Отговори
# 645
  • Мнения: 34
Здравейте,
имам  розоцея от доста години,а  след раждането е нещо ужасно Cry
Пробвала съм какво ли не,от известно време се лекувам изцяло с хомеопатия,но нищо не помага.
Разгледах сайта ,но нищо не разбирам.Препоръчайте ми нещо за кожни проблеми.
ако може с линк на продукта

# 646
  • Мнения: 0

airi - най-мощното средство против повръщане е джинджифил.


..  bouquet а под каква форма-чай, прах......извинявам се ако е глупав въпроса... Embarassed


Става страхотно на сок: 1 грейпфрут; 1 портокал + 1 см от свеж корен джинджифил (усеща се лека парлива нотка само накрая). Свежи корени джинджифил има в по-големите хранителни магазини - аз съм виждала и в Кауфланд, Пикадили.

За дете най-добрият вариант си остава чай от джинджифил, макар че и той леко налютява и малкия се мръщи като го пие....в аптеките преди продаваха джинджифил, но му казват Исиот , не знам защо  Rolling Eyes

*****************************************************************************

  bouquet момичета и момчета де  Laughing...току що взех "Джинджифил (Исиот)-млян"...в мед сигурно няма да е много гадно  newsm78

# 647
  • Мнения: 800
afwitch Код за 5 $ отстъпка в iHerb XIX862
Ново 20:

По телевизията видях да рекламират препарат против кашлица АСС (АЦЦ). Оказа се че съдържа ацетил цистеин...

Тъй като жена ми доста кашляше, снощи и дадох няколко капсули N-acetyl cisteine от домашната дрогерия.

Днес ми се обади да ми благодари - кешлицата и е била отрязана като с нож!

Направих справка  - АСС струва 8.30 лв за 20 табл. по 200 мг.

NAC на NOW от iHerb струва 22.08 $ за 250 капс. по 600 мг.

Де е Киро на кирия...

Освен това:

Evidence that NAC and other antioxidants can exert beneficial effects on pancreatic b-cell function in diabetes was published in a 1999 study. The authors conclude that a sufficient supply of antioxidants (NAC, vitamin C plus vitamin E, or both) may prevent or delay b-cell dysfunction in diabetes by providing protection against glucose toxicity.[22]
NAC is undergoing clinical trials in the United States for the treatment of obsessive-compulsive disorder.[23] It is thought to counteract the glutamate hyperactivity in OCD.
NAC has had anecdotal reports and some research suggesting efficacy in preventing nail biting[24]
NAC has been shown to reduce cravings associated with chronic cocaine use in a study conducted at the Medical University of South Carolina[25][26]
It may reduce the incidence of chronic obstructive pulmonary disease (COPD) exacerbations[27]
In the treatment of AIDS, NAC has been shown to cause a "marked increase in immunological functions and plasma albumin concentrations"[28] Albumin concentration are inversely correlated with muscle wasting (cachexia), a condition associated with AIDS.
An animal study indicates that acetylcysteine may decrease mortality associated with influenza [29]
Animal studies suggest that NAC may help prevent noise-induced hearing loss.[30] A clinical trial to determine efficacy in preventing noise-induced sensorineural hearing loss in humans is currently (2006) being jointly conducted by the US Army[31] and US Navy[citation needed]
A human study of 262 primarily elderly individuals indicates that NAC may decrease influenza symptoms. In the study, 25% of virus-infected subjects who received NAC treatment developed symptoms, whereas 79% in the placebo group developed symptoms.[32]
It has been suggested that NAC may help sufferers of Samter's triad by increasing levels of glutathione allowing faster breakdown of salicylates, though there is no evidence that it is of benefit [33]
There are claims that acetylcysteine taken together with vitamin C and B1 can be used to prevent and relieve symptoms of veisalgia (hangover following ethanol (alcohol) consumption). The claimed mechanism is through scavenging of acetaldehyde, a toxic intermediate in the metabolism of ethanol.[34][35]
It has been shown to help women with PCOS (polycystic ovary syndrome) to reduce insulin problems and possibly improve fertility.[36]
Small studies have shown acetylcysteine to be of benefit to sufferers of blepharitis[citation needed] and has been shown to reduce ocular soreness caused by Sjogren's syndrome.[citation needed]
Studies in mice models of Ataxia Telangictasia (ATM knockout) indicate that NAC prevents genomic instability and retards lymphomagenesis in these animals.[citation needed] Clinical trials in human AT patients are underway.[citation needed]
It has been shown to help trichotillomania,[37] a condition causing compulsive hair-pulling as well as compulsive nailbiting.
Sulfur and sulfur-related amino acids are commonly depleted in autism[1]. Glutathione, which largely depends on cysteine for its formation, is also frequently depleted in autism,[38] and may contribute to the heavy metal burden commonly found in autistic patients.
Possible antidote for methylmercury poisoning. It produced an acceleration of urinary methyl-mercury excretion in mice[39]
It has been shown effective in Unverricht-Lundborg disease in an open trial in 4 patients. A marked decrease in myoclonus and some normalization of somatosensory evoked potentials with N -acetylcysteine treatment has been documented.[40]
Small reduction of cell death in chemotherapy patients, due to reduction in oxidative stress. Reduced ROS and lipid peroxidation, and restored of antioxidant enzyme activities.[41]


И много още тук:

http://en.wikipedia.org/wiki/Acetylcysteine

# 648
  • Мнения: 800
P.S.: Става и за деца, но 10 пъти по-малка доза.

Значи разтваряте капсулата в литър сок и давате на детето 100 мл... bowuu

# 649
  • Мнения: 1 167
И аз съм пила АЦЦ за втечняване на секрета. При мен нямаше ефект ( ердомед свърши работата). Наистина тази доза от 200 мг. не е кой знае какво. 600 мг. звучи добре, мерси Пинко  Wink Ти това ли имаш?



ПП: Моля ви кажете нещо против продължителна диария?  Praynig Става въпрос за детето на една приятелка, което дриска вече няколко седмици. До сега е пило ентерол, пробиотици ( от тук купени), имодиум, пектин, нар, суметролим и нищо не помага  Confused Изследването на "материала" не показва нищо притеснително т.е. нищо му нямало ......

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 12:50 от Ninia

# 650
  • Мнения: 800
Код за 5 $ отстъпка в iHerb XIX862 afwitch
simona.85 - това пише dеnibg на стр. 32:


И аз пия това масло от пореч.  Много съм доволна. Peace По принцип имам розацея и трябва да си призная, че от както започнах да пия хр. добавки, не се е обаждала /да чукна на дърво/. Пия го заедно с рибеното масло-кофата.

Код за 5$ отстъпка при първа поръчка GED012


Четете!

# 651
  • Мнения: 5 140
Ниниа да не е от зъбки, колко е голямо? newsm78

Днес ще вкарвам пари в картата и поръчвам  Party Много ме запалихте по сайта, благодаря за което  Hug  bouquet

# 652
  • Мнения: 386
И аз съм пила АЦЦ за втечняване на секрета. При мен нямаше ефект ( ердомед свърши работата). Наистина тази доза от 200 мг. не е кой знае какво. 600 мг. звучи добре, мерси Пинко  Wink Ти това ли имаш?
АЦЦ Акут се продава в аптеката и по 600 мг и при мен имаше почти мигновенен ефект.

# 653
  • Мнения: 1 167
Ми явно ще се поръчва  N-acetyl cisteine от 600 мг.  Grinning само Пинко да каже от кое има той и е доволен.
Синеоч детето след няколко дни става на 3 год. не знам дали са зъби newsm78





                                    Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 654
  • Мнения: 6
моля ви препоръчайте нещо за кашлица за възрастни ,че ще се удоша вече от кашляне

# 655
  • Мнения: 800
afwitch Код за 5 $ отстъпка в iHerb XIX862
didka_80 - изборът ти на рибени масла е добър.

За кремовете с коластра:

http://www.iherb.com/Search?kw=cream&cid=1908#p=1&sr=0

tea23 - каквото за всички: рибено масло, вит. D и коластра.

Casual - незавимо от писаното на кутията, пий по две капсули, три пъти на ден, един час преди и два часа след ядене.

Това са 120 000 HUT. Хората пият по 300 000...

dora7511 - името идва от латински и ако не минава през английски, трябва д бъде Л-аргинин.

pkrassimira - джинджфил се среща и при зарзаватчиите. Който не го е виждал, прилича на земна ябълка.

А който не е виждал земна ябълка...  Mr. Green

denibg - чесънът сваля кръвното.

Ninia - при разтройство - капка йод върху бучка захар.

Ацетил цистеинът е същия, на NOW.

dafinka53 - за да не се удошиш - чети по-нагоре...

# 656
  • Мнения: 5 140
Ми явно ще се поръчва  N-acetyl cisteine от 600 мг.  Grinning само Пинко да каже от кое има той и е доволен.
Синеоч детето след няколко дни става на 3 год. не знам дали са зъби newsm78





                                    Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com


Мда явно не е от това, странно от какво може да е?
Дано се оправи по бързо детенце. Praynig

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 14:01 от Синеоч

# 657
  • София
  • Мнения: 1 326
....

  bouquet момичета и момчета де  Laughing...току що взех "Джинджифил (Исиот)-млян"...в мед сигурно няма да е много гадно  newsm78
Смлян исиот с мед е много добре за кашлица и настинки.
1 супена лъжица джинджифил (исиот)на прах се смесва с 300мл мед -яде се 3пъти на ден по една чаена  лъжици. На вкус леко люти и ме съмнява да става за деца.
Чай от джинджифил. Обелва се малко парче джиндифил (с размерите на малък пръст). Вари се 10-ина мин в 2 чаши вода, прецежда се
Ето чайчет … 1;та.

*****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за … 4; мг

*****************************************************************************

# 658
  • Варна
  • Мнения: 384
опитвали ли сте нещо за остеопороза-имам предвид да е правена остеография преди и след приема и наситина да се вижда резултат
благодаря

# 659
  • Мнения: 3 895
Издирвам за себе си бозвелия+куркума, трябва да ги пия, че са ми диагностицирали синовит /възпаление на синовиалната ставна мембрана/, но в Бозвелин, нещо и двете съставки ми малнеят като количество.
Питам Пинко и другите компетентни  - какви са оптималните  дневни дози, аз рових из нета но нищо не открих и да ми ги препоръчате в самостоятелни продукт. Някой от тук пишещите пил ли е изобщо тази комбинация и има ли ефект.

За отслабване - търся аналог на тази формула на Himalaya
http://www.si-plus.com/index.php?p=20
даже не търся и аналог, а дневната дозировка на трите съставки, май по отделно ще си ги купувам.
Обърнете внимание - Gymnema sylvestre - подтиска апетита за сладко.

Общи условия

Активация на акаунт