Бургас: Ясли, градини, занимални със специални занятия - 3

  • 36 791
  • 767
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 438
Запис и да кажа с прискърбие, че ние не се класирахме за детска градина. Кандидатствахме в "Коледарче" кв. Д. Езерово, но и там не е имало място за всички деца.

# 2
  • у нас
  • Мнения: 5 716
  Wink

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Jerry, много добре си се справила даже, темата е чудесна!   bouquet

Добре де, аз друго не мога да разбера. Нали в Приморие си имат база данни, система и т.н., в която излиза информация дали лицето Х има или няма задължения към общината. Толкова ли е трудно да се разпечата на един лист, да си вземат двата лева и толкоз. За какво е това чакане по 1 седмица?  Rolling Eyes Аз както ще сколасам другата да отида, ако трябва да чакам толкова, накрая може и срока да изтърва. ooooh!

Последна редакция: чт, 10 май 2012, 21:24 от Мaрия

# 4
  • Мнения: 2 577
Едно браво и от мен  Hug

# 5
  • Мнения: 1 701
Браво за темата!  Hug

# 6
  • Мнения: 186
Браво за темата и от мен!   bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Благодаря за темата   bouquet
Аз да споделя нещо за системата - не ми прие добавената с тире фамилия, което отчитам като недостатък, който влияе и на времето за попълване.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
и на мен ми е чудно,затова чакам някой ходил днес да пише дали наистина е било лудница  Thinking
Днес имах работа в Центъра и се отбих в Приморие. Беше малко преди 15 ч, нямаше никой преди мен. За 2мин приключих, казаха след седмица да мина да си взема удостоверенията. Срока за записване е до края на месеца, тъй, че не ми е проблем, че ще чакам.  Peace
Горгона, моето  "тире"  го прие без проблем!   Wink Heart Eyes

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
и на мен ми е чудно,затова чакам някой ходил днес да пише дали наистина е било лудница  Thinking
Днес имах работа в Центъра и се отбих в Приморие. Беше малко преди 15 ч, нямаше никой преди мен. За 2мин приключих, казаха след седмица да мина да си взема удостоверенията. Срока за записване е до края на месеца, тъй, че не ми е проблем, че ще чакам.  Peace
Горгона, моето  "тире"  го прие без проблем!   Wink Heart Eyes

Ти щото си била любезна, а пък казах едни неща по адрес на системата и затова сигурно  Hug

Понеделник-вторник ще ходя за за бележките, ама първо да ми махнат стария апартамент от името, че аман с техните глупости.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 347
Ние не сме приети, подадох документи на 3 април вечерта, тогава смятах, че щом срока е докрая на месеца е достатъчно рано, явно съм се заблудила.  Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 438
И ние бяхме от мудните. Мислихме си, че в Д. Езерово, няма как да не ни класират, а сега направо се чудим кой път да хващаме. Знаете ли, дали трябва да има някакъв минимум за да се сформира група? Гледам, че в съседното Лозово, което е и филиал на нашата ДГ има 10 свободни места и може натам да се насочим. Тъкмо като са по-малко дечица, ще им отделят повече внимание, а и с надежда по-късно да се преместим в Д. Езерово.
Другият ни избор беше "Слънце", но странно на сайта ми изписва, че няма неприети деца, а моето всъщност не е  прието newsm78

# 12
  • Мнения: 430
И ние бяхме от мудните. Мислихме си, че в Д. Езерово, няма как да не ни класират, а сега направо се чудим кой път да хващаме. Знаете ли, дали трябва да има някакъв минимум за да се сформира група? Гледам, че в съседното Лозово, което е и филиал на нашата ДГ има 10 свободни места и може натам да се насочим. Тъкмо като са по-малко дечица, ще им отделят повече внимание, а и с надежда по-късно да се преместим в Д. Езерово.
Другият ни избор беше "Слънце", но странно на сайта ми изписва, че няма неприети деца, а моето всъщност не е  прието newsm78
Мисля,че бройката за неприетите е за 1-во желание за дадена градина!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
kojo, големия ми син е в "Слънце" и днес в списъците, закачени в градината видях, че има деца набор 2010, които ще отпаднат. Има и едно дете 2008, срещу което в списъка са написали 2 група. Така, че на второ класиране ще има няколко свободни места и може да го приемат детето.Успех!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 338
Ние сме приети в Златна рибка каката и малкия в Детска ясла 1. И двете са ни първи желания, регистрирала съм ги в 8.02 и 8.05 /без специален софтуер/ и са ни по район. Гледам, че в градината от 30 деца, 27 от приетите са с по 4 точки и класирането е по реда на записване. Неприетите и в яслата и в градината бяха сравнително малко бройки.   
Успех на неприетите на следващите класирания да ви приемат!

Общи условия

Активация на акаунт