Имуностимуланти

  • 21 961
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Сироп с имуностимулиращо действие - в състава му влизат ехинация, пчелно млечице, витамини...
Че  това  си е  направо  отрова !  И  изобщо  не е  за  деца ...  Особено  до  3  години!

# 16
  • Мнения: 556
И защо смяташ така? Има много майки, които са много доволни и ще те опровергаят. И между другото сиропа е за деца над 1 год.

# 17
  • Мнения: 3 540
Сироп с имуностимулиращо действие - в състава му влизат ехинация, пчелно млечице, витамини...
Че  това  си е  направо  отрова !  И  изобщо  не е  за  деца ...  Особено  до  3  години!
Кое от изброените е отрова! newsm78
Ехинацеята ли ,пчелния продукт или витамините!

# 18
  • Мнения: 1 650
Някой има ли информаяция за коластрата на LR? Цената й е доста висока, за това ме интересува и тази на аквасорс като цена?

# 19
  • Мнения: 3 540
За коластрата на Аквасорс зная ,че са 120 капсули, а цената с отстъпката е 62,50лв.

# 20
  • Мнения: 354
Сироп с имуностимулиращо действие - в състава му влизат ехинация, пчелно млечице, витамини...
Че  това  си е  направо  отрова !  И  изобщо  не е  за  деца ...  Особено  до  3  години!
Кое от изброените е отрова! newsm78
Ехинацеята ли ,пчелния продукт или витамините!
Да, и на мен да ми обясните, аз съм давала и ехинацея и витамини, защо да е отрова?

# 21
  • Мнения: 800
Мили дами, коластрата за която аз ви говоря по-горе (от интернет) струва 14.30 долара за 120 капсули х 0.5 г с вкус на вишни.

http://www.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Plus-Wild-Cherry-120-C … Tablets/4880?at=0

Има и по-евтина (пак 120 х 0.5 г):

http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Colostrum-500-mg-1 … apsules/9621?at=0

Новозеландска, за 8 (осем) долара!

А, да - транспорта до тук е 4 (четири) долара.

Но пък имате отстъпка от 5 долара с код HEF911

Е, ако предпочитате да спонсорирате Аквасорс - срещу някакви 60 лв... newsm78

# 22
  • Мнения: 7 408
А каква е разликата на коластрата от този сайт и тази на АКВАСОРС (освен цената очевидно;

# 23
  • Мнения: 800
Като видях цената, се отказах да търся други достойнства. Защото на сайта има още 15-20 вида на съпоставими цени.

Само Аквасорс - България стърчи поне тройно.

# 24
  • Мнения: 169
купих пчелно млечице на капсули, но не знам колко да дам на малката. моля помагайте !!!
капсулите са от 370mg.

# 25
  • Мнения: 3 540
купих пчелно млечице на капсули, но не знам колко да дам на малката. моля помагайте !!!
капсулите са от 370mg.
А чисто пчелно млечице ли е, т.е. има ли някакви добавки.

# 26
  • Мнения: 169
купих пчелно млечице на капсули, но не знам колко да дам на малката. моля помагайте !!!
капсулите са от 370mg.
А чисто пчелно млечице ли е, т.е. има ли някакви добавки.
пише състав:
оризово брашно, желатинова обвивка, 32% пчелно млечице, противослепващо вещество: магнезиев стеарат.

# 27
  • Мнения: 3 540
Значи ,самото пчелно млечеце е само 118мг.
Самия продукт, пчелно млечице е чудесна добавка, но за доброто усвояване е добре да се смучат пчелните продукти, а детенцето е мъничко, нали.
Препоръчителната доза за деца е 50-60мг. пчелно млечице.  
Но не трябва да забравяме, че е и алергичен продукт и, ако не е вземано досега, трябва да се дава стъпаловидно и внимателно, за да се избегнат нежелани реакции.

# 28
  • Мнения: 169
да, малко е детето.
тя и педи каза да се смесва с мед, като свършат тези ще потърся натуралнопчелно млецице, но сега исках по- скоро да го почнем и нямаше време да търся.
мерси за отговора, пределено ми е от полза.

# 29
  • Мнения: 1 531
jelly vit е това, което аз давам. съдържа пчелно млечице и витамини и е като едни меки пръкчи тип харибо. има вкус на ягода и се приема много добре от моите деца.
пускам ти линк, за да видиш:
http://www.activemed.biz/index.php?option=com_content&task=v … =84&Itemid=27

Общи условия

Активация на акаунт