Имуностимуланти

  • 21 965
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 210
Здравейте, знам, че много е писано и изчетох доста, но все още не мога да реша какво да дам на детенце. Пил е бронховаксон, всякакви витамини, клева тинктура, цитросепт и нищо не помага. Сега ще сме трета година в градината и не знам какво да му дам, че да бъде поне цяла седмица на градина. За миналата година  дали ни се събира и 10 седмици за цяла година ходене. Все е със сополи, след които се появява кашлица и ако не го спра веднага се влошава. Моля някои да ми обясни за зелената енергия и другите добавки от тази серия, намерих страницата, но не мога да преценя кое е най-подходящото. Каква е разликата и примерно само зелена енергия стига ли или трябва да се комбинира и с други? Знам че при всяко дете различно действат и че не всеки е доволен но ще се радвам на всеки отговор и предложение. Благодаря!

# 1
  • Слънчевия дом
  • Мнения: 131
Моя колежка се занимава с продукти на Аквасорс и е давала на детето си зелена енергия заедно с коластра , аз не съм ползвала и не мога да кажа има ли ефект .Аз тази година ползвах следната противогрипна схема :
От октомври до януари давах всяка седмица в един и същи ден по една туба Осцилококциум , плюс всеки ден клеева тинктура , а от декември до март по десет дни в месеца витамини .От октомври до март не се разболя нито веднъж . Не знам дали действа при всички но опитай !

# 2
  • Мнения: 354
кати, звучи чудесно, аз също съм чуденка за имуностимуланти, особено тази година ни е първа на детска градина и от първата седмица се започна с болестите.
Аз от зелената енергия съм еднакво доволна и недоволна, за малко дете е много неудобна за даване, от коластрата има ефект, няма спор.

# 3
  • Мнения: 800
Предлагам ви "железна" комбинация - рибено масло + коластра! Ще забравите за настинки, а е полезна отвсякъде...

А ако си ги поръчате оттук:

http://www.iherb.com/Colostrum,

http://www.iherb.com/Fish-Oil-Liquid,

с транспорт до тук за 4 долара и отстъпка от сумата от 5 долара с код  HEF911 , ще сте на голяма далавера! bowuu

За пазаруването има отделна тема.

# 4
  • Мнения: 41
Мед, халвата, орехи, изопринозин ... 

# 5
  • Мнения: 1 484
ще следя темата с интерес ние и без да ходим на градина всеки месец сме болни а там до 3 ден най много

# 6
  • Мнения: 210
А какво представлява тази коластра? и аз чувам все по добри отзиви за рибеното масло и мисля и него да го включа, тази година искам да се застраховам, че миналогодишния кошмар не ми се преживява отново.

# 7
  • Мнения: 800
Коластрата е от крави, съдържа имуноглобулини и лактоферин и вдига силно имунитета.

Обикновено се вземат едни бонбончета на Symbioics - децата ги харесват.

Основното достойнство е, че коластрата е не от една, а от много крави (обогатен имунитет).

Впрочем, става и за възрастни.

# 8
  • Мнения: 41
Аз лично приемам цетебе-то витаминът ЦЕ и се чувствам добре. Но за деца незнам дали става ????

# 9
  • Мнения: 556
Това е болна тема и за нас. Пили сме какво ли не , но не виждам ефект. Сега мисля за пробвам с АД Ликвид фор кидс. Някои доста го валят. Дано да има ефект.

# 10
  • Мнения: 354
Какво представляват тези:
 
Това е болна тема и за нас. Пили сме какво ли не , но не виждам ефект. Сега мисля за пробвам с АД Ликвид фор кидс. Някои доста го валят. Дано да има ефект.

# 11
  • Мнения: 556
Сироп с имуностимулиращо действие - в състава му влизат ехинация, пчелно млечице, витамини...

# 12
  • Мнения: 354
Мерси  bouquet А дали могат да се дават на деца с алергии? Че моя синковец е с АКБМ?

# 13
  • Мнения: 556
На листовката пише, че добре се повлияват алергиите. Но най-добре е да се посъветваш с д-р. На моето дете за пръв път го дадох , когато беше на 3г. и и излязоха пъпки по нослето.

# 14
  • Мнения: 354
О, да, определено ще попитам, наистина звучи добре, дано тази зима е по-здрав.

Общи условия

Активация на акаунт