Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 364
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 246
За белият списък: Антония Георгиева от CELEBRITY в Редута момичето работи с керастаз и цените са повече от достъпни! Най голямо впечатление ми направи доброто отношение и професионализма! Една приятелка ми я препоръча много съм доволна и аз Simple Smile с часовете е малко трудно

И се регистрира, за да ни кажеш?  Thinking

# 766
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
здравейте момичета. Търся фризъорката Светла от салон Феличита, зад район Приморски. Рускиня е, висока, слаба, много симпатична жена. Вече не работи там, а бях много доволна от нея. Много ще съм благодарна, ако помогнете. Simple Smile

# 767
  • Мнения: 3
За белият списък: Антония Георгиева от CELEBRITY в Редута момичето работи с керастаз и цените са повече от достъпни! Най голямо впечатление ми направи доброто отношение и професионализма! Една приятелка ми я препоръча много съм доволна и аз Simple Smile с часовете е малко трудно

И се регистрира, за да ни кажеш?  Thinking
Регистрирах се точно за това!  Защото от доста време търся фризьор и споделям че съм доволна! Този списък не е е ли за това?

# 768
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Някой има ли информация какво стана със салона Стефан Изток? Последно знам,  че вече няма да са към веригата Стефан,  но нищо повече.  Дали вече работят,  но с друго име?
вече няма да са стефан до колкото знам ще са coco
А същите фризьори ли остават?

# 769
  • София
  • Мнения: 4 751
Не, няма да е същия екип.
Стефан имат вече нов салон в Изток, в Este. Този месец трябва да отвори и в него ще бъдат повечето от стария салон.
http://stephan-academy.com/iztok-2/

# 770
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
Ооо, супер. Simple Smile Благодаря за линка, че хич не ми хрумна, че може да се преместят. Не завиждам на новото  Коко в такъв случай. Simple Smile

# 771
  • София
  • Мнения: 4 751
Ооо, супер. Simple Smile Благодаря за линка, че хич не ми хрумна, че може да се преместят. Не завиждам на новото  Коко в такъв случай. Simple Smile

Да Peace, освен това се опитват да премълчат факта, че са нов салон и с различен като цяло екип.  Stop

# 772
  • Мнения: 252
Някой има ли информация какво стана със салона Стефан Изток? Последно знам,  че вече няма да са към веригата Стефан,  но нищо повече.  Дали вече работят,  но с друго име?
Точно там Виктор ми съсипа косата преди година и половина. Ужасяващо я наръфа, никога не бих се върнала там или препоръчала салона. Знам, че има и доволни, но знам и какво ми се случи на мен. 

# 773
  • София
  • Мнения: 4 751
Виктор доколкото знам не работи там вече. Иначе нямам впечатления от него.

# 774
  • Мнения: 35 963
Моля, някой да пусне нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт