кога ви пролича

  • 2 258
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 241
И аз така - отначало отслабнах, а после някак си наедрях нацяло и коремът се губеше, а и последните ми месеци бяха зимни, та с широкото палто не си личеше особено, че съм бременна. Даже и някои от колежките ми разбраха, че съм бременна чак към 8-мия месец, просто си мислели, че си дебелея на общо основание.
Най-смешна ми беше продавачката в кварталния магазин, от която пазарувах почти всеки ден през цялата бременност - появявам се един път с новородения Ники и тя ме пита "Ама откъде го взе това бебе?", въобще не била разбрала, че съм бременна Simple Smile

# 31
  • Мнения: 410
На външен вид, май към 5ти месец. качих общо 15 кг.
Но по признаци ми пролича мнооого рано. Аз без друго не понасям пушачите, но още във 2рия месец гонех колегите като цербер! Те така и ме разбраха де, като комбинирах и с неочакван болничен ( поради кървене ). Хем съм болна, хем съм добре и лаптопа на коленете ми!

# 32
  • Мнения: 3 478
На мен ми пролича още от 2-рия месец, направо не можах да повярвам че е възможно толкова рано, но... Точните килограми ще ги разбера утре, последно беше около 3 кг. Колко ли ще натрупам до края.

# 33
  • Мнения: 1 259
Аз още през първия триместър качих 8 кг.Понеже нито един път не ми стана лошо и не повърнах,много добре се чувствах BlushДосега съм качила 16 кг.,а коремчето ми пролича към 6-тия месец Grinning

# 34
  • Мнения: 5 103
познават че съм бремена само най близките ми познати кадето знаят точно как излежда тялото ми аз качих яко първия триместър Embarassedбях под нормено тегло сигурно за това от 47 в началото до 55 в 3,5 месец

# 35
  • Мнения: 1 233
Ами на мен ми личи от началото на третия месец.Отсега корема ми е доста големичък, не знам как ще е докрая.......




# 36
  • Мнения: 2 381
Predi da zabremeneq bqh mn slabi4ka,tejah 48 kg.O6te vuv 2-ri mesec mi proli4a.Ve4e sum v 29-ta g.s.Predimno sum naddala na korem4e (koeto dosta mi natejava ), v bedrata, han6a i sedali6tnite 4asti. preggo preggo

# 37
  • Мнения: 2 407
Пролича ми след 6 месец!

# 38
  • Мнения: 198
Пролича ми около средата на 6 м., досего съм качила 16, 17 кг.

# 39
  • Мнения: 528
БДобре дошла при нас.Ще научиш полезна инфо от този форум.Сега на въпроса ти.Започна да ми личи средата на 4 месец,но трябваше човек да се загледа.Бях качила 12 кг за цялата бременост.Беба беше 3.200 и води и другите неща свалих общо 8 кг.Докато ни изписаха свалих още 2 кг,тъйче ми остават малко да сваля.

# 40
  • Мнения: 3 926
На мен ми пролича още в петия месец,защото бях качила 3-4 кг преди това.Общо за цялата бременност качих 13 кг.Сега съм още + 7/минал е само месец/,но съм секцио и не мога да правя упражнения.Така че още дълго ще си ги нося.
От кинезитерапевт знам, че след 20-тия ден от секциото може да се зцапочне с леки коремни преси. Аз така направих, само че съм много нередовна Embarassed Дано ти си по-упорита Grinning
Иначе по темата - до 6-тия месец бях качила само 1.5 кг, но имах тумбичка. Останалите до 14 ги качих след това, като в деветия ядях най-малко, а качих най-много Grinning В болницата се разделих със 7 кг. Сега вече съм си на старите килограми, а краката и дупето ми са дори по-слаби отколкото преди да забременея Wink Остана ми само ефектът "пухена възглавничка" на коремчето Grinning

# 41
  • Мнения: 1 873
Започна да ми личи в края на 5-я началото на 6-я месец.Общо за цялата бременост качих 15 кг, 9 от които веднага след раждането.В момента се побирам в старите си дънки, но имам още за сваляне.Много е индивидуално при всеки както виждаш...

# 42
  • Мнения: 730
Пролича ми в петиа месец,не помня по колко съм качвала всеки месец Rolling Eyes,но накрая бях 20 килца отгоре Embarassed

# 43
  • Мнения: 964
На мен ми пролича още в края на 3месец,ама аз съм с близнаци,в 20г.с съм с 10кг напред.Колко ще станат докрая незнам,как ще ги свалям също:)

# 44
  • Мнения: 218
на мен - към края на 5-тия и началото на 6-ти, а като цяло през бременността качих към 20 кг   261uu

Общи условия

Активация на акаунт