Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 559
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 339
Момичета, вчера минах и видях, а днес прочетох и в нета, че тези дни ще бъде открит нов салон на Мърфи в центъра- ул. Граф Игнатиев 3, ет.1, това се пада под колоните на Графа.

# 751
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Някой знае ли Вики от Refresh /кв.Надежда/ къде се е преместила?!!!!
 Praynig

# 752
  • Мнения: 7
Специално за Милен Чиликов ще се включа, защото бях една от първите клиентки на този салон преди 10 години или там когато го откриха....Един от най-дразнещите фризьори, на които съм попадала. Усещах интуитивно, че не съм му симпатична, а въпреки това постоянно ме заговаряше и се правеше, че уж съм му симпатична. Аз посещавах редовно салона при Иван - той е страхотен, много старателен, винаги можеш да се разбереш с него, както за часове, така и за това, което искаш да ти направи. Докато Милен Чиликов ако искаш нещо различно от неговото предложение, или не може да стане, или ако не се харесаш, ще е на твоя отговорност...или ще се нацупи. Цените му са като на топ коафьор. Но съм забелязала, че според статуса на клиентката, се определя и отношението му. Никога не си спазваше часовете, а ти ако му закъснееш 10-15  мин става голям проблем, или направо ми отмени часа, заради което побеснях и не съм стъпвала в салона от години, въпреки че ми липсва Иван и бях много доволна от него.

# 753
  • Мнения: 7
Здравейте,
не съм писала почти тук, но понеже пак си търся фризьор и се зачетох в темата...та реших да добавя и моя скромен опит с фризьорските услуги Simple Smile

Салон Чиликови в Иван Вазов: Иван е супер - за белия списък, а самият Милен Чиликов - за черния
Салон Hair Laboratory - Лозенец, около Кошарите, фризьора се казва Дани - изтъква се постоянно, че е завършил в Стокхолм, както и че има ВИП клиентки, но ако поискаш нещо различно от това, което си е наумил и това, което може, ще стане голям проблем, предупреждавам ви. Постоянно коментира други свои клиентки, които са го издразнили с нещо, а повярвайте ми супер лесно може да го подразни дори най-малкото нещо. Първия път ми взе 60 лв. за боя- подстригване и сешоар, а третия 120 лв. Всеки път цената се увеличаваше...Работи с евтини бои Goldwell...мисля че бяха...и с такива продукти. Ако закъснееш 2 мин...става скандал,...той работи супер бързо и за 30 мин прави измиване, подстригване и сешоар, като те пуска с почти влажна коса, защото за толкова време косата не може хем да се намокри хем да се изсуши добре, и след още 2 часа си без абсолютни никакъв сешоар, стайлинг или какъвто и да е признак, че си бил на фризьор и си оставил 120 лв. Отделно, че всеки път го молих да ми подстриже хубаво цъфтежите, та за 4 месеца ми стигнаха почти някой до средата на косата...Може би е добър фризьор, или е бил такъв, преди да се вземе твърде насериозно. Никакво удоволствие не е ходенете при него...нито пък резултата!!! - за черния списък
Мишо от Салона на Дойран, под Токуда надолу по стълбите.... - по принцип го познавам от над 10 години, Мишо е супер фризьор, стига да е на кеф в момента, когато ти е часа, и стига в този момент да не си е наумил какво иска да прави с косата ти и да сте и двамата на едно мнение. За него мога само да кажа, че ако не искате да ви намали много дължината трябва много да гледате какво прави във всеки един момент в ножицата....
В Мола на Стамболийски в салона на 2 етаж има едно адско недоразумение, нисък мъж с леко дълга коса, чудовище, не му давайте да се доближава до косата ви. Аз съм супер недоволна от него, пречат му ръцете, а съм присъствала и на други скандали от недоволни клиентки. Както с боята , така и със сешоарите е зле. - този самия е за черния списък.
Ани - салон The Chicks - Лозенец - много готина мацка, много се старае, още трябва да натрупа опит и ще стане страхотна, дано не се самозабрави, като останалите големи Simple Smile Много е приятно при нея, действа успокояващо, цените са нормални. Не работи със много скъпи продукти.
....и още знайни и незнайни майстори

# 754
  • Мнения: 7
Искам да си накъдря косата тип италианско къдрене с маркучи или на спирали. Може ли да препоръчате салон?
За италианското къдрене ми излиза единствено Fleur style в центъра- на ул.Бачо Киро 26. Някой може ли да даде отзиви за този салон?
А за спиралите - Beauty Lady  на ул. Веслец 54. Ако може отзиви и за този салон.
Благодаря предварително.
Вече съм накъдрена. перфектно го направиха във Fleur style, ако някой се интересува.
А сега може ли да ми препоръчате спрей за къдрици?
Здравейте,
може ли снимка как са станали къдриците Simple Smile

# 755
  • София
  • Мнения: 283
Някой знае ли Вики от Refresh /кв.Надежда/ къде се е преместила?!!!!
 Praynig

Вики я следвам навсякъде вече 6-7 години още от когато беше във Венера. Laughing
Сега е на самото Ломско шосе, много близо до Refresh. Салонът обаче още нямаше име последно като ходих. За съжаление и номер не знам. Ще се опитам да обясня. По Ломско шосе посока Надежда, подминаваш пряката на Refresh и на около може би 100м. по-нагоре вдясно се пада салона по едни стълбички на втори етаж. Наоколо няма друг, така че ще го намериш лесно.

# 756
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Някой знае ли Вики от Refresh /кв.Надежда/ къде се е преместила?!!!!
 Praynig

Вики я следвам навсякъде вече 6-7 години още от когато беше във Венера. Laughing
Сега е на самото Ломско шосе, много близо до Refresh. Салонът обаче още нямаше име последно като ходих. За съжаление и номер не знам. Ще се опитам да обясня. По Ломско шосе посока Надежда, подминаваш пряката на Refresh и на около може би 100м. по-нагоре вдясно се пада салона по едни стълбички на втори етаж. Наоколо няма друг, така че ще го намериш лесно.

Много, много ти благодаря Simple Smile))   bouquet

# 757
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Здравейте,
не съм писала почти тук, но понеже пак си търся фризьор и се зачетох в темата...та реших да добавя и моя скромен опит с фризьорските услуги Simple Smile

Мишо от Салона на Дойран, под Токуда надолу по стълбите.... - по принцип го познавам от над 10 години, Мишо е супер фризьор, стига да е на кеф в момента, когато ти е часа, и стига в този момент да не си е наумил какво иска да прави с косата ти и да сте и двамата на едно мнение. За него мога само да кажа, че ако не искате да ви намали много дължината трябва много да гледате какво прави във всеки един момент в ножицата....

Тук се обърках, Дойран...Токуда...къде работи всъщност този Мишо?

# 758
  • София
  • Мнения: 3 850
Goldwell не са евтини бои, едни от най-добрите са. По-скъпи са от най-разпространените у нас Мажирел на Лореал и Кюн, Виталитис и т.н. Да, у нас не са много салоните, които работят с тях и затова марката не е толкова известна, както е например в Щатите, но не е евтина и долнопробна в никакъв случай. Не съм посещавала въпросния салон. Ето тук може да се видят цени за тази боя онлайн - 24 лв за нискоамонячната и над 31 лв за безамонячната:

http://kosatabg.com/index.php?route=product/category&path=20_90_150
http://kosatabg.com/index.php?route=product/category&path=20_90_134

# 759
  • София
  • Мнения: 8 124
Здравейте,
не съм писала почти тук, но понеже пак си търся фризьор и се зачетох в темата...та реших да добавя и моя скромен опит с фризьорските услуги Simple Smile

Мишо от Салона на Дойран, под Токуда надолу по стълбите.... - по принцип го познавам от над 10 години, Мишо е супер фризьор, стига да е на кеф в момента, когато ти е часа, и стига в този момент да не си е наумил какво иска да прави с косата ти и да сте и двамата на едно мнение. За него мога само да кажа, че ако не искате да ви намали много дължината трябва много да гледате какво прави във всеки един момент в ножицата....

Тук се обърках, Дойран...Токуда...къде работи всъщност този Мишо?

На ул.Дойран има клон на Токуда банк, предполагам, че там.

# 760
  • Мнения: 36 003
нова тема?

# 761
  • Мнения: 727
Goldwell не са евтини бои, едни от най-добрите са. По-скъпи са от най-разпространените у нас Мажирел на Лореал и Кюн, Виталитис и т.н. Да, у нас не са много салоните, които работят с тях и затова марката не е толкова известна, както е например в Щатите, но не е евтина и долнопробна в никакъв случай. Не съм посещавала въпросния салон. Ето тук може да се видят цени за тази боя онлайн - 24 лв за нискоамонячната и над 31 лв за безамонячната:

http://kosatabg.com/index.php?route=product/category&path=20_90_150
http://kosatabg.com/index.php?route=product/category&path=20_90_134

Точно това щях да напиша и аз. Голдуел не са евтина козметика за коса!

# 762
  • Мнения: 3 051
Някой има ли информация какво стана със салона Стефан Изток? Последно знам,  че вече няма да са към веригата Стефан,  но нищо повече.  Дали вече работят,  но с друго име?

# 763
  • Мнения: 3
За белият списък: Антония Георгиева от CELEBRITY в Редута момичето работи с керастаз и цените са повече от достъпни! Най голямо впечатление ми направи доброто отношение и професионализма! Една приятелка ми я препоръча много съм доволна и аз Simple Smile с часовете е малко трудно

# 764
  • Мнения: 3
Някой има ли информация какво стана със салона Стефан Изток? Последно знам,  че вече няма да са към веригата Стефан,  но нищо повече.  Дали вече работят,  но с друго име?
вече няма да са стефан до колкото знам ще са coco

Общи условия

Активация на акаунт