема, като старата е само на 33 стр? да не би да е отпаднало правилото за 50 стр?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз това питах в старата тема! Каква е тази нова тема на 33-та страница?!  newsm78 Най-добре тази да се заключи, да се изпише старата тема и чак тогава да се пише в тази. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 10
момичета имам това страхотно спортено потниче,но ми е голямо,ако някой го интересува продавам го на цената на която съм го купила.да пише лс.ако ви интересува друго питайте.
http://www.sportsdirect.com/everlast-vest-ladies-656200        uk12

искам и аз да благодаря на gul4i поръчвам вече втори път от нея ,всичко е точно,много експедитивна и коректна дама. Hug Hug Hug

# 13
  • до морето
  • Мнения: 154
Размер 14 UK  na L или XL  отговаря? Досега съм поръчвала само 8ца  но мислех ,че отговаря на S, в сайта вървят с номер напред и 8та е XS!  Трябва да поръчам L за една приятелка и се чудя 12 или 14! Днес следобяд ще поръчвам така ,че ще съм много благодарна ако някой ми разясни!

# 14
  • Мнения: 351
и аз тук

Общи условия

Активация на акаунт