за по-ниските мъже и комплексите

  • 11 426
  • 87
  •   1
Отговори
  • Silistra
  • Мнения: 125
Здравейте, момичета.
Надявам се да не се засегне някой от темата, но според вас това, че е един мъж е нисък предпоствка ли е да бъде злобен и комплексиран. Напоследък забелязвам, че всеки по-нисък мъж е доста злобен и във всеки удобен момент не изпуска възможността да пусне някоя хаплива забележка относно "някой висок".
Винаги съм била на мнение, че това не зависи от ръста или телосложението, но напоследък точно това забелязвам или може би е е съвпадение?

# 1
  • Мнения: 1 788
Точно преди няколко дни си говорихме вкъщи за това.
Аз съм на мнение, че зависи само и основно от човека, независимо дали е нисък или висок.
Но другата страна в разговора твърдеше, че високите хора имат по-малко комплекси.
Едва ли има еднозначен отговор.
И все пак мисля, че зависи изцяло от характера, а не от височината.

# 2
  • Мнения: 230
...не е предпоставка,естествено....

# 3
  • Варна
  • Мнения: 37
 Имам познати и колеги мъже, които са ниски, но нито един от тях не е нито комплексар, нито злобен или заедлив. И аз смятам, че височината не е критерий за каквото и да е.

# 4
  • Мнения: 4 965
Може би отношението зависи и от ръста или положението на жената отсреща, за да се изяви или не поведението на мъжа. Имам и ниски, и високи познати. Различни са. Не може да се обобщава. Но често в работата ми прави впечатление, че наистина по-ниските мъже са по-нахъсани и си го обяснявам точно със стремежа да изпъкнат, останал от пубертета.
Реално не обръщам особено внимание на ниски мъже, защото съм /сравнително/ висока жена.

# 5
  • Мнения: 3 826
ниските мъже са си комплексари , злобни и нахъсани едни такива ,
хитри също така
хич не ги харесвам ...

# 6
  • Мнения: 516
Има една статистика, според която ниските мъже успяват служебно, финансово и социално да се реализират по-добре.  Wink

# 7
  • Мнения: 170
Има една статистика, според която ниските мъже успяват служебно, финансово и социално да се реализират по-добре.  Wink

И, че са по умни (за това не гарантирам, но така бях чела)... Laughing Peace

# 8
  • Мнения: 335
Може да е като при дългите жени, които стърчат над всички останали.


# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Не зная дали са злобни, но със сигурност са много напористи  Joy

# 10
  • Silistra
  • Мнения: 125
Нищо чудно статистиката да е вярна, все пак искат да изпъкнат по всички други възможни начини Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 569
Дали ще имаш комплекси не е свързано с ръста а със сивото ти вещество.

# 12
  • Мнения: 304
Високите мъже едва ли имат комплекси точно за ръста си, но това не пречи да се превърнат в големи комплексари   по разни други причини.
Познавам ниски мъже с чудесен характер. Дали им се иска да са по-високи не знам, може би да, но не са злобни изобщо, нито правят хапливи забележки. Това последното опира до възпитанието повече, май.

# 13
  • Мнения: 3 405
Никакви комплекси нямат. Само тайно си мечатаят да са с поне 5 см по-високи  Laughing

# 14
  • Мнения: 64
Няма по злобни и комплексирани мъже,от ниските! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт