мнения за детска ясла "звездица зорница" в бургас

  • 6 334
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте отново мамчета,с много усилия и познати най-после намерихме ясла за нашия разбойник! Има ли мами чиито дечица посещават детска ясла "звездица зорница" в комплекс зорница в бургас?!Бихте ли споделили мненията си , защото до колкото видях базата е под всякаква критика, дай боже поне персонала да е на ниво, защото нашето хлапенце е доста злоядо, и малко трудно контактува с децата, доста е срамежлив и мнооооооооооооого крив хахаха(просто не им завиждам)
Та дано има доволни мамчета, за да се поуспокоим малко , защото ми е доста притеснено, не искахме да го пускаме на частниа д.г. а защото е доста скъпо, а и тази ясла ни е пред вкъщи!
Както и да е ще очаквам коментарите ви мамита!
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

# 1
  • Мнения: 31
Здравей Ани,знам че вече е късно ,но едва днес видях тази тема.Дано съм полезна поне на други мами,защото ти сигурно вече имаш вече накакви впечатления.Имам дъщеря ,която е вече на 5 годинки и е в Звездица Зорница.Ходи и в яслата беше в група Мики Маус.От първия до последния ден всяка сутрин като я оставях ревеше,но после пък се успокояваше .Самата раздяла с мен беше много трудна. През първия месец не сложи и троха в устата отказваше да яде там ,защото само мама готви хубаво.Сестрите ми казваха  и ме уверяваха че я молят да яде .Дори ми разказваха как стоят с нея на килима и я молят да яде. Отслабна доста ,но след един цял месец се пречупи и започна и там да се храни.Лошото е че в яслата нямат занятия и не им е интересно.Но ги учат да се обличат,хранят и обслужват сами ,което след това им е плюс в градинката.
В момента в който тръгна на градинка (в първа група) пак в същата градина спря да реве и имаше изградени навици от яслата и и беше по лесно.Само да ти кажа ,че младите сестри нямат подход към децата много са мързеливи не могат да ги заиграят .В началото децата ги харесват заради визията(нали са младички ) ,но после не е така.
Абе с две думи не съм впечатлена от яслата покрай малката много я намразих .Имам второ дете и съм в ужас че трябва да го изпращам на ясла.Там само ги карат да стоят и да се търкалят по килимите им. Но в градинката не е така много съм доволна.Не ми пука, че сграда е стара,важното е че детето ми ходи с желание в 3 група е ,знае всички букви и числа ,може да ги пише и дори сама се опитва да срича.Обожава госпожите и лелята.Какво повече ми трябва.Колкото пари искат даваме все пак ги давам за детето.Та нали тази градина мисля е на повече от 40 години,а кмета дава пари само за центъра.Леглата им са доста стари дори нямат матраци, а стари дюшеци,които са скъсани .Ние им купихме олекотени завивки.Много исках и матраци да им вземем ,но не всеки може да си позволи,а госпожите са на мнение всички или никой .Е ,това е дано да съм била полезна

# 2
  • Мнения: 14
МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА КОМЕНТАРА, СИНА МИ ХОДИ НА ЯСЛА ВЕЧЕ ОТ СЕПТЕМВРИ , МНОГО ПРИЯТЕЛЧЕТА СИ НАМЕРИ ТАМ , ЩАСТЛИВ Е , ХОДИ С НЕВЕРОЯТНО ЖЕЛАНИЕ... СЕГА ОТ ЮНИ ЗАПОЧВА ГРАДИНА (В ПЪРВА ГРУПА) ЗАЕДНО С ДРУГАРЧЕТАТА МУ ОТ ЯСЛАТА...
А ЗА ЛЕЛИТЕ И ГЛЕДАЧКИТЕ ИМ - КАКВО ДА ТИ КАЖА , ИМА ЕДНА ( НЯМА ДА СПОМЕНАВАМ ИМЕНА) КОЯТО НЕ МИ ХАРЕСВА САМО СЕ ОПЛАКВА ЧЕ ДЕЦАТА БИЛИ УЖАСНО ЛОШИ, ГЛЕЗЕНИ И Т.Н.  АЗ ЛИЧНО СЪМ И ПРАВИЛА ЗАБЕЛЕЖКИ ЗА НЯКОИ НЕЩА, НО ТЯ ГОВОРИ ТВЪРДЕ ГРЪМКО И НЕ МЕ ИЗСЛУШВА НИКОГА , СЪОТВЕТНО И НЕ ПРАВИ НЕЩАТА КОИТО СЕ ОПИТВАХ ДА Я ПОМОЛЯ,НО КАКТО И ДА Е ТОВА СА "БЕЛИ КАХЪРИ" ДЕТЕТО МИ Е МНОГО ЩАСТЛИВО ТАМ , С ДРУГИТЕ ЛЕЛИ И НАЙ ВЕЧЕ С ПРЕЛЕСТНИТЕ ДЕЧИЦА:))), ЗНАЕ ПЕСНИЧКИ , МОЖЕ ДА БРОИ ДО 10 , ЗНАЕ ЛЯВО И ДЯСНО...ХРАНИ СЕ САМ , МНОГО Е ДРУЖЕЛЮБЕН , САМОСТОЯТЕЛЕН...
 КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2
"ПЕРЛИЧКИ" ОДЗ № 2 "Звездица Зорница" гр. Бургас

http://www.perlichki.com

# 4
  • Мнения: 124
Здравейте, виждам, че темата е стара, но ми се струва безмислено да правя нова за същата ясла.
Има ли някой с нови впечатления от тази ясла? Нещо да се е променило? Вчера ходих и видях, че една от групите е с алуминиева дограма, с вертикални щори, всичко е ново, а защо другите 3 са толкова зле  ooooh!. Дочух, че новата може би е 4-та група "Врабчета" и за късмет синът ми е приет  точно в нея, а аз ще го местя в Мики Маус Sad, защото само тя е до 19 или до 20 часа...
Толкова ме е яд, че не свършвам работа в 17:00...как успявате всички да си взимате децата рано? Като гледам работното време на повечето фирми е до 18:00...

Както и да е, ако някой знае нещичко за тази ясла, ще се радвам да се включи   bouquet

# 5
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета! Ние живеем в Бургас от съвсем скоро. Моята дъщеря е на година и осем месеца. Търсих частна ясла в к-с Зорница, но май няма да намеря. Всичко ми е толкова непознато още... Най-близо ми е Звездица Зорница и мисля да питам дали ще ни приемат. Никой не ми е гледал детето досега и се притеснявам как би й се отразила раздялата. Дали може в началото да е само до обяд? Както една мама е писала по-горе - злоядо детенце си имам и малко чепато си пада. Как стои въпросът с памперсите, искат ли да са без, т.е. да ползват гърне?

# 6
  • Мнения: 6
Здравейте мами,
моя големия син беше на ясла в Звездица - Зорница до юни месец таэи година. Сега ще започва градина пак там. Аз лично съм много доволна. Той беше в група Гъбка. Много добре ги гледаха децата, учат ги на песнички, на стихчета и още неща. Сестрите и леличките са много любезни и детето ги обичаше. Сага малкия ми син ще започва ясли и съм писала, че искам същата групичка. Вярно е, че базата е стара, но персонала е добър. И въпреки старата дограма зимата беше много топло вътре.
jenny_bs  аз нямам лично мнение за другите групи освен за Гъбка, но мнението на една позната за Врабчета беше много лошо. Много се оплакваше от сестрите и леличките. Така че не съжалявай. Хубави отзиви съм чувала за Пиленца.
_mimka_  задължително в началото е само до обяд. Даже първите дни го взимаш и преди да е обядвало. Постепенно започваш да го оставяш да обядва и тогава го взимаш. А когато посвикне запчва и да спи там. Моя син само 1 седмица го взимах на обяд и на втората запчна да спи, но има такива дето по 1 месец ги взимат обед. Зависи от детето. Те сестрите ти казват дали е готово. А за памперсите няма никакъв проблем. Слагат им памперси и ги учат да сядат на гърне.

# 7
  • Мнения: 8
Дама Kупа, благодаря за отговора! Някак така си го представях и аз. Simple Smile Имаш ли актуална информация за група Мики Маус? Това, което знам аз е, че остават до по-късно и като цяло, че яслените групи са с по десетина дечица. Не ме притеснява, че базата е стара. Повече ме интересуват отношението и грижите. Надявам се децата да се чувстват добре и да ходят с желание.

# 8
  • Мнения: 6
За Мики Маус знам само, че се води седмична и децата могат да се взимат по-късно.А това че са десетина не е вярно. В нашата групичка по списък са 25 деца. Друг е въпроса, че като започнат да боледуват и остават по-малко.
А аз искам да питам някой има ли информация за група Слънце в градината? Аз бях писала че искам Пчеличката Мая или Калинка, но уви. Ние сме едни от малкото с които директорката не се е съобразила с желанието ни. Всички които познавам са класинирани там кадето са писали. А аз исках да сме в сградата пред яслите, защото малкия ще ходи 2 години на ясли.И понеже ще ги взимаме и водим в последния момент, заради работата така щеше да ни е по-лесно. А сега единия е в единия край, а другия в другия край. Още съм ядосана и възмутена. На какъв критерий се резпределят децата в групичките не ми е ясно. Явно не е на лотарииен принцип. Но както и да е.Нека не си изливам яда тук.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте, мамчета! А за другите детски ясли в Бургас информация няма ли? Интересувам се по-специално от ясла номер 3 на Сан Стефано Simple Smile

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, мамчета! А за другите детски ясли в Бургас информация няма ли? Интересувам се по-специално от ясла номер 3 на Сан Стефано Simple Smile

Ето линк за темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=657436.0

# 11
  • Мнения: 1
Градината Звездица Зорница е под пълна критика  с нетърпение чакам нова година за да преместя дъщеря си в друга детска градина. Дъщеря ми е групата Калинки  .Какво да ви кажа пълно безхаберия цари в поне в тази групичка. 33 деца спят на 26 легла в едно шкафче се събличат по 3 а в някой по 4 деца .Вече четвърти месец нямат директор имат някакви големи интриги на политечиска основа коя била от ГЕРБ коя от БСП и кмета все още не  е назначил директорка там. Госпожата която води групата Калинки от август до ноември ниот един път не  е извела децата на въздъх въпреки хубавото време до месец ноември отговора и е че е сама и неможе да се справи с 30 деца. Децата неходят до тоалетна понеже госпожата неможе да излиза от стаята постоянно с по едно дете тъй като е сама просто ужас.Е ами аз ли трябва да създам организация в тази градина? Кметът и общината нехаят може би се готвят за изорите а децата страдат. Просто ви съветвам потърсете някоя друга градина поне към момента тук всичко е ужасно.
Здравейте отново мамчета,с много усилия и познати най-после намерихме ясла за нашия разбойник! Има ли мами чиито дечица посещават детска ясла "звездица зорница" в комплекс зорница в бургас?!Бихте ли споделили мненията си , защото до колкото видях базата е под всякаква критика, дай боже поне персонала да е на ниво, защото нашето хлапенце е доста злоядо, и малко трудно контактува с децата, доста е срамежлив и мнооооооооооооого крив хахаха(просто не им завиждам)
Та дано има доволни мамчета, за да се поуспокоим малко , защото ми е доста притеснено, не искахме да го пускаме на частниа д.г. а защото е доста скъпо, а и тази ясла ни е пред вкъщи!
Както и да е ще очаквам коментарите ви мамита!
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Общи условия

Активация на акаунт