за по-ниските мъже и комплексите

  • 11 437
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 478
Познавам малко на брой ниски мъже. Но всички са с голямо самочувствие, самоизтъкващи се и с лошо отношение към жените си. Сигурно са комплекси Mr. Green

# 31
  • Мнения: 278
Ниските мъже често се женят за високи жени. Така, че какво ги интересува чуждото мнение. Според мен няма никаква зависимост, както и носа и дланите също. Това са митове, измислени от мъжете за да се изтъкват.

# 32
  • Paris, France
  • Мнения: 14 070
А иначе ниския ръст може да бъде компенсиран с голям и пълен портфейл. Peace

Ама като видиш в леглото късите му краченца doh да ти се отще и порфейл и чудо. Друго си е едни дълги, стегнати, прави, без косми кАрка  Crazy

Висок човек не е = дълги крака. Зависи от конструкцията.

Аз не мисля, че всички ниски мъже са комплексирани. Дядо ми, Бог да го прости, беше нисък, по-нисък и от баба ми. Завистта и комплексите му бяха чужди. Нашият президент Саркози е нисък, но едва ли е комплексиран и винаги е бил популярен с жените. Предпочитам леко по-нисък мъж пред двуметрова върлина. Много високите мъже около мене все ходят прегърбени и не си намират жени, не знам защо (едва ли е комплекс). Сещам се за Роберт де Ниро, който винаги е с красавици. Абе, да са живи и здрави.

# 33
  • София
  • Мнения: 10 343
Нашият президент Саркози е нисък, но едва ли е комплексиран и винаги е бил популярен с жените. Предпочитам леко по-нисък мъж пред двуметрова върлина. Много високите мъже около мене все ходят прегърбени и не си намират жени, не знам защо (едва ли е комплекс). Сещам се за Роберт де Ниро, който винаги е с красавици. Абе, да са живи и здрави.
hahaha Тамън писах след твой пост в една друга тема за Саркози и неговата трибунка, дето си пътува с нея. Със стъпалце, да е по-висок. http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=151512  Whistling

Иначе аз предпочитам двуметрови върлини, такава си и взех де. Така че поне няма да се караме с теб за мъжове.

По темата точно и ясно мнение нямам. Ходила съм и с по-нисък мъж от мен. Един от най-добрите ми приятели е 1,58 сигурно, представя се за 1,70. Може би са комплексирани поради липса на сантиметри, но не го показват поне в други сфери. Един от най-интелигентните ми колеги е дребосък, ама със страхотно чувство за хумор.

# 34
  • Paris, France
  • Мнения: 14 070
Сега прочетох, че Саркози е висок 1.65м. Имам чувството, че е някъде колкото мене, около 1.70м. Виждала съм го на живо прав и наистина изглежда по-висок. 1.58м наистина е смешно ниско, почти джудже. То и за жена не е кой знае какво, но поне тя може да се нащуфирчи на 10-15 санта ток и платформи  hahaha. И, не, няма начин да тръгна с мъж под, да кажем 1.64м. 1.64м е произволна летва, избрана така, че Сарко да минава  Joy Joy Joy Joy.

Моят баща е висок, май 1.90м беше. Не съм излизала с мъж над 1.84м. Не се виждам с такъв, може би, защото аз не съм висока. С двуметров бих изглеждала смешно.

# 35
  • Мнения: 6 896
Тогава няма ниски приятели Grinning.

А кои са ниски?

# 36
  • Мнения: X
Аз друго не мога да си обясня, защо ниските мъже все налитат на високи жени? Аз поне преди да се бракувам само такива ми се лепяха   Sick, чувствах се като магнит за "тапи" Laughing

# 37
  • Мнения: 9
Тогава няма ниски приятели Grinning.

А кои са ниски?

         То, като в една друга тема - Миньонче. Ама, кое е миньонче?... Thinking

# 38
  • Мнения: 5 539
Почти не се сещам за нисък мъж, който явно да показва притеснение от ръста си. Това измежду моите познати, Саркози не го броя.
Обикновено са хора с чувство за хумор, забавни и са душата на компанията. Ако това е плод на комплекс, здраве му кажи.
За жалост, тези над 1,90 много по-често ми се виждат комплексирани от ръста си, често ходят приведени и до един си взимат жени миньончета, сякаш за да компенсират своята височина.
Освен това от собствен опит мога да кажа, че българското общество много по-добре приема ниските, отколкото високите хора. Има нещо в народопсихологията ни, което е отразено и в пословиците. Не мога да цитирам точно в момента. Може би е плод на духовното снишаване по време на робството, когато е било по-удобно да си нисък, за да не се открояваш пред поробителя, а може би е заради прословутата метафора за казана, където българите не давали някой да се издигне над останалите.

# 39
  • Мнения: X
За злоба не знам. Наблюдавала съм други параметри. Струват ми се сякаш малко по-страстни и ..ливи от по-височките.
Само един дребен, трътлест и късокрак познавам, който хем е злобен, хем лъжлив, но не ми се ще да го смятам за еталон.

# 40
  • Мнения: 25 672
... и до един си взимат жени миньончета, сякаш за да компенсират своята височина.

Ами. Миньонките ги отмъкват в повечето случаи.  Laughing

# 41
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Тогава няма ниски приятели Grinning.

А кои са ниски?
Еб..вите. Laughing

# 42
  • Мнения: 15 379
Тогава няма ниски приятели Grinning.
А кои са ниски?

Под 175см.
Между 1.75 и 1.70 може да мине за строен, при добро телосложение - дълги крака, ръце, малко дупе.
Под 1.70 е вече тапишон. И колкото повече сантимите падат, толкова Stop.

# 43
  • Мнения: 3 371
Познавам малко на брой ниски мъже. Но всички са с голямо самочувствие, самоизтъкващи се и с лошо отношение към жените си. Сигурно са комплекси Mr. Green
и аз имам същите наблюдения  Wink
принципно харесвам високите мъже, пона да са 1,75.

# 44
  • Мнения: 230
Тогава няма ниски приятели Grinning.
А кои са ниски?

Под 175см.
Между 1.75 и 1.70 може да мине за строен, при добро телосложение - дълги крака, ръце, малко дупе.
Под 1.70 е вече тапишон. И колкото повече сантимите падат, толкова Stop.

АУУУУУУУ откриха топлата вода  smile3532

Общи условия

Активация на акаунт