Бургас: Ясли, градини, занимални със специални занятия - 3

  • 36 801
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
Браво за темата. Аз другата седмица ще ходя да записвам детенце в градината. Знаете ли сега ли се избират учители, когато групите са повече от една?

# 16
  • Мнения: 70
kojo, не губете надежда. То и аз малко се поотчаях като видях броя неприети деца, а ние чак в 8.32 сме подали данните, но все пак ще чакаме и ще се надяваме за 2-ро класиране.
Но за всеки случай да попитам някой има ли инфо от първа ръка за частна ясла/ДГ и как стоят нещата за приема там?

# 17
  • Мнения: 20
Ако детето е прието на първо класиране в градината която му е 2-ро желание и се запише ще може ли да се възползва ако се освободи място в градината която е била първи избор? /например някой не се запише или има грешка/

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 338
За частни ясли/градини цените варират между 400-600 лв. /двете Монтесори, занималня Ани и Братскул/. Има и една забавачница до нас на Рилска, но там не знам как са цените. Преди години беше около двеста и няколко на месец, но сега не знам как са.

# 19
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря за темата   bouquet
Kojo дано в Д.езерово се освободи място и за вас, все пак говори с директорката, а в Лозово групичката е сборна от деца между 2 и 4г и няма да са само тези 5деца има деца които миналата година са приети и си ходят мисля че са около 25деца.

# 20
  • Мнения: 340
Радвам се, че ви е харесало оформлението на темата!  Hug
Аз пък ходих да подавам документи за ясла, ама без бележките от работа - ми...върнаха ме  Mr. Green . Трябва и тях да нося, но това ще стане другата седмица.
В нашата детска градина (ОДЗ "Делфин" в Меден рудник) документите се подават при старша сестрата, която е много любезна, даже ми обеща, че ще направи всичко възможно да вземат малката в сборна група през лятото (вероятно от юли).
Иначе с тази електронна система много трудно ставало с връзки да вкарат някое детенце. Видях  системата на приетите деца в градината - ами няма дете прието след 9:00, като имат значение и секундите дори (ние сме след едно детенце, което е регистрирано 1 секунда преди нас  Simple Smile ).


# 21
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
На нас пък не са ни искали бележка от работата  newsm78 може би всяка градина сама преценя дали да иска такива бележки.

# 22
  • Мнения: 340
На нас пък не са ни искали бележка от работата  newsm78 може би всяка градина сама преценя дали да иска такива бележки.

Вероятно е точно така - всяка градина си решава, макар че не намирам смисъл с тези бележки, нали не ни дават допълнителни точки, че сме работещи.  Crossing Arms

# 23
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
На нас пък не са ни искали бележка от работата  newsm78 може би всяка градина сама преценя дали да иска такива бележки.

Вероятно е точно така - всяка градина си решава, макар че не намирам смисъл с тези бележки, нали не ни дават допълнителни точки, че сме работещи.  Crossing Arms
Peace

# 24
  • Мнения: 192
Благодаря и аз за хубавата тема!
Имам въпрос - възможно ли е да приемат деца по-рано от септември в градината, примерно август?

# 25
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря и аз за хубавата тема!
Имам въпрос - възможно ли е да приемат деца по-рано от септември в градината, примерно август?
Да, даже от още по-рано,зависи от директорката,трябва да место да се пита.

# 26
  • Мнения: 192
Благодаря и аз за хубавата тема!
Имам въпрос - възможно ли е да приемат деца по-рано от септември в градината, примерно август?
Да, даже от още по-рано,зависи от директорката,трябва да место да се пита.

Ехаа, а дано! Ще питам като отида да я запиша!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
На нас пък не са ни искали бележка от работата  newsm78 може би всяка градина сама преценя дали да иска такива бележки.
Вероятно е точно така - всяка градина си решава, макар че не намирам смисъл с тези бележки, нали не ни дават допълнителни точки, че сме работещи.  Crossing Arms

Аз след твоя пост за бележките реших да звънна в ДЯ 3 да питам там какво изискват. Директорката ми каза, че им трябват само документите описани в системата. Служебни бележки не искат. Явно наистина навсякъде е различно.

# 28
  • Мнения: 339
По случай следната публикация
http://www.dzburgas.org/index.php?controller=FrontPages&action=klasirane1
искам да кажа на StivaSoft, че моето дете е регистирано в 8:01ч. без да използвам нито един от посочените софтуерни продукта. За съжеление попада в посочения от вас списък, макар и на последно място. Мисля че за 1мин. е напълно нормално да се попълнят данните. Ако нямате доказателства, че е използван такъв софтуерен продук, моля не публикувайте името на детето ми в този списък.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 531
kojo, големия ми син е в "Слънце" и днес в списъците, закачени в градината видях, че има деца набор 2010, които ще отпаднат. Има и едно дете 2008, срещу което в списъка са написали 2 група. Така, че на второ класиране ще има няколко свободни места и може да го приемат детето.Успех!

Същата работа е във "Вълшебство", - има деца 2010 , които ще отпаднат и ще се освободи по някое място за дечица от 2009 , които не са класирани.

Общи условия

Активация на акаунт