Заплашваха ме в магазин Джъмбо

  • 97 056
  • 249
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 401
Не коментирам Джъмбо отдавна са ме загубили като клиент,но често наминаваме в хипо-то.Качеството на стоките да не се лъжем ,но е доста далеч от това на което се радваме на последък пазарувайки от чужди сайтове.Някои играчки имат доста кратък живот,имам забележки към качеството на някои дрешки и обувки и то уж маркови ,но...
Случвало ми се е да няма избор за цветове на някои по-скъпи артикули,но пък са наистина внимателни и много любезни.
Трябва да отбележа ,че са изключително толетантни към палавата ми дъщеря.  bouquet Посещенията в този магазин са удоволствие и за мен и за детето не заради  качество на стоките  Wink,а заради начина по който се отнасят с клиента.Винаги излизаме с огромна торба покупки и усмивка до уши на лицето на дъщеря ми.А като кажа че ще я водя там става най-кроткото и послушно ангелче пък дори и за кратко. Joy

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Вещи в занаята
съгласна съм с теб и аз като гледах логото им едно такова странно,ненаситено,все едно е копирано.Сега нзм дали продават неща на ФП отделно от специализираният им щанд

# 242
  • Мнения: 378
Нито клиентите са на ниво нито обслужващия персонал!Колко и да спорите е факт!!! За съжаление хората искат само да получават без да дават нищо от себе си за да си изкарат яденето както и клиентите с 10000 изисквания,претенции и всякакви глезотии и с арогантно и нагло държание все едно са длъжни да бъдат най уважаваните!! дори и да се изак*т дет се вика.Общо взето липсва култура и на двете страни!

# 243
  • Мнения: 76
Виж сега, не си прави кардинални заключения, защото винаги се държа прилично, казвам "Добър ден", "Довиждане", защото аз сама съм продавач в собствен магазин и знам колко важно е отношението към клиента и ако ти не си добър към тях, тогава и те не са.
Но пък и съм готова да разиграя продавача до небесата, ако не направи това, което е длъжен като такъв. (това е др. тема). Че има олигофрени и от двете страни, има си ги, но и в двата пъти, в които сме били в Джъмбо и в двата пъти изцепки от тяхна страна. Не е нормално това, показва си го цялата тема... Peace

# 244
  • Мнения: 123
Това е най-отвратителния магазин, с най-отвратителното отношение към клиента. Гръцка му работа. Тези гърци тотално ги намразих вече. На мен също ми се случи подобна история. Нищо не ти разопаковат и няма как да прецениш стоката. Потресена съм.

# 245
  • Мнения: 5
Да не забравяме кои са собсвениците. #Crazy.Тези хора ни смятат за втора ръка и се мислят за повече от нас.Изнасят си непродаваемата стока от Грътските магазини и я карат в България.Персоналъ и е отвратителен защото така ги оправляват #2gunfire.Като изключим няколкото марки на които са представители всичко друго е евтим внос от китай.

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 360
ДА ви кажа,наложи се да купя играчка по поръчка от там и в крайна сметка замених мотора за тази играчка,взех и 2-3 бодита и чорапки,1 пистолет,който не работи,но се отказах да го връщам,че 1 път го отнасяш до там,после чакаш 2-3 дни да ти се обадят да ти кажат,че са ти одобрили или не рекламацията,после пак отиваш до там и то става дълга и широка.Радвам се,че по някакъв начин успях да оползотворя парите и повече кракът ми няма да стъпи там

# 247
  • Мнения: 0
Абе хора според мен изобщо не купувайте от този магазин !  Купух на племенницата ми една кукла която пее за подарък за рождения и ден и като отворила куклата не  пее. Отидох в Джъмбо и казах да ми върнат парите обаче инати не искат да връщат парите и най-накрая племеницата ми не получи подарък от мен .

# 248
  • Мнения: 1
Още повече, че става дума за детски магазин, пред очите на детето ти.

Сега ще се биждаме ли Simple Smile

Джъмбо може да е всичко друго, но не и детски магазин.

Най - близкото определение е: сбирщайн.


# 249
  • Мнения: 668
Определено! Пълно безобразие и тези определени дни и часове за рекламация  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт