Заплашваха ме в магазин Джъмбо

  • 97 057
  • 249
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 46 515
Преди време пусках тема за тях http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=581018.0

Лично аз нямах успех с КЗП. Според мен им плащат, за да не ги закачат. Друго обяснение нямам.

viliko, добре че не е платила баба ти. Пари не връщат! Можеш да замениш стока, но пари не. Дори да е дефектна и да нямат др. в наличност - избораш си нещо др. от магазина до тази сума, но пари - тц.

# 226
  • Мнения: 7 947
Вещи - същото като при нас  Tired

Не се сърди - беше гадно като цяло, тя отишла с такова желание за подарък на внучето, а си тръгнала разплакана! То така или иначе се отказахме да пазаруваме от там играчки, вече ходя само на първия е таж...

# 227
  • София
  • Мнения: 44 106
е каква е разликата играчки или друго ще купуваш, като така и така си им клиент все още...

# 228
  • Мнения: 7 947
е каква е разликата играчки или друго ще купуваш, като така и така си им клиент все още...

 Laughing
Играчките са некачествени, затова не купувам вече, всичките се изпотрошват за отрицателно време, вярно - не съм взимала скъпотии, но просто там са много афиф.
Иначе купувам - блокчета, комплекти за оцветяване на картини и платна, свещи ароматни, посуда. Много евтини са и ми харесват.
Защо ме питаш всъщност, нещо пречи ли ти?

# 229
  • София
  • Мнения: 44 106
там има и прекрасни играчки, на мн добри цени.

питам принципно, ако си недоволна като клиент от един магазин(не конкретно този), за мен нормалното е да спреш да го посещаваш, не да се пооплачеш и пак да си ходиш да даваш парите си там....

# 230
  • Мнения: 7 947
Хайде сега си гледай в твоята пазарска количка и остави мен да правя - това, което съм преценила!
Трябва ли да ти давам отчет, че блокче от 500стр. там е 2лв и нещо, а иначе по книжарниците с 20-30тина листа е левче?

# 231
  • София
  • Мнения: 44 106
както казах въпроса е принципен... но явно за теб всъщност отношението не е толкова важно Wink
(и не го пиша защото си ти, всеки  в твоето "положение" бих питала същото)

# 232
  • Мнения: 7 947
 Tired
За последно - върни и прочети. Дано вденеш!

# 233
  • София
  • Мнения: 44 106
вденах споко - цената е по-важна от отношението...

# 234
  • Мнения: 76
Там става да купиш нещо, което можеш да огледаш веднага, точно като тетрадки или нещо неопаковано. За Играчки и други подобни не си струва. Боклукчави са си. Има много дребни джунджурийки доста по-евтино и от магазин за 1 лв., но не си заслужава да те правят на маймуна в нашия случай за 15 лв. Гонят си клиентите и това е.

# 235
  • София
  • Мнения: 44 106
напротив играчките не са само дребни тип левче боклукчиви.... има някои хубави играчки на половината от цената(има си и хубави играчки, разбира се и на нормална цена, не вс е по-евтино)

# 236
  • Пловдив
  • Мнения: 360
АМа пълни з.....и са,аз пък не съм убедена в качеството и автентичността на марковите им стоки.Като се роди малкия купих оттам комплект-четка и гребен на Чико,скоро след това в родилния дом ни раздадоха каталога на Чико,където четката беше от естествен косъм,а моята беше една такава прозрачна...което ме усъмни.Бяха ми подарили автоматична люлка на ФП,видях подобна в Джъмбо-ами нито надписа и надпис,нито пластмасата и пластмаса а цената беше в пъти по-евтина и 3-ят случай е въпросното моторче из интерент пространството като цена е 240лв,а там го продават за 110  Wink
Има някаква наредба,сега виждам,че отскоро си имат отделен щанд на ФП(луда тяхна фенка съм,докато малкия стана на 1г)и там може да са им оригинални играчките,ама за другите-силно се съмнявам
Вещи в занаята абе тая буболечка ме-озадачи на няколко пъти и ми изкара първоначално акъла  Joy Joy Joy
Не се сърди, човече ,ако нямам успех с КЗП ще си търся правата и чрез съд-решила съм го,нищо не ми коства,а и имам достатъчно свободно време да се занимавам с това
Разочарована съм от тях и не искам да ме задължават да съм им клиент,зная си правата и ще се боря до последно

Последна редакция: вт, 08 ное 2011, 16:36 от mannuella

# 237
  • София
  • Мнения: 44 106
чико имат и естествен и изкуствен косъм и двете съм виждала там.
това , което съм виждала и купувала от там си е съвсем ок, неща купени от другаде(дори от щатите) съм ги виждала и в джъмбо и са си 1 към 1...
(не защитавам политиката им, в право сте да си търсите правата, но в разочарованието си няма защо да изкарвате стоките (всички) боклук Wink)

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 360
AAA,не-не съм целяла да ги изкарам всичките боклук,просто съм си изградила някакво мнение,сама за себе си(може да е вярно или не,то си е само за мен) относно стоките с марка Чико и ФП,за другите нямам наблюдение  Party

# 239
  • Мнения: 76
Мануела, загледах се в столчетата за кола на Фишър Прайс и честно да ти кажа имах чувството, че са ги сглобявали в някой гараж, а бродираното лого все едно аз съм го шила.  Confused Чак се зачудих каква е тая смотана изработка, а ФП са си сериозна марка. Не погледнах цената. Не огледахме играчките, сигурно има и по-хубави, но като цяло Джъмбо не може да се мери примерно с ХипоЛенд.

Общи условия

Активация на акаунт