Акне и хубава кожа - спечелена кауза

  • 234 241
  • 705
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 237
И аз ще ви следя, че това акне не мога да го търпя  Sick

Направих си обаче кръвен тест за хеликобактер и е положителен. В понеделник ще отида на лекар и се надявам най-накрая да съм открила причината за акнето. Rolling Eyes
Мислиш ли, че между двете има някаква връзка?
Аз също имам хеликобактер, уж го лекувах, но отново имам проблеми. Моля те, сподели какво е станало.  Praynig
(Между другото, кръвният тест не е особено точен, попитай лекаря си за фекална проба.)

# 661
  • Мнения: 992
Да, не е точен защото открива антитела срещу хеликобактер. Значи може и да има активна инфекция, а може от миналото да е останало. Нещо такова ми обясниха. Аз споделих с дерматоложката и тя каза, че е възможно. Даже се учуди, че сама съм решила да се изследвам.
Ами не знам, при положение, че всичко друго уж ми е наред вярвам, че тази бактерия е причината.
Разбира се ще споделям по-натам всичко.
Иначе аз исках направо дихателен тест да направя, но при нас не правят такива.

# 662
  • Мнения: 559
На мен също Ясмин се отрази много добре на кожата, обаче от него ми се увеличи целулита #Cussing out Друг е въпросът, че след като го спрях, всичко свърши...но целулитът остана!

# 663
  • Мнения: 992
Изпих си двата АБ и още едно лекарство за хеликобактера, ако престанат да ми излизат онези гадни пъпки, значи е имало връзка. Аз съм много слаба, раждала, но целулит може де се каже, че нямам. Сега обаче ми се струва,'е започва да се появява. Confused От Диането ще е. Храня се горе-долу здравословно, движа се.

# 664
  • Мнения: 10
Здравейте! Включвам се и аз в темата. Искам да споделя опита в борбата с акнето. Та историята е следната имам проблемна кожа може би от пубертета,но винаги беше в лека форма,която се е контролирала..извънредно зле съм от около две години,като последната 1 съм изключително зле..в момента пия само билкови хранителни добавки,пиех чист нийм,от който имах благоприятно действие,от днес почвам д-р нийм комплекс. Надявам се да продължи с добрият ефект...мисля да започна и със сребърна вода.. Моля някой да сподели мнения след пълен изкаран курс от 4 месеца д-р нийм комлекс. Благодаря ви предварително. Успех на всички с тази нелека борба!

# 665
  • Мнения: 992
От къде може да се купи д-р Нийм комплекс? От лечител ми отговориха, че вече не се внасял и ми предложиха друго.  Аз също бих го пробвала. От чужди сайтове не поръчвам, иначе сигурно го има.
Сребърната вода, мажех се месец и нещо с нея и не забелязах ефект върху пъпките, които бяха много тогава.

# 666
  • Мнения: 10
Здравей, Мики! Аз д-р нийм комплекс го взех от аптеката,нямаше наличен,но имало в складовете и го поръчаха. Струва 21лв и стотинки...иначе и в интернет може,ама май малко по-скъпичко идва. Аз съм от Бургас и тук го има..

# 667
  • Мнения: 992
Жени, аз съм близо до Бургас. Прати ми едно лично съобщение къде точно. Mr. Green

# 668
  • Мнения: 10
Мики,аз мисля сребърната вода да я пия. 20дни по 2-3 пъти на ден разредена с вода 2:1

# 669
  • Мнения: 55
А сребърна вода може ли се се използва от кърмачки? Писна ми вече това лице, а от 5г съм постоянно бременна или кърмеща  Laughing  и не мога да използвам там разните антибиотици и мазила за акне...

# 670
  • Мнения: 10
Gruh-gruh , здравейте! Мисля,че може да се ползва и от бременни, от кърмачки..дори при бебета се ползва,само че външно

# 671
  • Мнения: 21 275
Здравейте,искам да попитам дали кремът на Авен триакнеал е подходящ за чувствителна кожа ?

# 672
  • Мнения: 73
Здравейте,искам да попитам дали кремът на Авен триакнеал е подходящ за чувствителна кожа ?
[/Не има висока доза ретиналдехид и гликолова киселинал.quote]

# 673
  • Мнения: 21 275

Не има висока доза ретиналдехид и гликолова киселинал.

Благодаря ,а това дали ще е по-подходящо ?
AVENE Cleanance К крем гел ?

# 674

Общи условия

Активация на акаунт