Черен и бял списък на фризьорите - 2

  • 433 987
  • 774
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 140
И аз търся мнение относно студио Evolution  на Скобелев - цени, качество, всичко е добре дошло.  Hug

# 676
  • Мнения: 211
Студио "Его" гр.Варна, под Макдрайв.......съсипаха ми косата с едно омбре #Cussing out добре, че не беше много къса, за 2 месеца го подстригах. Иначе 5 6 см., само обезцветяване, 50лв. Който видя му казвам да не ходи там. Толкова изгоряла коса през живота си не съм имала, добре че не реших да се боядисвам цялата при тях! Естествено те смятаха, че е страхотна и патешкото жълто било много модерно...

# 677
  • Мнения: 1 339
И аз търся мнение относно студио Evolution  на Скобелев - цени, качество, всичко е добре дошло.  Hug

Чувала съм от две места добри отзиви и за двете момчета, които работят там, че били добри и много се стараели.

Цените знам, че са сравнително високи. Подстригване със сешоар около 35-40лв.

# 678
  • Мнения: 1 339
Отново искам да попитам дали някой има мнение за Георги Миронов и салонът му ''GM studio'', намиращ се в Овча купел, близо до новия Каулнад на Каблешков.

# 679
  • Мнения: 554
Момичета, моля, препоръчайте ми добър фризьор в Люлин или някъде по линията на метрото Praynig

# 680
  • Мнения: 2 431
Момичета, моля, препоръчайте ми добър фризьор в Люлин или някъде по линията на метрото Praynig
Elefteria, пиша ти във фейсбук Simple Smile

# 681
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да изкажа и моето възмущение от преди два дни, и още не ми е минало, затова пиша. Възмутена съм от работата и отношението във фризьорския салон на Надя от Варна, салона на ъгъла на Мебелна палата. Търсейки фризьорка, в този форум прочетох добри отзиви за нея, които сега разбирам че явно са били чисто рекламни или нагласени от нея или нейни познати. В неделя посетихме салона й семейно -аз, мъжо и детето. Буквално си остави ръцете и на трима ни. Повярвайте ми и най некомпетентните фризьорки на които сме попадали не са го правили по този начин. На сина ми при постригване с машинка 1ви номер, накрая остави кичури с дължина от по 2 пръста над ушите. Бритона е крив и в безобразно положение. При мъжа ми-подстригване 0 номер, остави над челото стърчащи косми поне 20. А за мене какво да ви кажа. Разликата в дължината на косата ми отляво и от дясно в момента е повече от една педя и не подлежи на корекция, защото трябва да се подстрижа късо за да го оправя. А косата ми бе дълга около 60 санта.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Да не говоря за надменното отношение, коментарите докато бях там за други клиентки и отговора на Надя когато я помолих да внимава на малкия да не му влязат косми в очите "Ми идете другаде където няма да му вкарат косми в очите"

# 682
  • Мнения: X
Точно пък от тоя форум едва ли ще отида при препоръчан какъвто и да било специалист. Както и няма за зачеркна никого на база на прочетено тук.
Лично познавам фризьорка, която се подвизава тук, с чуждо име, разбира се, рекламирайки си салона. Единствено тя си го рекламира де. Но толкова убедително и толкова "разпускала" в него, че думи няма.

Да не говоря за надменното отношение, коментарите докато бях там за други клиентки и отговора на Надя когато я помолих да внимава на малкия да не му влязат косми в очите "Ми идете другаде където няма да му вкарат косми в очите"

А като я видяхте още на първия от вас как си е оставила ръцете, защо не си тръгнахте веднага, а се оставихте семейно да ви окепази???

# 683
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да попитам някой случайно има ли представа как работят в Галерия Хеър Салон в кв. Лозенец, София и какви бои използват?

# 684
  • Мнения: 413
Loreal, много добре работи Венелин Кондаков. Сменяла съм при него от черно на 8ца/русо/.

# 685
  • Мнения: 2
Мерси много! А цените как са, много ли е скъпо?  newsm78

# 686
  • София
  • Мнения: 253
Искам да си накъдря косата тип италианско къдрене с маркучи или на спирали. Може ли да препоръчате салон?
За италианското къдрене ми излиза единствено Fleur style в центъра- на ул.Бачо Киро 26. Някой може ли да даде отзиви за този салон?
А за спиралите - Beauty Lady  на ул. Веслец 54. Ако може отзиви и за този салон.
Благодаря предварително.

# 687
  • Мнения: 727
Здраейте, момичета!
И аз съм в търсене на нов фризьор. В момента съм руса (най-гадното и неравномерно русо, което съм била), искам балеаж, за да се "пораздвижи" цвета. Свикнала съм когато отивам на фризьор да правя всичко накуп - боя, подстригване, сешоар.
Препоръчайте, моля някой, който е добър колорист и в същото време добре се справя с подстригването ,и ако може в районите около бул. България (Г. Делчев, Борово, Ман. Ливади, Стрелбище)

За Любо от Мърфи прочетох добри отзиви. Той в салона на бул. България ли работи или на К. Иречек?

# 688
  • Мнения: 413
Мерси много! А цените как са, много ли е скъпо?  newsm78
Аз съм ходила при него,докато работеше във Фетиш,където не е определял той цените. Може в момента да са различни,в собствения му салон.

# 689
  • UK
  • Мнения: 1 933
За Любо от Мърфи прочетох добри отзиви. Той в салона на бул. България ли работи или на К. Иречек?

Любо работи в салона на "България".

Общи условия

Активация на акаунт