"Гръмотрън" за отслабване! Гръмотрън - преборва килограми с гръм!

  • 198 627
  • 610
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 14 078
Тинки  Hug. Гръмотръна подпомага забременяването, та явно действа и на женските хормони. Опитай, нищо не ти пречи.

# 586
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Днес си взех 200 гр и от утре ще видя как ще ми подейства. Стискайте ми палци!

# 587
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Стискаме! Hug

# 588
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Благодаря ти Zvezdna !  Hug
Очаквах вкуса и да е жива отврат...но не беше.След 10ина дни ще се отчета с резултатите!

# 589
  • Мнения: 1 517
Zvezdna всички полови хормони. Сега ще изследвам и жлезата и бъбренчните. Днес пак бях на лекар , а след малко все пак ще ида да си купя билката, но ще я пия след седмица, че сега съм на Дуфастон.

# 590
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Zvezdna всички полови хормони. Сега ще изследвам и жлезата и бъбренчните. Днес пак бях на лекар , а след малко все пак ще ида да си купя билката, но ще я пия след седмица, че сега съм на Дуфастон.
Успех, Тинки...
Да ти кажа помисли за хранителен режим. Хормоналните проблеми не се лекуват с лекарства. Sad
Аз съм имала и имам такива, само хранителен режим помага.
Знам, че не е лесно, но който е изтеглил късата клечка, трябва да положи усилия, за да постигне неща, които на други са дадени наготово.
Само да ти кажа, че с режим, цикълът ми редовен, а съм на 53 години...
Стискам ти палци... Hug

# 591
  • Мнения: 1 517
Какъв режим си правила?

# 592
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Какъв режим си правила?
Никакъв хляб и тестяно, нищо сладко, пържено и пакетирано Simple Smile
Разделно хранене също много помага.
Правила съм по три дни само на вода...

# 593
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Да се отчета...за два дни -1кг!Доволна съм много!  newsm44 Не съм променяла режима на хранене , нито пък съм спортувала. Потиска ми чувството за глад.Не ми действа слабително. Може би само една идея ми форсира диурезата.След още 7 дни ще видим...!

# 594
  • Мнения: 1 517
Аз бях на 90ДД . Свалих доста и спазвам разделно. Хляб не ям, освен 1-2-3- филийки на месец и то Вита, но виж сладко си позволявам един път седмично в голяма доза Whistling(домашно приготвено)
И все пак утре ще направя чая, че тези дни и бъбреците ме болят. Ще се отчета после дали влияят на кръвното Peace

# 595
  • Мнения: 1
Здравйте, момичета
Искам да се включа в темата с въпрос. Тази билка става ли и за мъже? Прочетох десетина страници, но уви мъжко мнение не видях, пък говорите тук нещо за по-лесно забременяване и по-редовен цикъл Simple Smile, така че се питах дали би ми помогнала да посмаля биреното коремче ?

# 596
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
ще помогне, ако спреш и бирата ефекта ще е още по-голям

# 597
  • Мнения: 840
Момичета включвам се в темата, тъй като имам известни проблеми с липса на МЦ/нямам хорманални отклонения поне според резултатите/ и много често задържам вода. Пих бял равнец, но не ми действаше, мислите ли че тази билка ще помогне? Изчетох темата, но още имам колебания. Едно от тях е ниското ми кръвно, а 2-рото разбира се е връща ли се апетита после newsm78

Малко не по темата, но tinki,
при мен имаше същият проблем. Изведнъж МЦ изчезна. Правих полови хормони, щитовидна жлеза и всичко в норма. Два пъти пих Дуфастон и пак нямах МЦ. Една приятелка ми каза за билката червена детелина и аз си я самопредписах, че ми беше писнало да ме тъпчат с хормони без резултат. След два месеца МЦ се възстанови. Не си я самопредписвай като мен, но попитай лекаря си, наистина мисля, че помага.

За гръмотръна, мисля тези дни и аз да пробвам, че боря 3-4 кг, които много ме дразнят.

# 598
  • Варна
  • Мнения: 130
Ще събудя тази малко позаспала тема Simple Smile
Случайно попаднах на информация за гръмотръна и днес си го закупих.
Навсякъде пише различно за приготвянето му. Аз го направих така запарих 2 супени лъжици от билката в 400 мл вода и го разделих в три малко чашки. Изпих първата след обедното хранене. Ужасен вкус! Все още се чудя дали преди или след хранене трябва да се пие.
Бях на 90ДД, свалих 12 кг, но има още какво да се желае. Дано гръмотръна да ми помогне, а и ще продължа да се храня разделно.

# 599
  • Мнения: 14 078
Пие се преди хранене. И аз го приготвях по този начин, но го разделях на две. Едната чаша изпивах сутрин, а другата - вечер. Като съм на работа, не мога да го пия и на обяд. Аз лично го пиех със сламка, така по-малко ми горчеше или така си втълпявах, но ми беше по-лесно със сламка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт