Хапчета за отслабване SAG 8

  • 63 237
  • 215
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 668
Извинявам се предварително за спама:
desitkata81, моля те разчисти си кутията за входящи съобщения, че не мога да ти изпратя ЛС.

# 181
  • Мнения: 101
Вярвах че мога да издържа  но уви  НЕ  Sad Спирам го , останаха ми  таблетки за 15 дни  който иска ще му ги подаря  bouquet

# 182
  • Мнения: 24
НИКАКЪВ ЕФЕКТ !!!!!!!!!!!!!!!
Толкова съм бясна ,че дадох тези 50лв...просто няма накъде повече!!!!
Бях от началото на лятото на Лида и свалих 7кг....е сега след ок. 40дена спиране на Лида и пиене на САГ 8 съм качила 7,500кг. Ми какво друго да ви кажа освен бяснаааааа   съъъъъъъъъм  #2gunfire
Гладна съм !!! Пиех ги първо по едно сутрин и вечер - НИЩО!
От ок. седмица ги пия по две сутрин и вечер и пак нищо!!!!
Никакъв глад не ми убиват....но аз ще убия някой от тези дето лъжат по сайтовете!!!!!!!!!!

# 183
  • София
  • Мнения: 779
И аз да се включа. Изпих почти цяла опаковка. Свалила съм около 2,5кг. Но имам коренна промяна в режима - спрях да вечерям, ходя на акваспининг (не много редовно, но ходя). Така като чета май свалените кг не са от хапчетата. Чудя се дали да взимам още една опаковка. Поне нямат странични ефекти.

albenush това по скоро е ефект от Лида. Аз точно от пиене на Редуктил се докарах на този хал. Да ме пита човек защо изобщо ми трябваше да пия хапчета за отслабване като бях 61 - 63кг на ръст 173. Сега след няколко години съм с 10 кг. отгоре и толкова трудно мърдам, че ми се струва мисия невъзможна да си стига предишните кг.

# 184
  • Мнения: 24
Оф, незнам от какво е ефект...но на мен по принцип ми е ужасно трудно, да не кажа почти невъзможно да свалям килограми ,тъй като съм с оперирана щит. жлеза и сега съм с хипофункция на жлезата /т.е. забавен метаболизъм/ и напълнях страшно -за 9г. 25кг. !!! За това прибягнах до тази Лида...Преди нея успях за 1 година да сваля 20кг. с доста труд и създаване на навик относно храненето! Но много ме нападна гладът за сладко от миналата зима. И е нещо страшно! Мога да ям сладко в промишлени количества! Изпитвам нужда да го ям! Сега обмислям да си купя въпросния  Серотонин-хормон на щастието! Да видим дали ще имам нужда пакот сладкото!? Страшно съм депресирана последния един месец  Sad...а толкова се харесвах лятото и си върнах част от самочувствието! Вярвам ,че всяка една от вас ме разбира  Peace

# 185
  • Мнения: 657
Би ли обяснила за серотонина? Стана ми интересно - намалява глада за сладко ли? Че това май е всеобщ проблем. Дори смятах да се консултирам с ендрокринолог по въпроса как се подтиска този "сладък" глад, който ни наляга обикновено вечер. Знам за хрома, но не мисля, че е особено ефикасен.

# 186
  • Мнения: 101
 Така наречения хормон на щастието  не намалява килограми заблуда е!!! Истината е че ми го изписа лекар  и от него качих  5- 6 кг ,но пък ми помогна много. Пие се по схема, а този тук който предлага въпросната фирма не мога да го коментирам ,но  съм резервирана след преживяното с САГ 8 Cry

# 187
  • Мнения: 5 892
Мили момичета,

Поръчах си САГ 8, но само с първите приеми разбрах , че от въпросното ми идва беззсънието. Казах си , че ще ги пия само сутрин, но въпреки това пак беззъние и страшна енергия, мога да работя нон стоп. Обаче това положение, не можеше да продължава безкрайно, та сега през деня съм като пребита... Пък и си имам апетит, честно казано, пия много чайове , плодове зеленчуци, но така ми се ядееее. С много воля се уддържам. Та след една опаковка ги спирам...., дано ми се нормализира съня...
аз спя като труп- снощи съм заспала на бара, подпряна на кафемашината....никакви странични ефекти не чуствам  newsm78

# 188
  • Мнения: 278
Светулче, не спиш заради гуараната, която е съставна част от Саг-а. Тя има тонизиращ ефект, слагат я и в енергийните напитки. Преди години като учех за кандидатстудентски изпити и пиех гуарана за по-добра концентрация и памет и почнах да не мога да спя. В първия момент мислех, че е от притеснение, заради наближаващите изпити, но после се усетих и спрях да я пия и всичко се нормализира.
Сега се замислям и аз да си купя Саг 8, но при наличието на гуарана като съставка съм малко разколебана. Безсънието е сериозен проблем.

# 189
  • Мнения: 1 095
Да ви чета Simple Smile

# 190
  • Мнения: 1
Цяла опаковка изпих, не усетих ефект, не съм особено възхитена, нито ме тонизират, нито подтискат апетита. Взех си едно друго бърнърче, за пауър, преди тренировка, определено много по- добре се усеща.

# 191
  • Мнения: 278
Хайде, няма ли и други отслабнали?
Мисля да ги търся и аз!

# 192
  • Мнения: 278
Купих ги и почнах, въпреки разнообразните мнения Simple Smile Стартирам от 53, цел: 50!

# 193
  • Мнения: 101
Как си Веничка ?
 Дано да нямаш проблеми с съня . Аз ги изхвърлих  много се разочаровах ....знам ,че няма вълшебни хапчета, четейки тук а и в сайта им  просто повярвах  EmbarassedНаивно, но факт..

# 194
  • Мнения: 5 892
Имам излишни 25бр САГ8, ако някой се интересува на лични Peace

Общи условия

Активация на акаунт