Отговори
# 630
  • Мнения: 48
Отнонсно гадененто и джинджифила...аз имам едно малко шишенце с анасоново масло+джинджифил. По 5 капки на езика или на бучка захар се взема. Найстина при гадене е моментален ефекта.
На тази фирма е:
http://verbena-m.com/index.php?item_id=7

# 631
  • Мнения: 1 167
Отнонсно гадененто и джинджифила...аз имам едно малко шишенце с анасоново масло+джинджифил. По 5 капки на езика или на бучка захар се взема. Найстина при гадене е моментален ефекта.
На тази фирма е:
http://verbena-m.com/index.php?item_id=7

....аз само да подуша анасон и ми се повръща  Laughing



                                       Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com





                                 

# 632
  • Мнения: 2 652
Само да ви пусна едно инфо. Мисля, че не съм виждала някой да го поръчва това, но ето http://www.fda.gov/Safety/MedWatch/SafetyInformation/SafetyAlert … cts/ucm230764.htm - Hyland изтеглят хом. медикамент за зъбоникнене, заради евентуални рискове за децата.

# 633
  • София
  • Мнения: 36 160
Някой да не се изкуши да поръча захаросания джинджифил за деца, че е много лют  Simple Smile- което на мен ми харесва /аз съм пристрастена към джинджифила/



Код  за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com  :  YUL919


 
 

# 634
  • Мнения: 1 354
Ваня,бъди внимателна- в едното има мед,а в другото алкохол някакъв процент.все пак не всеки родител иска да дава едното или двете на децата си.
значи това е за подсилване на имунитета?  GSE
http://www.iherb.com/NutriBiotic-The-Original-GSE-Liquid-Concent … -118-ml/4215?at=0
някой да има преки наблюдения от ефект?
Благодаря!

*R*A*D*I* това е екстракт от грейпфрут и в български вариант се нарича Цитросепт, ако го потърсиш в гуугъл ще намериш много информация за действието му и отзиви от хора, които го ползват. Помага за гъбички и други неща, както и подсилва имунната система.

код за отстъпка от iherb.com NOV158



...... и който прави опити за бебе не трябва да го ползва - противопоказно е  - може да загини зародиша






ау,много кофти. благодаря за информацията и на двете ви   bouquet

# 635
  • София
  • Мнения: 1 326
И аз с инфо, не се доверявайте на тези
По специално на това:

От тестовете на независима лаборатория се разбира, че 5-Hour Energy (Berry) съдържа 75.5% oт предявената фолиева киселина, същото се отнася и за ниацина, B-6, и B-12.  Количеството на B-6 and B-12 надвишава в пъти препоръчителните дози.Кофеинът е също много с 15% повече от  написаното.

*****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$   LAV475

Линк към безплатните мостри_код_LAV475
Таблица за … 4; мг

*****************************************************************************

# 636
  • Мнения: 236
Някой попита за херпеси.
Профилактично по 500 мг. Л-Лизин на ден.А при излязъл херпес двойно.
Витамин Ц.
Черен бъз.И всякакви други имуностимулатори.
И да се намалят ядките, съдържат Л-Аржинин ако се не лъжа за точното име, който провокира излизане на херпес.

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 145
Само да ви пусна едно инфо. Мисля, че не съм виждала някой да го поръчва това, но ето http://www.fda.gov/Safety/MedWatch/SafetyInformation/SafetyAlert … cts/ucm230764.htm - Hyland изтеглят хом. медикамент за зъбоникнене, заради евентуални рискове за децата.
I see you, благодаря ти много за инфото.

# 638
  • Мнения: 12
Има ли вит.С с отложено действие?
Ползвате ли някой или няма смисъл да е с отложено действие? Извинявам се, ако сте го коментирали преди.

Аз съм пила C-1000, той е с отложено действие. Сега съм си взела пак, но С-500. Доволна съм. Пия го всеки ден до обяд  най-късно.





И аз пия този, доволна съм и от БГ съм си го купувала. Явно наистина е с отложено действие, защото като съм пила 7-8 таблетки в кратък интервал от време от обикновения имах проблеми със стомаха после, а от този - не. Като почувствам, че се разболявам пия и наистина ми помага.

Благодаря за отзивити за косопада. Значи доколкото разбирам е от нещо, което преди месец е станало и няма как да е от добавките, защото ги пих две седмици преди да започне. Едва ли е сезонно, защото друг път не ми се е случвало. Тези витамини за коса и нокти Maxi някой пробвал ли ги е?

# 639
  • София
  • Мнения: 36 160
Ellie-A
Да, моята дъщеря Simple Smile  и 4-5 приятелки Simple Smile
За добавките за коса е добре да се пият продължително време и да се редуват /като съдържание - съставките/. Внимавай за вит.А Simple Smile

Лично аз избягвам Биотин повече от 600 микрограма, защото ми расте много бързо косата  от него /а се боядисвам Simple Smile /
 

ПП. А за косопада - винаги има първи път Simple Smile

Код  за  5$  отстъпка  в  www.iherb.com  :  YUL919



# 640
  • София
  • Мнения: 894

airi - най-мощното средство против повръщане е джинджифил.


..  bouquet а под каква форма-чай, прах......извинявам се ако е глупав въпроса... Embarassed


Става страхотно на сок: 1 грейпфрут; 1 портокал + 1 см от свеж корен джинджифил (усеща се лека парлива нотка само накрая). Свежи корени джинджифил има в по-големите хранителни магазини - аз съм виждала и в Кауфланд, Пикадили.

# 641
  • София
  • Мнения: 1 326

airi - най-мощното средство против повръщане е джинджифил.


..  bouquet а под каква форма-чай, прах......извинявам се ако е глупав въпроса... Embarassed


Става страхотно на сок: 1 грейпфрут; 1 портокал + 1 см от свеж корен джинджифил (усеща се лека парлива нотка само накрая). Свежи корени джинджифил има в по-големите хранителни магазини - аз съм виждала и в Кауфланд, Пикадили.

За дете най-добрият вариант си остава чай от джинджифил, макар че и той леко налютява и малкия се мръщи като го пие....в аптеките преди продаваха джинджифил, но му казват Исиот , не знам защо  Rolling Eyes


*****************************************************************************
Kод за отстъпка 5$
LAV475

Линк към безплатните мостри

Кофата

*****************************************************************************

# 642
  • Мнения: 142
Я да питам аз. Някой купувал ли е чесън на капсули и давал ли е на дете. Интересува ме дали мога да давам като профилактика на сина  ми - 5г.и 6м. Но от друга страна да не би да раздразни стомахчето му. Thinking Искам консулт от вас, моля!  bouquet

# 643
  • София
  • Мнения: 1 326
Я да питам аз. Някой купувал ли е чесън на капсули и давал ли е на дете. Интересува ме дали мога да давам като профилактика на сина  ми - 5г.и 6м. Но от друга страна да не би да раздразни стомахчето му. Thinking Искам консулт от вас, моля!  bouquet


Пробвала ли си суров чесън? Имам причтелка, която слага редовно ситно надробен в супи и манджи за профилактика, особено през зимата. Детето е на 6г. и е много здраво. Аз на моя капризлях също набутах на няколко пъти в супата и си го изяжда, казва, че е особено на вкус  Mr. Green ...не се е оплаквал да го дразни стомаха.

# 644
  • Мнения: 1 167
denibg една позната дава на детето си ( 4 год) таблетки чесън, но купени от БГ аптека. Казва, че е доволна. Аз самата смятам да поръчам Garlic Oil, 1500 mg  Wink






                                             Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

Общи условия

Активация на акаунт