Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 746
  • 774
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 727
За Любо от Мърфи прочетох добри отзиви. Той в салона на бул. България ли работи или на К. Иречек?

Любо работи в салона на "България".

Благодаря!   bouquet В ценоразписа видях боя Мажирел и Иноа. Освен лореал, други бои дали използват?

# 691
  • София
  • Мнения: 253
Искам да си накъдря косата тип италианско къдрене с маркучи или на спирали. Може ли да препоръчате салон?
За италианското къдрене ми излиза единствено Fleur style в центъра- на ул.Бачо Киро 26. Някой може ли да даде отзиви за този салон?
А за спиралите - Beauty Lady  на ул. Веслец 54. Ако може отзиви и за този салон.
Благодаря предварително.
Вече съм накъдрена. перфектно го направиха във Fleur style, ако някой се интересува.
А сега може ли да ми препоръчате спрей за къдрици?

# 692
  • Berlin
  • Мнения: 11 292
Виж темата за професионална козметика за коса. Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 253
Виж темата за професионална козметика за коса. Peace
Благодаря!

# 694
  • Мнения: 634
Отново бях в Кристис Бюти, но този път при момчето. С дълга коса съм и от години търся някой, който да може да ми обере цъфтежите по дължината. Споменавала съм и преди, че имах невероятен фризьор, който замина за Германия. След него чак сега се намери такъв, който да може да ми обере цъфтежите и като ми види косата да не ми каже "Уф!". Техниката е нещо като усукване на тънък кичур и от горе до долу се подстригват цъфтежите. Останах доволна.

# 695
  • Мнения: 1 339
Отново бях в Кристис Бюти, но този път при момчето. С дълга коса съм и от години търся някой, който да може да ми обере цъфтежите по дължината. Споменавала съм и преди, че имах невероятен фризьор, който замина за Германия. След него чак сега се намери такъв, който да може да ми обере цъфтежите и като ми види косата да не ми каже "Уф!". Техниката е нещо като усукване на тънък кичур и от горе до долу се подстригват цъфтежите. Останах доволна.

И на мен ми похвалиха това момче,  Марио се казва.
Какви са цените при него, защото от това, което разбрах май са доста прилични?

# 696
  • Мнения: 282
 Виждам, че вече е повдигната темата за ''GM studio'' в Овча купел? Някой все пак няма ли впечатления за него или евентуално да препоръча друг салон в този район?

# 697
  • Мнения: 634
Отново бях в Кристис Бюти, но този път при момчето. С дълга коса съм и от години търся някой, който да може да ми обере цъфтежите по дължината. Споменавала съм и преди, че имах невероятен фризьор, който замина за Германия. След него чак сега се намери такъв, който да може да ми обере цъфтежите и като ми види косата да не ми каже "Уф!". Техниката е нещо като усукване на тънък кичур и от горе до долу се подстригват цъфтежите. Останах доволна.

И на мен ми похвалиха това момче,  Марио се казва.
Какви са цените при него, защото от това, което разбрах май са доста прилични?
За подстригването ми взе 15, за друго не мога да кажа.

# 698
  • Мнения: 1 339
Искам да попитам за салона на Капанов- Борово между Дими и Мони кой работи по-добре? Споделете, ако имате впечатления.

# 699
  • Мнения: 7
Какво мислите за Stephan center, който се намира до Витошка и НДК?
Също за Арлет салон до Лозенец?
http://www.arlet.bg/contacts.html#

Става въпрос за мъжките прически и подстригване.

# 700
  • Мнения: 282
В Арлет в Трейд центъра са страхотни, но за тези в Лозенец..хмм...Иначе вече ходя във Френдс, до мола на Стамболийски и не мисля да спирам, Милена прави точно това което искам и не излизам неприятно изненадана оттам.

# 701
  • Мнения: 1 339
В Арлет в Трейд центъра са страхотни, но за тези в Лозенец..хмм...Иначе вече ходя във Френдс, до мола на Стамболийски и не мисля да спирам, Милена прави точно това което искам и не излизам неприятно изненадана оттам.

Може ли да споделиш повече и по-конкретно от този салон на Стамболийски, какви са цените и от какво точно си доволна?

Благодаря предварително.

# 702
  • Мнения: 282
За моята средна дължина ми взимат 15лв за измиване, подстригване и завършващ сешоар накрая във формата, която аз искам.   bouquet

# 703
  • Мнения: 3 059
Bubble, дали ходи в академия Стефан в Изток? Моля те, ако си ходила вече, да споделиш впечатления, какво си прави - подстригване, боя, при кой и т.н. Благодаря предварително

# 704
  • Мнения: 4
В Арлет в Трейд центъра са страхотни, но за тези в Лозенец..хмм...Иначе вече ходя във Френдс, до мола на Стамболийски и не мисля да спирам, Милена прави точно това което искам и не излизам неприятно изненадана оттам.

Може ли да споделиш повече и по-конкретно от този салон на Стамболийски, какви са цените и от какво точно си доволна?

Благодаря предварително.

  Бих ти препоръчала  Kristia's beauty studio в стрелбище,работят  с качествена козметика на лореал,те също работят с
Иноа,а и цените им са много нормални,аз вече два пъти се подстригвам при фризиора им и съм много доволна,преди месец ме боядисаха там с иноа и косата ми изглежда много здрава в момента:)

Общи условия

Активация на акаунт