Имуностимуланти

  • 21 969
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 531
купих пчелно млечице на капсули, но не знам колко да дам на малката. моля помагайте !!!
капсулите са от 370mg.
А чисто пчелно млечице ли е, т.е. има ли някакви добавки.

пръчките на жели вит могат да се делят и да дадеш пръчката на два или на три пъти според възрастта на детето. мекички са и могат да се смучат или дъвчат.

# 31
  • Мнения: 534
а какво мислите за сребърната вода и клеева тинктура чела съм че са мощни имуностимуланти, напълно безвредни подходящи са дори и за бебета впрочем това са съвети на д-р Михайлов и мисля да започна със сребърна вода 1ч.л веднъж дневно с клеевата малко ще поизчакам понеже е пчелен продукт и се препоръчва по късното му въвеждане Peace

PinkPanther коластрата подходяща ли е за 1 год. дете

# 32
  • Мнения: 106
Сироп с имуностимулиращо действие - в състава му влизат ехинация, пчелно млечице, витамини...
Че  това  си е  направо  отрова !  И  изобщо  не е  за  деца ...  Особено  до  3  години!

Здравейте! И аз да се включа. Малката ми дъщеря е с АБКМ, вече е на 1,9г. Когато беше на около годинка и нещо съм й давала АДЛикуид фор кидс и не й е навредило изобщо! Друг е въпросът, че не мога да кажа за който и да е имуностимулант, че ни е помогнал кой знае колко. Щом каката донесе нещо от детската и двете са болни по 2 седмици...  Sad  Сега и аз съм в чуденка какво да им давам, че изкараха два вируса буквално един след друг! Определено мисля да дам Зелена енергия, на каката и коластричка, пък за малкото ще видя какво още...

# 33
  • Мнения: 800
lusia_ - коластрата е подходяща за и бебе на един час, и за дете на годинка, и за възрастни.

# 34
  • Мнения: 1 650
Аз искам да попитам кое е най- доброто рибено масло на нашия пазар?

# 35
  • Мнения: 534
lusia_ - коластрата е подходяща за и бебе на един час, и за дете на годинка, и за възрастни.

може ли линк да разгледам  bouquet

# 36
  • Мнения: 800
brillante Blumen - Няма голям избор. Течно - Ескимо. На капсули - Fortex, GNC, Barleans, но са скъпи.

lusia_ - Voila:

http://www.iherb.com/Colostrum#p=1&sr=0

Но ще се объркаш. Шестото и седмото на стр. 1 са най-популярни:

http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Colostrum-500-mg-1 … apsules/9621?at=0

http://www.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Plus-Wild-Cherry-120-C … Tablets/4880?at=0

Пазаруването се дискутира тука:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=533071.645

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 14:25 от PinkPanther

# 37
  • София
  • Мнения: 302
И ние така... 6 дена на градина 1 месец в къщи...
Синът ми категорично отказа за пие зелена енергия и коластра - тези от 60 и колко лева. Сега ние  ги пием. За него купих АД ликуид фор кидс и от 1.10 го давам сега ни предстои почивка... За почнах да го давам когато за 2ри път се разболя от градината, до сега не съм го пускала да видя дали ще има положителен резултат...

# 38
  • Мнения: 2
Коластрата е наистина добро решение, както някой писа по горе става и за малки деца и за възрастни.По аптеките се продава в момента Колактейт американски продукт на Гео Нутришън на цена около19-20лв.Мисля, че е добър вариант.

# 39
  • Мнения: 1
Преди време изкарах две гнойни ангини една след друга и пих Изопринозин, също така много витамини и чайове и в последсвие се закрепих. Много хора го препоръчват но дали реално има ефект или си внушаваме за имуностимулантите не знам.

# 40
  • Мнения: 3 540
Много хора го препоръчват но дали реално има ефект или си внушаваме за имуностимулантите не знам.

Да, има ефект качествената профилактика направена навреме за подържане на имуната система.
Моето семейство, вече година и половина се разминава със всякакви грипни истории.  Flutter
Докато преди това не ни отминаваше и най-лекото кихване или ей така от нищото и ангината беше на лице! Sad

# 41
  • Мнения: 556
И какво приемате профилактично?

# 42
  • Мнения: 3 540
Ползваме чудесен имуномодулатор и при нужда имуностимулатори.
Билкови чисти хранителни добавки.

# 43
  • Мнения: 556
И те са ....

# 44
  • Мнения: 3 540
За имуномудолатор ползваме напитки Алое вера на Форевър, а за имуностимулант, ехинация, прополис, чесън с мащерка , даже и Абсорбент С, но не наведнъж разбира се, а различните имуностимуланти по различно време.

Общи условия

Активация на акаунт