Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 601
  • 774
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 648
Относно Черния списък: Ужасно съм възмутена от работещите в салон "При коконите" в София, ул. Смърч 30! Фризьорката например я хванах как пресипва продукти за 3-4 лв. в скъпи опаковки...

Това с пресипването е много обезпокоително, как може да сме сигурни, че не го правят във всички салони, винаги може оставят малко от оригиналния продукт, за да мирише на него и отгоре да долеят някъв боклук...

# 76
  • Мнения: 21
Аз ходя от около 1 година в "При Коконите", фризьорката ми е Диди, много мила и внимателна жена. С очите си съм виждала тубите с боя, за моята коса отиват доста, не ми се е случвала засечка. Дори съм получавала подаръци шампоани и като цяло съм изключително доволна както от обслужването, така и от цвета. Знам, че работеха 2 фризьорки в помещението, за другата, която е с черната коса не мога да кажа нищо, обаче моята се мести от 01.07. на ново място и мисля, че има някакво напрежение между двете, защото едната (моята) винаги е супер заета с клиенти, а другата винаги, когато съм там повече от 2 часа, няма клиенти. Маникюристката е едно младо момиче, също е много добра, така че мисля обвиненията за твърде обобщаващи и специално за моята фризьорка за неоснователни. Последно ще допълня само, че отидох по препоръка на позната, която ходи от години при същата жена. Все пак, мнения разни  Laughing

# 77
  • Мнения: 3 675
Ако бях фризьорка и пресипвах шампоаните, то къде е проблемът да подарявам на клиентите си по някое и друго шапоанче  Laughing
Ужас!!!  Sick

# 78
  • Мнения: 21
Е да, така е наистина, и аз ако хвана някоя, че ми пробутва евтина боя за скъпа, и мен колкото и да ме кефи, ще я сменя, но досега не съм  Laughing
В Комисията за защита на потребителите ме познават добре, жалвам се от всичко и всички  Mr. Green
Обаче от тази фризьорка точно съм доволна, интересно ми е всъщност дали от нея е недоволна потребителката, или от другата, ама да ти изгорят косата не е готино де  Shocked
А пък да не говорим, че оплакващата се жена се е регистрирала точно няколко минути преди да "подаде оплакването" при нас, което на мен лично ми е малко съмнително като цяло  Laughing

# 79
  • Мнения: 6 334

БЯЛ СПИСЪК СОФИЯ:

Студио 723 - Деси Колева, Венера - ул. Гогол 21 (3 препоръки)

+ 1 препоръка Hug

Подстригах се при Деси Колева. Бях с дълга и права, но доста изтощена коса. Исках къса прическа, но не знаех какво и занесох няколко снимки, които разпечатах от интернет. Обсъдихме различните варианти, преди да започне да ми реже косата, а по време на самото подстригване няколко пъти спираше и ми сресваше косата, за да я видим добре как стои и да обсъдим допълнително накъде да продължава с прическата.
Много съм доволна от резултата и от отношението!
Самият салон също е много приятен като обстановка и атмосфера. Heart Eyes
На сайта им има и посочени цени.

# 80
  • Мнения: 3
Мацки, препоръчайте ми добра фризьорка в Студентски град, че салони на всяка крачка, но не смея да пробвам така.

# 81
  • Мнения: 4
ПРепоръчайте ми добър фризьор в Русе.Някой ми беше казал Ася, сестра ми отиде при нея и въобще не ми хареса как се върна  Confused

# 82
  • Мнения: 3
nedelchevai  за Русе ти препоръчвам Виолета.салонът и е точно над лондона.много е добра и е на приемливи цени

# 83
  • Мнения: 4
nedelchevai  за Русе ти препоръчвам Виолета.салонът и е точно над лондона.много е добра и е на приемливи цени
Къде беше това Лондон  Sad

# 84
  • Мнения: 3
лондон е  срещу пазара до сфетофарите.близо до спирката.

# 85
  • Мнения: 1 101
Може ли мнения за Иван Мишев от салона на Капанов на пл.Славейков?
Да не би да става въпрос за Иван Ганев?

# 86
  • Мнения: 4
лондон е  срещу пазара до сфетофарите.близо до спирката.
Мерси , някакси ще го намеря  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 699
Понеже виждам въпрос за Иван Ганев от Славейков, аз ходя при Орлин, но пък моя близка ходи при Иван и обикновено сме двете, та впечатлението ми маракр и косвено е, че е много добър.... Аз просто свикнах при Орлин, от който също съм си доволна, и затова при него си записвам винаги. Малко соленичко, но след последното ми накълцване от фризьор в младост (по преди съм писала), реших да не жаля средства...

# 88
  • Мнения: 0
Интересно преди месец постнах своето положително мнение за Асен Налбантов и гласувах да иде в белия списък и след 3 часа изчезна положителното ми отношение Thinking   може би тук е място за хвалби само на определени хора?
Асен е най-добрия за мен след като направи чудеса с косата ми!Страшно угажда какво поисках това направи и се раздава на макс.

# 89
  • Мнения: 310
Здравейте,
Търся добър фризьор за къса прическа в Стара Загора.

Не че не съм доволна от сегашната, даже първия път много се харесах. Но на следващото подстригване сякаш изобщо не ме чуваше какво искам. Казах да ми намали дължината защото вече няма форма и не стои добре. Тя ми скъси косата драстично наполовина на това което беше (говорим за къса коса). Подстригва ме за не повече от 15 минути. Сега като се гледам в огледалото, май от едната страна е по-дълго и стърчи ужасно  ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт