Съпруг зодия РАК

  • 30 048
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте мами  Stop

Нека всяка една, която дели леглото си и всичко останало с мъж от зодия Рак, да сподели най-добрите и най-лошите му страни, и изобщо каквото й хрумне  Hug

# 1
  • BG
  • Мнения: 2 458


Страхотен за семейство!  Peace

Великолепен баща, грижовен съпруг, домошар, готвач, отговорен, балансьор.....

Вече 16  години не мога да си представя друг човек до себе си !

Отрицателните черти ще ги подмина с лека ръка, не си заслужават писането,

силно пренебрежими са.....

# 2
  • Мнения: 0
Наистина са прекрасни родители!

Добри като хора,но много трудни характери. Peace

Много ме привличат представителите на тази зодия,но винаги сме били по-добри приятели,отколкото партньори.

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 10:45 от Ecstasy

# 3
# 4
  • Мнения: 41
Аз имах гадже рак. Много са романтични !   Peace

# 5
  • Мнения: 631
Съпруга ми е РАК !

Много отговорен,
много романтичен,
много грижовен,
много мил,
много държи на семейството,
хипер сексуален,
с огромно чувство за хумор,
винаги душата на компанията,
безпределно принципен.....
домошар

Отрицателните черти са наистина малко, но определено идентични с другите мъже
Много разхвърля,
много се хипнотизира от компютъра, телевизора и други подобни - ни приема ни предава

В никакъв случай не мога да кажа, че е ревнив...

# 6
  • Мнения: 295
И моят съпруг е Рак.

Много грижовен партньор и баща.
Страшно мил и обичлив.
Невероятно романтичен.
Всеотдаен във всяко отношение.
Способен да ме разсмee и в най-тежката ситуация Heart Eyes.
Знаещ какво иска от живота и как да го постигне.
Здравословно ревнив. Wink
С много богато въображение, непрекъснато замислящ някоя приятна изненада. Crazy

Единственото, което не ми харесва (на фона на другото не е от значение) е, че обича да трупа стари и ненужни вещи, които аз тайничко изхвърлям. Laughing

# 7
  • Мнения: X
Като чета и...все едно не е за рак.
Баща ми е Рак.
Цитат
Великолепен баща, грижовен съпруг, домошар, готвач, отговорен, балансьор.....
  -точно обратното на това!

Цитат
Наистина са прекрасни родители!
А аз все едно нямах баща...

Цитат
Много отговорен,
много романтичен,
много грижовен,
много мил,
много държи на семейството,
хипер сексуален,
с огромно чувство за хумор,
винаги душата на компанията,
безпределно принципен.....
домошар
  -нищо от това не важи за баща ми!

Да не копирам всяко мнение...само лоши работи мога да кажа.

# 8
  • Мнения: 295
краси Винаги има изключения, майка ми е Рак, ако може да бъде наречена майка де. 

# 9
  • Мнения: 241
Това е много хубава зодия.

# 10
  • Мнения: 863
Като чета и...все едно не е за рак.
Баща ми е Рак.
Цитат
Великолепен баща, грижовен съпруг, домошар, готвач, отговорен, балансьор.....
  -точно обратното на това!

Цитат
Наистина са прекрасни родители!
А аз все едно нямах баща...

Цитат
Много отговорен,
много романтичен,
много грижовен,
много мил,
много държи на семейството,
хипер сексуален,
с огромно чувство за хумор,
винаги душата на компанията,
безпределно принципен.....
домошар
  -нищо от това не важи за баща ми!

Да не копирам всяко мнение...само лоши работи мога да кажа.

Това важи в пълна сила и за моя баща.И да допълня-много им е трудно, даже невъзможно, да не изневеряват!

# 11
  • Мнения: 295
Това важи в пълна сила и за моя баща.И да допълня-много им е трудно, даже невъзможно, да не изневеряват!

На раците или на баща ти? Laughing

# 12
  • Мнения: 41
Колкото са мили и романтични, точно толкова са и жестоки !   #Cussing out

# 13
  • Мнения: 863
Това важи в пълна сила и за моя баща.И да допълня-много им е трудно, даже невъзможно, да не изневеряват!

На раците или на баща ти? Laughing

Да, на раците, в частност на баща ми, който е абсолютно типичен представител на тая зодия.Много ли е смешно това, което написах?
Още двама раци-мой колега, и мъжът на една колежка-също имат дългогодишна любовна връзка и други периодични.Как успяват, не знам, може би наистина са хиперсексуални newsm78.

# 14
  • Мнения: 41
Да се похваля : имах си и шефка представотелка на зодия - рак!
Хора, избягах ! Издържах 5-6 месеца и си плюх на петите, то бяха заключвания, шушукания, интриги ..........      ooooh!

# 15
  • Мнения: X
Това важи в пълна сила и за моя баща.И да допълня-много им е трудно, даже невъзможно, да не изневеряват!

На раците или на баща ти? Laughing

За съжаление,раците!
Наистина не са мъже само за една жена!

# 16
  • Мнения: 41
Това важи в пълна сила и за моя баща.И да допълня-много им е трудно, даже невъзможно, да не изневеряват!

На раците или на баща ти? Laughing

За съжаление,раците!
Наистина не са мъже само за една жена!

Peace

# 17
  • Мнения: 6
Аз съм дева, а приятелят ми е рак и като цяло мога само хубави неща да кажа за него.
Съгласна съм с гореизписаното, че е отговорен, грижовен, романтичен, винаги ми угажда, не е скъперник и не е прахосник, готви страхотно, чисти, пере и глади без да бъде подканян, уважава родителите си и винаги казва, че ще е най-щастливият мъж на света ако има деца. Много е сантиментален и си пази разни стари вехтории от места, които е посещавал преди години или хора, които е познавал (вкл. и снимки на бивши приятелки....  Thinking) и не дава да се каже лоша дума за всичко и всички, които са част от миналото му...  newsm78
Някои негативни черти - не обича да му се казва кое как да бъде направено (а аз като дева много обичам да надзиравам и да давам акъл), заяжда се за най-дребни неща когато е изморен или нервен (не мисля че това е типично само за раците, а за всички..) и общо взето е това. Нормално ревнив е (засега).
Все още нямам наблюдения да е "мъж за много жени", не ми е давал поводи да се съмнявам и се надявам да не се случи, защото много, ама много лошо му се пише  #2gunfire Не харесвам това, че се опитва да "разбира" и да бъде мил с всички, дори и с тези които не го заслужават..

# 18
  • Мнения: 295
Това важи в пълна сила и за моя баща.И да допълня-много им е трудно, даже невъзможно, да не изневеряват!

На раците или на баща ти? Laughing

Да, на раците, в частност на баща ми, който е абсолютно типичен представител на тая зодия.Много ли е смешно това, което написах?
Още двама раци-мой колега, и мъжът на една колежка-също имат дългогодишна любовна връзка и други периодични.Как успяват, не знам, може би наистина са хиперсексуални newsm78.

Смешно е, да сложиш милиони под общ знаменател на базата на наблюденията ти върху 5човека!  Laughing
Баща ми е Рак, първото ми гадже е Рак, най-добрия ми приятел, мъжът на сестра ми, свекър ми и много други, нито един от тях не е женкар.
Понеже тези, които ти познаваш са такива не прави всички други.  Naughty

Първия ми постинг описваше МОЯ съпруг, както и на другите момичета, а не милиони мъже родени под този зодиакален знак.
Ей това ми е смешно! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 295
Sonnia И аз съм дева, явно има значение и жената, с която са Peace

# 20
  • Мнения: 863
Смей си се, щом ти е кеф.Аз имам наблюдение точно върху трима раци, които цял живот (и тримата са между 50 и 60 години) са кръшкали и жените им са го знаели.Нали си наясно, че може да не знаеш какви точно ги вършат твоите познати раци?И, между другото, няма ли начин да не въвличаш в безсмислени спорове всеки тук, който изрази по-различно мнение от теб?

# 21
  • Мнения: 175
Аз съм дева, а приятелят ми е рак и като цяло мога само хубави неща да кажа за него.
Съгласна съм с гореизписаното, че е отговорен, грижовен, романтичен, винаги ми угажда, не е скъперник и не е прахосник, готви страхотно, чисти, пере и глади без да бъде подканян, уважава родителите си и винаги казва, че ще е най-щастливият мъж на света ако има деца. Много е сантиментален и си пази разни стари вехтории от места, които е посещавал преди години или хора, които е познавал (вкл. и снимки на бивши приятелки....  Thinking) и не дава да се каже лоша дума за всичко и всички, които са част от миналото му...  newsm78
Някои негативни черти - не обича да му се казва кое как да бъде направено (а аз като дева много обичам да надзиравам и да давам акъл), заяжда се за най-дребни неща когато е изморен или нервен (не мисля че това е типично само за раците, а за всички..) и общо взето е това. Нормално ревнив е (засега).
Все още нямам наблюдения да е "мъж за много жени", не ми е давал поводи да се съмнявам и се надявам да не се случи, защото много, ама много лошо му се пише  #2gunfire Не харесвам това, че се опитва да "разбира" и да бъде мил с всички, дори и с тези които не го заслужават..
Явно е до човек, а не до зодия. Бив6ият ми бе6е зодия РАК. Е отговорен в никакъв слу4ай не мога да го нарека. Ве4е 8 години сме разделени и оттогава не е виждал синът си и не е платил нито лев издръжка за него. Така 4е отговорен в никъкав слу4ай не мога да го нарека, по скоро егоист 6те му приляга по добре. Об6то взето той бе6е пълна противоположност на това което си написала, та затова си мисля 4е по скоро е до 4овек. Само да допълня 4е моят съ6то кръ6ка6е и затова и се разделихме.

# 22
  • Мнения: X
Цитат
заяжда се за най-дребни неща когато е изморен или нервен (
Заядливи са,да.Хващат се за думата,за нещо дребно...обичат да им угаждат...и като не стане, се сърдят...
Цитат
Нормално ревнив е (засега).
Ревнуват,а те си хойкат....Баща ми рувнуваше майка ми до последно...тя беше на 59 и последното ,което я интересуваше ,бяха други мъже.Само внуците й бяха в главата....

Цитат
не обича да му се казва кое как да бъде направено
    Peace
И много често грешат...

Абе,много мога да напиша, ама ще заприлича на оплаквалница.
Не знам такъв мъж как се преживява,ама баща си не можеш да го смениш.


# 23
  • Мнения: 2 229
Смей си се, щом ти е кеф.Аз имам наблюдение точно върху трима раци, които цял живот (и тримата са между 50 и 60 години) са кръшкали и жените им са го знаели.Нали си наясно, че може да не знаеш какви точно ги вършат твоите познати раци?И, между другото, няма ли начин да не въвличаш в безсмислени спорове всеки тук, който изрази по-различно мнение от теб?

Ти не си добре, от 3ма раци, правиш заключение за всички? Joy
Как може още някой да вярва, че просто защото си Х зодия си еди си какъв...айде да си някаква зодия + асцендент + още сто условия, да се направи някакво заключение, но е безумно да смяташ, че просто защото си рак, кръшкаш, пък то може да си роден в последната минута на зодията, но нищо, нали се водиш рак..

# 24
  • Мнения: X
Смей си се, щом ти е кеф.Аз имам наблюдение точно върху трима раци, които цял живот (и тримата са между 50 и 60 години) са кръшкали и жените им са го знаели.Нали си наясно, че може да не знаеш какви точно ги вършат твоите познати раци?И, между другото, няма ли начин да не въвличаш в безсмислени спорове всеки тук, който изрази по-различно мнение от теб?

Ти не си добре, от 3ма раци, правиш заключение за всички? Joy
Как може още някой да вярва, че просто защото си Х зодия си еди си какъв...айде да си някаква зодия + асцендент + още сто условия, да се направи някакво заключение, но е безумно да смяташ, че просто защото си рак, кръшкаш, пък то може да си роден в последната минута на зодията, но нищо, нали се водиш рак..
Е,едва ли е направила заключение за абсолютно всички раци.
Казва това въз основа на своите наблюдения...както и аз.
Не мога да кажа какви са всички раци,но аз познавам такива като описаните от мен.

Пп:баща ми е на 12.07.

# 25
  • Мнения: 295
Смей си се, щом ти е кеф.Аз имам наблюдение точно върху трима раци, които цял живот (и тримата са между 50 и 60 години) са кръшкали и жените им са го знаели.Нали си наясно, че може да не знаеш какви точно ги вършат твоите познати раци?И, между другото, няма ли начин да не въвличаш в безсмислени спорове всеки тук, който изрази по-различно мнение от теб?

Е как няма да знам, то нали си личало, и жените им знаели и тн. и прочие. Laughing
Все пак, ако не друг за съпруга ми, баща ми и зет ми знам Simple Smile


Ако ще правим заключения на базата на 3'ма човека то за мен близнаците са мъжете, които не могат, дори и да искат да не изневеряват, просто са си такива.
Но съм сигурна, че има жени със съпрузи близнаци с дългогодишни бракове, които ще го отрекат и ще бъдат прави, подобни обобщения са смехотворни!


Не въвличам никой в нищо, просто ми стана страшно смешно как обяви милиони мъже по света за женкари изневеряващи на жените си и им сложи знаменател раци.  rotfImao

Личния ти опит не мога да оспоря той си е твои, но да приема, че най-близките мъже в живота ми са животни неспособни да контролират нагона си, ей това е безмислено Stop Stop

# 26
  • Мнения: 863
Смей си се, щом ти е кеф.Аз имам наблюдение точно върху трима раци, които цял живот (и тримата са между 50 и 60 години) са кръшкали и жените им са го знаели.Нали си наясно, че може да не знаеш какви точно ги вършат твоите познати раци?И, между другото, няма ли начин да не въвличаш в безсмислени спорове всеки тук, който изрази по-различно мнение от теб?

Ти не си добре, от 3ма раци, правиш заключение за всички? Joy
Как може още някой да вярва, че просто защото си Х зодия си еди си какъв...айде да си някаква зодия + асцендент + още сто условия, да се направи някакво заключение, но е безумно да смяташ, че просто защото си рак, кръшкаш, пък то може да си роден в последната минута на зодията, но нищо, нали се водиш рак..

Ти като си много добре и не вярваш в зодии, какво правиш в тема с такова заглавие?

# 27
  • Мнения: 2 229
Смей си се, щом ти е кеф.Аз имам наблюдение точно върху трима раци, които цял живот (и тримата са между 50 и 60 години) са кръшкали и жените им са го знаели.Нали си наясно, че може да не знаеш какви точно ги вършат твоите познати раци?И, между другото, няма ли начин да не въвличаш в безсмислени спорове всеки тук, който изрази по-различно мнение от теб?

Ти не си добре, от 3ма раци, правиш заключение за всички? Joy
Как може още някой да вярва, че просто защото си Х зодия си еди си какъв...айде да си някаква зодия + асцендент + още сто условия, да се направи някакво заключение, но е безумно да смяташ, че просто защото си рак, кръшкаш, пък то може да си роден в последната минута на зодията, но нищо, нали се водиш рак..
Е,едва ли е направила заключение за абсолютно всички раци.
Казва това въз основа на своите наблюдения...както и аз.
Не мога да кажа какви са всички раци,но аз познавам такива като описаните от мен.

Пп:баща ми е на 12.07.

Да имаш наблюдения е едно, на мен точно като заключение за всички ми прозвуча нейното изказване..

# 28
  • Мнения: 2 457
Единственото, което не ми харесва (на фона на другото не е от значение) е, че обича да трупа стари и ненужни вещи, които аз тайничко изхвърлям. Laughing
Ха-ха. Всеки Рак е Плюшкин, не обичат да се разделят със старите си вещи. Аз не ги харесвам защото не са мой тип, много собственически настроени са, обсебващи, пестеливи и още други неща... Но аз по принцип не си допадам със водни зодии. За семейство обаче стават - грижовни и т.н.,обичат децата и са домошари.

# 29
  • Мнения: 295
mia71 Тема със зaглавие СЪПРУГ зодия РАК, дали пък това не прави в нея   newsm78

Взе да става съвсем забавно, сега пък тръгна да гониш хора от темата ooooh! ooooh! ooooh!

# 30
  • Мнения: 41
Какво да кажа ? newsm78 Още помня ласките му! Не мога да забравя този мъж ! Страдах много, вече го преживях, но често живяяе със помена за него, когато се осамотя с мислите си, примерно в автобуса. Тайно си мечтая да го срещна ей тъй! А се разделихме през април 2008 г .........  newsm78

# 31
  • Мнения: 863
mia71 Тема със зaглавие СЪПРУГ зодия РАК, дали пък това не прави в нея   newsm78

Взе да става съвсем забавно, сега пък тръгна да гониш хора от темата ooooh! ooooh! ooooh!
Ти можеш ли да четеш?Попитах какво прави в тема засягаща зодия рак, след като смята, че хората, вярващи в зодиите, не са добре.

# 32
  • Мнения: 295
mia71 Тема със зaглавие СЪПРУГ зодия РАК, дали пък това не прави в нея   newsm78

Взе да става съвсем забавно, сега пък тръгна да гониш хора от темата ooooh! ooooh! ooooh!
Ти можеш ли да четеш?Попитах какво прави в тема засягаща зодия рак, след като смята, че хората, вярващи в зодиите, не са добре.

Е, аз точно, защото мога да чета го написах, при това го правя не по диагонал Mr. Green
Не видях никъде Juiciness да е написала, че не вярва във зодии  newsm78

От написаното разбрах, че между Рак и Рак има разлика и то си е така.

Не знам защо, но останах с впечатлението, че авторката желае да споделим личния си опит от брак с Рак (пише Съпруг), а не да обобщаваме!

# 33
  • Мнения: 311
Почти винаги във всяка тема се появява заяждане и конфликт. Затова обикновено не се включвам.
По темата, съпругът ми е домошар, грижовен баща, практичен и отговорен, Плюшкин определено.
Не е романтичен, изненадите не са му в кръвта, не готви, засега ми е напълно верен.
Все пак има общи неща за зодията, но както при всяка друга, не може всички хора да са еднакви.

# 34
  • Мнения: 863
Може би грешно предположих, че авторката може да се интересува и от по-дългосрочни наблюдения върху съпруг и баща, зодия рак, а не само от такива, направени върху млади връзки и 5-10 годишни бракове.Съжалявам, че споделих това, на което съм била свидетел повече от 30 години.

# 35
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Великолепен баща, грижовен съпруг, домошар, готвач, отговорен, балансьор.....
Ти май си изключение. Моят рак не отговаря на нито едно от изброените  Laughing
Не съм чела цялата тема, но явно пак има някакви драми  Mr. Green

# 36
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Раци около мен - бол! Съпругът ми, баща ми, малкият ми зет и малкият ми внук!

От живота ми с тримата големи /съпруг, баща и малък зет/ мога да кажа, че са домошари, прекрасни бащи, грижовни и обичащи съпрузи, спестовни и непилеещи пари /това не включва понятието "стиснати"/, не са женкари /колкото и да не харесвам тази дума, като звучене, не ми се мисли синоним/, неконфликтни.

Отрицателните качества са значително по-малки от положителните: малко разхвърляни, неорганизирани /става въпрос за съпруга ми, баща ми е изключително организиран/, не могат да правят две и повече неща едновременно.

Между двете категории поставям мълчаливи, което понякога е добре, понякога - не.

# 37
  • Мнения: 0
Наистина са много потентни.
Много ревниви.
Бих казала,че обичат да флиртуват,да се забавляват,но не винаги стигат до изневяра.
Имат много силно чувство за дълг.
Много силно се привързват.
Емоционални са.
Не обичат да им говориш за сериозни неща...чувства,условия да им поставяш....такива неща.
Мразят много лъжата,дори бих казала,че са много принципни.

# 38
  • Мнения: 2 457
Аз не разбрах, има ли авторката някакъв проблем със съпругът Рак, или просто иска да се образова по въпроса за зодиите newsm78

# 39
  • Мнения: 41
Наистина са много потентни.
Много ревниви.
Бих казала,че обичат да флиртуват,да се забавляват,но не винаги стигат до изневяра.
Имат много силно чувство за дълг.
Много силно се привързват.
Емоционални са.
Не обичат да им говориш за сериозни неща...чувства,условия да им поставяш....такива неща.
Мразят много лъжата,дори бих казала,че са много принципни.

Подрепям с две ръце !  Peace

# 40
  • Мнения: 295
Може би грешно предположих, че авторката може да се интересува и от по-дългосрочни наблюдения върху съпруг и баща, зодия рак, а не само от такива, направени върху млади връзки и 5-10 годишни бракове.Съжалявам, че споделих това, на което съм била свидетел повече от 30 години.

Споделения ти личен опит не виждам някой да е оспорил Peace

Възраженията бяха срещу желанието ти да сложиш всички
мъже раци под един знаменател.

Ограничение колко трябва да е дълъг брака (връзката) с Рак,
за да споделим опита си не видях да е уточнено. Wink

PS :Моят опит с баща Рак е 32г  Simple Smile
Прекрасен баща Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 1 127
Като чета и...все едно не е за рак.
Баща ми е Рак.
Цитат
Великолепен баща, грижовен съпруг, домошар, готвач, отговорен, балансьор.....
  -точно обратното на това!

Цитат
Наистина са прекрасни родители!
А аз все едно нямах баща...

Цитат
Много отговорен,
много романтичен,
много грижовен,
много мил,
много държи на семейството,
хипер сексуален,
с огромно чувство за хумор,
винаги душата на компанията,
безпределно принципен.....
домошар
  -нищо от това не важи за баща ми!

Да не копирам всяко мнение...само лоши работи мога да кажа.


Подкрепям с двете си ръце! Все едно аз съм го казала. Много сълзи съм изляла заради него, но нежелая да се връщам назад... Cry
Безкрайно ревнив, до болест. Себелюбив, незачитащ друго мнение. Винаги център на внимание, другите "няма нужда да вземат думата".
Горделив, заядлив при всяка възможност. Налагащ подчинение деспот. Една стъпка напред - две назад е в живота.
Щастлива съм, че мъжът ми не е зодия Рак /  ако беше Рак, то със сигурност не бих допуснала да ми е съпруг/.
Явно обаче има и добри Раци. Shocked

# 42
  • BG
  • Мнения: 2 458
Великолепен баща, грижовен съпруг, домошар, готвач, отговорен, балансьор.....
Ти май си изключение. Моят рак не отговаря на нито едно от изброените  Laughing
Не съм чела цялата тема, но явно пак има някакви драми  Mr. Green

Няма значение, че не отговаря,
щом те прави "Безумно щастлив редовен потребител"....!!!! Peace

Е, драмите са неразделна част от форумското общуване.... Tired

# 43
  • Мнения: 0
Ами проблем да имам не...Просто имам връзка с такъв мъж и смятам евентуално малко по-нататък да го направя свой съпруг , и исках да видя дали вашите наблюдения съвпадат с моите. Наясно съм,че всеки има индивидуален х-р.
Това ми е вторият мъж от тази зодия, и като цяло мога да кажа:
- Много емоционални и дълбоко привързващи се
- Много грижовни,мили,обичливи
- Добри кулинари,помагащи много вкъщи за домакинството

Немога да кажа дали са верни,понеже предишният ми изневери веднъж,а пък този е страшна душица и никога не е изневерявал на никого Wink  Но моите раци определено са МНОГО ревниви Peace

# 44
  • Мнения: X
Отговорен, грижовен баща, трезво мислещ, знаещ какво иска, домошар, мълчалив, помагащ в домакинските работи, разсеян, затворен, интроверт, чувствителен, но не умеещ да си изразява добре чувствата, обидчив, некомуникативен, работлив, самостоятелен, с тънко чувство за хумор, това са част от характерните черти на моята половинка.

# 45
  • Мнения: 3 414
Като чета и...все едно не е за рак.
Баща ми е Рак.
Цитат
Великолепен баща, грижовен съпруг, домошар, готвач, отговорен, балансьор.....
 -точно обратното на това!

Цитат
Наистина са прекрасни родители!
А аз все едно нямах баща...

Цитат
Много отговорен,
много романтичен,
много грижовен,
много мил,
много държи на семейството,
хипер сексуален,
с огромно чувство за хумор,
винаги душата на компанията,
безпределно принципен.....
домошар
 -нищо от това не важи за баща ми!

Да не копирам всяко мнение...само лоши работи мога да кажа.


Подкрепям с двете си ръце! Все едно аз съм го казала. Много сълзи съм изляла заради него, но нежелая да се връщам назад... Cry
Безкрайно ревнив, до болест. Себелюбив, незачитащ друго мнение. Винаги център на внимание, другите "няма нужда да вземат думата".
Горделив, заядлив при всяка възможност. Налагащ подчинение деспот. Една стъпка напред - две назад е в живота.
Щастлива съм, че мъжът ми не е зодия Рак /  ако беше Рак, то със сигурност не бих допуснала да ми е съпруг/.
Явно обаче има и добри Раци. Shocked
Напълно съм съгласна с всяка една дума  Sick ooooh! и моят баща е рак.

# 46
  • Мнения: 239
И съпругът ми и баща ми са зодия рак. Според мен са много отговорни и грижовни, мили и обичливи. По съпруга си съдя, че е и много търпелив  Mr. Green Много добри приятели и събеседници са. Единственият им недостатък е, че са много нерешителни и им липсва инициатива, а когато имат проблем се затварят в себе си, за да не притесняват околните... Поне моите раци са такива  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 118
Съпругът ми ,баща ми и синът ми са зодия рак.Съпругът ми е романтичен,домошар,душата на компанията,много добър човек.Баща ми също.Минусите са :много говори по някога и е разсеян . newsm78

# 48
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Мъжът ми, синът ми и свекървата са рак. Може да ме съжалявате  hahaha

# 49
  • Мнения: 275
Мъжът ми, синът ми и свекървата са рак. Може да ме съжалявате  hahaha

Аз ти завиждам благородно. Късметлийка!   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 1 335
В къщи, аз, мъжът ми, брат ми, зет ми, свекърва ми, сестрата на мъжа ми, бабата на мъжа ми и вуйна му сме раци  Grinning
Присъединявам се към всички положителни мнения за мъжете раци, като недостатък намирам разхвърлянето (не от мен, асцендента ми е дева и обичам всичко да е по конец), отлагането на задължения и че наистина застане ли пред телевизора е ни приема, ни предава Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 320
Моят съпрут рак си пада малко темерут. Иначе е грижовен и ми помага в домакинската работа (понякога даже доброволно).
За кръшкането не мога да кажа, не знам какви ги върши когато не си е в къщи. Но съм сигурна, че ако му падне случай, ще се възползва.
А иначе изобщо не е ревнив. Сигурно няма да му стане много приятно, ако не хване "на калъп" с някой, но и няма да се раздели с мен, ако разбере че съм кръшнала.
И никога не ме е лъгал, мрази лъжите и подмолните игрички.

# 52
  • Мнения: 2 161
Как си представяш,че всички раци на планетата са такива или онакива?Не познавам един свестен мъж рак,с едно единствено изключение.Общо взето са задници.Е?Сега ще се омъжиш ли за рак или не.Защото имай предвид,че другите преди мен пишат хубави неща,но кой е луд да оплюе мъжа си тук?

# 53
  • Мнения: 182
Според мен е до човека и характера му,а не до зодията.Моят съпруг е рак в лека степен темерут,не много разговорлив ,което мен адски ме дразни,защото противно на неговото мълчание аз обичам да говоря повече.Иначе не мога да го опиша като лош човек,но като чели романтика,прекалена грижовност и тем подобни май са му в недостатък.Може би защото отсъства често от вкъщи и знае,че аз поемам всичките задължения дори и неговите и това не го прави по грижовен като се прибере,точно обратното.Понякога му завиждам за спокойствието и равнодушието,въпреки,че това ме побърква на моменти.

# 54
  • Мнения: 120

По темата, съпругът ми е домошар, грижовен баща, практичен и отговорен, Плюшкин определено.
Не е романтичен, изненадите не са му в кръвта, не готви, засега ми е напълно верен.
  И моят е така.Познавам един болезнено ревнив рак, и един неверотян кръшкач, един оставил детето си(не бих казала изцяло по негова вина).

Ами ако "идеалният" за вас е рак?Ще се дръпнете заради зодията ooooh!

 Ние сме водолей и рак- според повечето хороскопи и гаджета е трудно да станем......а си имаме бебче и се обичаме

# 55
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
По от близо познавам един рак.Самочувствие без покритие , абе задник.Намери си майстора в мое лице сега като ме види неможе да си изрови главата от пясъка.
Доста е забавно

# 56
  • Мнения: 70


Страхотен за семейство!  Peace

Великолепен баща, грижовен съпруг, домошар, готвач, отговорен, балансьор.....

Има си и трески за дялане и един куп неприятни роднини,но засега сме в хармонични отношения Mr. Green

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448


Страхотен за семейство!  Peace

Великолепен баща, грижовен съпруг, домошар, готвач, отговорен

Има си и трески за дялане и един куп неприятни роднини,но засега сме в хармонични отношения Mr. Green
Подкрепям на 100%.
Труден характер има, но плюсовете са пъти, пъти повече от минусите.

# 58
  • Мнения: 348
По мои наблюдения са сръдливи, но искрени, никога не крие истината и ти я изплюва в лицето без да се притеснява. Мъжът ми не е рак, но където има рак все на мен попада /и мъже и жени/. На мен обаче са ми досадни и лепкави и не ме привличат сексуално, и...не спират да говорят, все всичко знаят и са разбрали...

# 59
  • Мнения: 213
Съгласна съм с всички изброени до тук положителни качества  Peace    ,нооо често са обсебващи,което на мен ми е действало отблъскващо.Добре,че моя не е рак Mr. Green

# 60
  • София
  • Мнения: 553
Лошите черти: "всезнайковци", сръдливи и мноооого стиснати  Peace

Едит: мъжът ми не е рак Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 15:34 от Ninche

# 61
  • Мнения: 1 844
Моят съпруг не е Рак, но пък кумът ни е тази зодия, та имам повече от задълбочени познания към рачетата.
Вярвам също, че всичко е твърде индивидуално и не можем да определим характера на човека само по зодията му.
Иначе,съдейки по кума ни и друг мъж,с когото дори съм имала връзка, смятам че,ракът е:
егоистичен
самовлюбен
податлив на чуждо мнение
дълбоко привързан към майка си
с големи мечти
изключително контактен, душата на компанията
грижовен към близките
природно интелигентен

# 62
  • Мнения: 186
Моичкия рак е много готин.Не мога се оплача.
-Никак не е стиснат .
Цитат
егоистичен-никак
самовлюбен-никак
податлив на чуждо мнение-цъ
дълбоко привързан към майка си-нормално привързан
с големи мечти-не е луд мечтател,но да има мечти ,които смятам за нормални и ги споделям на 100 0/0
изключително контактен-чак изключително не знам,нормално бих казала
грижовен към близките-определено(как хем е егоист ,хем грижовен?!)
природно интелигентен-определено
Нещо с което не е съвсем съгласен,но никой не го пита,е че е голям инат!Науми ли си нещо трудно ще го разубедиш.Напоследък не се и опитвам,а го оставям сам да прогледне.
Не че вярвам чак толкова в зодии и подобни.Възпитанието и средата са от огромно значение,а не датата и часът на раждане.

# 63
  • Мнения: 5
Раците са добри докато не ги разобличиш че кръшкат.интригантстват.Няма да казвам какви използвачи са .Стиснати до безумие .ако не се съгласяваш с тях  няма да живедш прекрасно.Мислят си че всичко могат и всечки умират за тях .суетата е другото прекалено което притежават.До старост не юогаг да си признаят че остарявТ или поне истенски .Това е моето впечатление з тези мъже.Разбира се зависи и от човека .както и колко иска жената .защото ако жената му сваля шапка и правк всичко по негов идеал и подлбие никога може да не се зблъска с някон от скандалните му изказвания например.

# 64
  • Мнения: 2 645
Противно на горното изказване ще напиша, че съм безкрайно щастлива с мъж рак. Мисля, че са идеални за семейство. Не казвам, че нямат недостатъци, но на фона на всичко което чета като оплаквания на жени по форумите и по мои лични наблюдения, ако имах възможността да избирам отново , щях да се спра на същия РАК Simple Smile

# 65
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Здравейте мами  Stop

Нека всяка една, която дели леглото си и всичко останало с мъж от зодия Рак, да сподели най-добрите и най-лошите му страни, и изобщо каквото й хрумне  Hug
А,ти коя зодия?

# 66
  • София
  • Мнения: 4 294
И разбира се заключението: Някои мъже от зодия Рак са:
Отговорни. Други не.
Стиснати.  Други не.
Грижовни. Други не.
Добри съпрузи, добри бащи, добри синове. Други не.
Изневеряващи. Други не.
Интриганти. Други не.
Самопожертвователни. Други не.
Романтични. Други не.
Самовлюбени. Други не.
Честни. Други не.
Ревниви. Други не.
Домошари. Други не.
Конфликтни. Други не.
Безстрашни. Други не.
Любвеобилни. Други не.
 
И така нататък, и така нататък. Горенаписаното  означава с пълна сила за всяка една зодия.

П.С. Разбира се, че зодиите формират някакви черти на характера, но в определена степен. По-същественото са асцендети, планети, домове и най-вече СОЦИАЛНА СРЕДА, ВЗАИМООТНОШЕНИЯ С ОКОЛНИТЕ, СИТУАЦИИ... Дъщеря ми е родена с едно момиченце в една и съща болница, в един и същи ден, в една и съща година, в един и същи час, с една минута разлика. Всичко им е общо - зодия, асцендент, Луна, домове, съвпади, планети в комбинации и т.н. И все пак са различни, а колко различни ще станат един Господ знае. Дъщеря ми е сама (засега), без баща, едва сме свързвали двата края, учи в едно уичилище, дружи с едни хора. Другото момиченце е 3-то дете в семейството, след него има 4-то, има и баща, имат не малко възможности. ще учи в друго училище, другарува с други деца... Трето пък  има строги и властни родители, които  ще ѝ кажат какво да учи, как да се облича, къде да ходи, четвърто пък е от семейство на баща алкохолик и побойник, майката е типичната примирена жертва, предала това мислене на дъщеря си, да бъде послушна и да търпи... Пето пък търси вниманието и обичта на родителите и семейството си, защото братчето ѝ е кръстено Петко и е много по-обичано от всички, а то е пренебрегвано... И след 20г (образно казано) като се появи тема на някой какво мислите аз жените зодия Рак може да се окаже, че характерите и чертите на 5-те момичета са съвършено различни, защото животът ги е поставил в различни ситуации и характерите им са оформени различно. Дори на 2-те, които имат всичко общо от гледна точка на Астрологията. Тъй, че, тези въпроси са  безсмислени, вгледай се в твоя човек, опознай го, довери му се, изследвай го и ще намериш отговор на въпросите си.


# 67
  • Мнения: 2 645
Отдавна не бях чела толкова смислен и на място поставен пост.
БРАВО!

# 68
  • Мнения: 5 247
зависи и от зодията на жената .Аз съм овен , бившия ми мъж е рак .Подчертавам бившия  Mr. Green

# 69
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
 Shocked Shocked Shocked

Злодеида, кажи подробности. И ние сме така, с разликата че още се търпим Wink.

# 70
  • Мнения: 5 247
еми не знам дали е от звездите  #Crazy ние сме родени на една и съща дата ,различни месеци и години ,аз съм овен с асцедент рак ,а той рак с асцедент овен .Имаше сблъсък на титаните така да се каже .От негова страна той страдаше ,че има красива ,умна и оправна жена .Възпитанието му си е ,че мъжа има право на всичко ,а жената не .Ужасно стиснат .Много мълчалив . Безотговорен . Прилагаше ми психически тормоз редовно и от време на време физически .
За характера му какво повече да кажа ... Човек който взема сам решения които никога не споделя и в последния момент чрез действията му разбирах какво става всъщност .Пример - решил да се изнасяме от къщата на баща му  месец предварително ,а ми казва в деня в който му прикипява и за 2 часа трябва да се събере багаж и да се намери квартира . Караше се с всички , не уважаваше никой от семейството си и все още е така .Сега и като бивш ми създава проблеми чрез детето .Не е отговорен баща , не иска да води комуникация с мен в името на детето и прави всичко на пук .Ината му е голям ако аз кажа че небето е синьо ,то той ще оспори ,че е червено ,дори ще разкаже на всички околни колко съм луда ,че твърдя ,че небето е синьо и ще ми пусне иск към съда да ми се направи психо преглед и анализ дали съм годна за родител на детето ни .
Това е моята история от части .При теб не знам как е , не е задължително да е същото .Аз като виден овен съм активна ,пъргава ,решителна и общителна .Той си е темерутест , мълчалив и трудно подвижен така да се каже .ААААААААААА да сетих се най-много ме дразни до ден днешен това ,че като предприеме нещо не го довършва до край .Пример -преди години си взе заведение под наем което ремонтира и вложи много средства в него , два месеца след като го пусна в работен режим го затвори ,защото му писна да няма работа  Shocked нае най некадърните хора и дори не стъпи там ,  те за два месеца го обраха и той се отказа .Ако бях аз , нямаше никога да се откажа , щях да работя от сутрин до вечер и да го разработя . Мразя хора които се отказват .Може би и аз не съм права ,защото аз пък дори да съм на грешен път никога не мога да се откажа от начинанието си и понякога съжалявам ,че не съм спряла на време ,но характер какво да правиш .
Сетих се още нещо което не харесвам в него - никога не планува почивките си .Тръгва в последния момент без резервация и без багаж .Последната ни почивка заедно преди не знам колко години се разви така - каза ми в последния момент ,че тръгваме .Едва събрах някакъв багаж и тръгнахме с колата на един негов приятел .Питах го къде отиваме и каза ,че не знае .Стигнахме до морето ,предложих му да идем в Черноморец ,защото там имам познати с къща за гости и ще ни приемат веднага,но той отказа .Започна едно обикаляне на Китен , Приморско ,Созопол и никъде няма места ,ако има то той не ги хареса .6-7 часа обикаляне на Черноморието ,защото той не иска да идем при моите познати , детето повръща в коалта ,умираме от глад .Накрая каза ,че си тръгваме и аз се ядосах слязах близо до Черноморец , обадих се на познатите ми ,те ме взеха и си изкарах морето с детето ,а той се прибра .След като се върнах багажа ми беше събран за пореден път , сигурно 100тен  Mr. Green Лелее колко картини ми изникват сега  ooooh!

# 71
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
95% е същото. Разликите - не ми е посягал, не спира да говори, страхотен баща е и е много привързан към близките си, като последното мен ме вбесява. В тяхно присъствие се държи като петгодишен, то са лиги, то мили наименования, А мен не бивало да глези понеже съм щяла да му се кача на главата.

# 72
  • Мнения: 5 247
Ами то значи няма нищо общо  Mr. Green за мен е важно мъжа да се държи добре с близките си и майка си ,защото това означава ,че и с жена си ще се държи добре и ще я уважава .Моя бивш захлюпи тенджера с манджа на главата на майка си  Shocked тогава още трябваше д ами просветне какво ме чака и мен  Confused

# 73
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Да се държи добре - да, да е мамино синче - твърдо НЕ

# 74
  • Мнения: 924
Съпругът ви е зодия Рак - управлява се от Луната.
Може да проверите в astro.com или в темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=936883;topicrefid=19  Peace

# 75
  • Мнения: 47
Оставете зодията .. всичко е до човека ..

# 76
  • Мнения: 54
Значииии,аз съм зодия рак и съм имала отношения с мъж рак...беше трагедия,ама не Шекспирова хехех Той е супер ревнив/граничи с психопатство/,винаги прав,говори и се интересува само от неговите си неща,отвеян,импулсивен. Това за хипер сексуалността е вярно. Даже може би това е едно от нещата,заради които се задържахме повече време. Избухнеше ли обаче,ставаха луди емоционални скандали. До жалби съм стигала. Беше обсебен. Интересното е ,че имаше нещо в него някъде дълбоко,което все ме дърпаше,сякаш виждах нещо  специално в душата му,защото когато беше на кеф и нямаше ревниви изблици,беше много внимателен и определено знаеше как да те накара да се чувстваш желана и обгрижена. Не съдя по хората за зодиите,но от опита си считам,че за мен комбинацията рак с рак не работи. Познавам обаче и други мъже раци,които са свестни.

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 12:04 от Нетърсеща.Ненамерена

# 77
  • София
  • Мнения: 1 668
Отговорен, грижовен баща, трезво мислещ, знаещ какво иска, домошар, мълчалив, помагащ в домакинските работи, разсеян, затворен, интроверт, чувствителен, но не умеещ да си изразява добре чувствата, обидчив, некомуникативен, работлив, самостоятелен, с тънко чувство за хумор, това са част от характерните черти на моята половинка.
Все едно си описала моя мъж зодия рак

# 78
  • Мнения: 31 676
Колкото са мили и романтични, точно толкова са и жестоки !   #Cussing out

Тук си права. Аз съм рак и като по-млада съм била жестока.
Сега съм помъдряла и станах малко темерут и не приемам някои неща толкова навътре. По-скоро вече не ми пука кой какво направил или казал. Не допускам чак толкова близо някой до мен, за да му дам възможност да ме нарани.
И да, има раци изневеряват. Особено от мъжката част. Но като цяло не са такива.

Но не всичко е до зодия. Характера зависи и от много други неща. Да се вярва сляпо на зодии е безумие. За забавление човек може да почете, но да класифицира хората предварително по зодия е смехотворно.

# 79
  • София
  • Мнения: 24 839
Значииии,аз съм зодия рак и съм имала отношения с мъж рак...беше трагедия,ама не Шекспирова хехех Той е супер ревнив/граничи с психопатство/,винаги прав,говори и се интересува само от неговите си неща,отвеян,импулсивен. Това за хипер сексуалността е вярно. Даже може би това е едно от нещата,заради които се задържахме повече време. Избухнеше ли обаче,ставаха луди емоционални скандали. До жалби съм стигала. Беше обсебен. Интересното е ,че имаше нещо в него някъде дълбоко,което все ме дърпаше,сякаш виждах нещо  специално в душата му,защото когато беше на кеф и нямаше ревниви изблици,беше много внимателен и определено знаеше как да те накара да се чувстваш желана и обгрижена. Не съдя по хората за зодиите,но от опита си считам,че за мен комбинацията рак с рак не работи. Познавам обаче и други мъже раци,които са свестни.
До болка познат профил.
В зодията им пише, че и други лоши зодии има, но Раците водят, дори пред Скорпионите.
И с моята зодия не си подхождат, въпреки твърдението, че само жени под този знак могат да изтърпят един Рак.

# 80
  • Мнения: 3 819
Брат ми е рак и аз съм рак.
Казвала съм му, че ако съм била на мястото на неговата приятелка, в някои ситуации съм щяла да му извия вратлето като на пиле заради държанието му.
Той ме гледа недоумяващо и ме пита: "е, що бе сестра ми, я ме виж къв съм си готин".
И си мисли, че е прав и че е готин и това е. Никой не може да го убеди, че не винаги е така.
Преди години и аз бях така. Добре че се събрах с търпелива везна, която успя да ме поопитоми.

# 81
  • Мнения: 31 676
Според астрология мисля, че Везните е Раците нямат добри дългогодишни връзки. Но ето на. Всякакви изключения има.
Имах позната, която си избираше гаджетата според зодията. И пак не улучваше правилния човек Joy

# 82
  • Мнения: 3 819
Така е Елора, но около нас има още две двойки Рак и Везни /но мъж Рак и жена Везни/ и те също имат дългогодишни връзки.
Ние Раците /и от трите двойки/ си признаваме, че с по-голяма заслуга за хармоничните отношения са Везните, защото наистина са нечовешки търпеливи.
Раците вятър ни вее на бял кон- днес сме така, утре иначе. Не могат да ни се хванат спатиите.

# 83
  • Мнения: 31 676


То аз не мога да си хвана спатиите, другите ще ги хванат. Това ме дразни в моята зодия и аз отговорям доста. Настроението си го меним през пет минути.

# 84
  • Мнения: 15 960
Връзките с мъж рак оцеляват благодарение на железните нерви на жената.

# 85
  • София
  • Мнения: 24 839
Връзките с мъж рак оцеляват благодарение на железните нерви на жената.
Да и накрая се питаш дали си е струвало, защото желязото кородира, а той не е мръднал на йота. Thinking

# 86
  • Мнения: 15 960
Това да, иначе най-умните жени много скоро им теглят един як шут отзад, другите, за да си съхранят нервите, спират да им обръщат внимание на капризите и настроенията и ги оставят да си трошат главата.

# 87
  • Мнения: 8 218
 newsm78

Мъжът ми е рак, дългогодишен брак без проблеми.

Аналогично две мои приятелки с мъже раци, едната в брак, другата без.

И трите сме овни, а според хороскопите - напълно несъвместими с раци.

Гледайте си живота и ако нещо не върви, не търсете оправдание в зодиите. Wink

# 88
  • Мнения: 924
Направете разлика между слънчев/зодиакален знак и астрология....  Peace
Астрологията - наука за взаимоотношенията на човека и Космоса
В астрологията планети са Луната, Слънцето, Меркурий, Венера, Марс, Юпитер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон.

Зодиакален знак - Управител
Овен - Марс
Телец - Венера
Близнаци - Меркурий
Рак - Луна
Лъв - Слънце ....

Раците се контролират от Луната - 4 дом

Мога да го проверя за вас или посетете темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=936883

# 89
  • Мнения: 718
Рак? Ооооооо, не, не, не, не, не. Не. И пак не. С много главни букви НЕ. Неонови, мигащи. Не.

Съпруг от тая зодия не съм имала, но след разни приключения с нейни представители (няма да описвам, че са твърде специфични и да не вземе някой да се познае), се бях зарекла, че повече с тая зодия не искам да имам нищо общо. Разбира се, по някое време се нахендрих на един такъв, та откарахме 2 години и сега - от позицията на времето - много се чудя как, по дяволите, съм изкарала толкова дълго с него. Ама някакси насъбирах, насъбирах, докато в един момент похлупакът направо изби и го разкарах на момента. И любопитното е, че това сякаш ме нарани мене повече от него: за такъв темерут с грамадно Т говорим.

Раците, и тук обобщавам опита си с всички мъже от тая зодия, които познавам, са стиснати до безбожност (качество, което презирам). Ама не спестовни, а просто стиснати. Сакън да не се мине. Последният беше направил едно изказване по повод финансите, което моментално ми уби либидото за около месец (ама буквално! И не, че съм го наказвала да не правим секс, не - отношенията си ми бяха нормални, но просто при мисълта за секс с него и...  Sick).
Още:
- МрънкалА, ама от световна класа - ееееей, угода нямат, все нещо не е както трябва, все те знаят как трябва да се направи нещо, ама не го правят, а само мрънкат, че "абе, не е така!".
- Дребнави. Много.
- Темерути.
- Мълчаливи. На единия ми идеше да му избия думите от устата понякога - уж обсъждате някакви важни неща, той седи и те гледа като пукал. Никакво включване, нищо. Седи, гледа те, и мига.
- Емоционални имбецили, drama queens.

Положителни черти: кротки са и не са склонни към насилие. Минусите обаче са толкова ясно изразени, че тия положителни черти по никакъв начин не могат да ги компенсират.

# 90
  • София
  • Мнения: 24 839
Положителни черти: кротки са и не са склонни към насилие. Минусите обаче са толкова ясно изразени, че тия положителни черти по никакъв начин не могат да ги компенсират.
Кротки ли?
Не си живяла с черен Рак, затова така говориш. #Crazy

# 91
  • Мнения: 718
Вярвай ми, всички от моята извадка ми се виждат достатъчно черни.  Laughing

# 92
  • Мнения: 15 960
Как кротки, като див петел са.

# 93
  • Мнения: 8 218
E, аз живея с рак вече 25 години. По-кротък човек и търпелив човек не познавам. Казях ви,не е от зодиите.  Mr. Green

# 94
  • Мнения: 924
E, аз живея с рак вече 25 години. По-кротък човек и търпелив човек не познавам. Казях ви,не е от зодиите.  Mr. Green
дата и час , за да се види къде е луната или поне пишете : рак с луна в ....... Peace

# 95
  • Мнения: 39
Здравейте момичета
Моят мъж също е зодия Рак ( за протокола аз съм Дева)
Заедно сме от 7 години и също споделям мнението на останалите ,че е грижовен баща и съпруг. Много кротък и уравновесен. Има тежък характер , в смисъл ,че не можеш да му натрапваш мнението си. Доста наблюдателен е и с добра преценка. Не е ревнив ,но все пак и повод не е имало. Като цяло наистина е добър семеен партньор !

# 96
  • Мнения: 2 209
Леле, цяла тема за мъжете Рак в раздел СО. Явно работата е сериозна. Mr. Green

Чела съм, че за Раците най-важни са отношението и емоционалния обмен в семейството. Самият Рак е "изграден" от емоции. Ако те, емоциите, са негативни, Ракът се превръща в черноглед, мрачен, нетърпим и силно обидчив човек. Ако обстановката около него е приятна и уютна, бихме могли да съжителстваме с прекрасен човек.. Абе, сложна работа. Mr. Green Simple Smile

# 97
  • Мнения: 5
ЗЛОДЕИДА
Мисля ,че едва ли е критерии държанието му към майка си .Казвам го защото моя се държи прекрасно с бабата но не и с мен Simple Smile.А мъжете раци според мен са доста по различни от дамите .

# 98
  • Мнения: 924
ЗЛОДЕИДА
Мисля ,че едва ли е критерии държанието му към майка си .Казвам го защото моя се държи прекрасно с бабата но не и с мен Simple Smile.А мъжете раци според мен са доста по различни от дамите .

Рак (вода) - Луна - майка (грижа, защита и майчинството) - семейството - 4-ти дом 
Управител Луна. Неговата луна може да бъде в друг знак - например в овен.
Ще се разглежда през управителя на овена - Марс.....
Отделно има аспекти на луната/слънцето и НЕ може да се използва шаблон за всички раци  Laughing

-------
Например: Явор Бахаров е Рак с луна в Телец и венера (управител на Луната) в Близнаци.
Меркурий в Лъв - Слънце в Рак в съвпад с Марс = Луна в Телец (и това е без аспекти,прогресии,транзити и т.н)
-------
Така може би ще намерите по-голямо значение и смисъл Peace  Thinking

# 99
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Освен мъжа ми, имам и една тримесечна дама от тази зодия, която за три минути тринадесет пъти сменя настроенията си Simple Smile

# 100
  • Мнения: 337
Много хубава тема Simple Smile.Като женена за Рак,и познаваща повече мъже раци,отколкото жени-да попитам:Коя жена/в смисъл като зодия/е подхотяща за мъжете Раци? Party

# 101
  • Мнения: 924
Много хубава тема Simple Smile.Като женена за Рак,и познаваща повече мъже раци,отколкото жени-да попитам:Коя жена/в смисъл като зодия/е подхотяща за мъжете Раци? Party
майка му

# 102
  • Мнения: 16
Аз съм Рак и той е Рак през 3 дена сме родени!Хармония пълна искам да ви кажа,довършваме си изреченията,мислим еднакво и изобщо всичко е ОК.Че сме склонни към изневери, да така е(говоря за зодията)ама защо другите не са ли?Всичко си е до човека,а пък един мъж както го подхванеш отначало,стъпваш му на врата и толкова ако не пътя и на улицата.
За мен мъжете Везни са най ужасните хора на света!Мисля,смятат претеглят.Все те са прави,все те всичко са постигнали,все чакат жената да им сложи да им вдигне.Те за мен са мамини синчета Simple Smile

# 103
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
С мъж и син рак мога много да напиша! Те двамата са като буря, спорят, викат, сърдят се и никой не отстъпва! Не бих казала, че са кротки. Трябва винаги да са прави, дори ако грешат. На черното бяло казват и пак ще е на тяхната. Мъжът ми изобщо не може да готви, да пуска пералня или да домакинства. Синковеца пък може всичко, даже в кухнята е по-добър от мен.
На моменти разсеяността и мрачното им настроение ми идват в повече.
Дъщерята риба, кротка и потайна, но успява да ги командори и двамата без много приказки! 

# 104
  • Мнения: 5
Много хубава тема Simple Smile.Като женена за Рак,и познаваща повече мъже раци,отколкото жени-да попитам:Коя жена/в смисъл като зодия/е подхотяща за мъжете Раци? Party
майка му
Хаха това ми хареса много.
И все пак по добре емоционален рак от лъжлива риба.

# 105
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
А 40 годишен Рак с майка орлица Риба? Какво ще кажеш?

# 106
  • Мнения: 1 427
Ужас на квадрат , ама и ти къде си се натресла  Mr. Green
Аз също съм двойно прокълната, с майка и мъж Рак.
Няма да се цитирам от другата тема за мъж Рак, само ще добавя, че Рак и след това Риба мъжете са ми най-зле и досега не съм срещала нормални такива, заклевам се  Peace
За тях мотото трябва да е "Run as fast as you can"!

# 107
  • Мнения: 15 960
Аз знам за един нормален мъж Риби, но за Рак - не.

# 108
  • Мнения: 31 676
Мъжете Риби хич не ги харесвам. Въпреки, че според астрологията би трябвало да си паснем. Аз съм Рак. Ама една читава Риба мъж не съм срещала.

# 109
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Лъки, бебето ни също е зодия Рак 😂

# 110
  • Мнения: 1 427
Олеле, милата  Hug -аз като разбрах че съм бременна и докато въвеждах в компа данни да ми изчисли кога е термина се молех" Господи, моля те дано не е рак"  Praynig
Не че мъж близнаци е шест, особено като е наследил проклетията на мм, ама поне не е юнски (че те са по-луди).  Mr. Green

# 111
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Беба за пет минути, пет пъти си сменя настроението. Юлски Рак е иначе, ако има значение

# 112
  • Мнения: X
Сякаш моя не е зодия рак...

# 113
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
В живота ми има двама мъже зодия рак-вуйчо ми и синът ми,и един куп жени от тази зодия+мен,разбира се Simple Smile
Добрите им черти(които аз виждам) са грижовност към семейството,търпение,синът ми е много мило и любвеобилно хлапе;лошите-инат,нерешителност,понякога сприхавост и избухливост,прекалена чувствителност,понякога започват нещо и го зарязват по средата заради друго.Лично аз обичам и скрития хаос-пример за това е гардероба ми,ако е подреден никога нищо не мога да намеря,а като е разхвърлян се оправям в пъти по-лесно,а го наричам скрит хаос,защото от вън изглежда подреден,а вътре само аз знам как е.Лошото е,че понякога се и чувствам така,а предполагам и други представители на зодията.

# 114
  • Мнения: 1 894
Кръшкат и настроенията им често се менят, с което често си менят и мнението.
Леко са пресметливи, женят се по пари. Избират си властни жени, които да ги командорят.

Това ми е наблюдението от няколко мъже, но с нито един от тях не съм живяла или имала връзка.

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 262
Само с един Рак съм се сближавала и наистина ми се струва, че са пресметливи, да не кажа използвачи.  Confused Никаква романтика, никакво отношение към жените, даже грубиянско поведение. Огромна нерешителност, съчетана с уникална суета. Ревнив до безобразие. Желание за секс - всеки ден, но при сходни обстоятелства - все едно е част от ежедневните дейности, като миенето на зъби например. Вкъщи - мрачно настроение, непрекъснати критики, особено по отношение на домакинските задължения (но никога похвали, то това се подразбира), докато поведението навън, с чужди хора, е коренно различно - едва ли не е душата на компанията. И да се оплаче човек - кой ще му повярва?  Confused Силно привързан към майка си и към всичките си роднини, които не пропускат да го използват при всеки удобен момент. Може да се разчита на него в чисто битов план - да купи мляко (ако му е казано), да пренесе нещо от точка А до точка Б... такива работи. Определено не ми е любимата зодия.

# 116
  • Мнения: 5
Само с един Рак съм се сближавала и наистина ми се струва, че са пресметливи, да не кажа използвачи.  Confused Никаква романтика, никакво отношение към жените, даже грубиянско поведение. Огромна нерешителност, съчетана с уникална суета. Ревнив до безобразие. Желание за секс - всеки ден, но при сходни обстоятелства - все едно е част от ежедневните дейности, като миенето на зъби например. Вкъщи - мрачно настроение, непрекъснати критики, особено по отношение на домакинските задължения (но никога похвали, то това се подразбира), докато поведението навън, с чужди хора, е коренно различно - едва ли не е душата на компанията. И да се оплаче човек - кой ще му повярва?  Confused Силно привързан към майка си и към всичките си роднини, които не пропускат да го използват при всеки удобен момент. Може да се разчита на него в чисто битов план - да купи мляко (ако му е казано), да пренесе нещо от точка А до точка Б... такива работи. Определено не ми е любимата зодия.

АХ КОЛКО ДОБРЕ СИ ОПИСАЛА ВСИЧКО ,СЯКЪШ СИ ЖИВЯЛА С МОЯ РАК.

# 117
  • София
  • Мнения: 89
Само с един Рак съм се сближавала и наистина ми се струва, че са пресметливи, да не кажа използвачи.  Confused Никаква романтика, никакво отношение към жените, даже грубиянско поведение. Огромна нерешителност, съчетана с уникална суета. Ревнив до безобразие. Желание за секс - всеки ден, но при сходни обстоятелства - все едно е част от ежедневните дейности, като миенето на зъби например. Вкъщи - мрачно настроение, непрекъснати критики, особено по отношение на домакинските задължения (но никога похвали, то това се подразбира), докато поведението навън, с чужди хора, е коренно различно - едва ли не е душата на компанията. И да се оплаче човек - кой ще му повярва?  Confused Силно привързан към майка си и към всичките си роднини, които не пропускат да го използват при всеки удобен момент. Може да се разчита на него в чисто битов план - да купи мляко (ако му е казано), да пренесе нещо от точка А до точка Б... такива работи. Определено не ми е любимата зодия.

АХ КОЛКО ДОБРЕ СИ ОПИСАЛА ВСИЧКО ,СЯКЪШ СИ ЖИВЯЛА С МОЯ РАК.
Същото - баща, брат и мъж, за мъжа изключвам ревнивостта и това да разчиташ да ти донесенещо,което си поръчала за вкъщи - ще го отлага до последния момемнт и после ще се скара що не съм си го купила сама...

# 118
  • Мнения: 563
Аз съм Рак и съм перфектен!Значиии тва е най добрата зодия!

# 119
  • BG
  • Мнения: 892
 Joy Joy Joy
Човекът пуснал тема-"Изневярата! И как я правите?"-ама иначе перфектен  Joy ще ме умориш от смях момченце  Joy

# 120
  • Мнения: 563
Joy Joy Joy
Човекът пуснал тема-"Изневярата! И как я правите?"-ама иначе перфектен  Joy ще ме умориш от смях момченце  Joy

Кво общо има изневярата с тва че съм перфектен?Поне се старая другия да не разбере и пак съм го измислил перфектно!Значи съм прав!

# 121
  • BG
  • Мнения: 892
Това, че се стараеш да не разбере партньорът до теб за изневерите ти не ги прави прави по-малко гнусни! А за мен човек, който изневерява или се кани да го направи определено не е перфектен, колкото и "перфектни" планчета да има.

# 122
  • Мнения: 563
Значи да не правя нещо което ми харесва щото ще бъде гнусно кое точно?Аз моя партньор не го ограничавам в нищо ,не съм го карал да е само с мене,той преди тва е бил с много жени кво да му държа сметка и аз ли?

# 123
  • BG
  • Мнения: 892
Ами тогава му кажи открито, че искаш отворена връзка, а не да се криеш като мишка. Именно играта на криеница е гнусна пред човекът до теб. Като искаш скачай от цвят на цвят, но тогава защо имаш сериозна връзка?

# 124
  • София
  • Мнения: 24 839
Значи да не правя нещо което ми харесва щото ще бъде гнусно кое точно?Аз моя партньор не го ограничавам в нищо ,не съм го карал да е само с мене,той преди тва е бил с много жени кво да му държа сметка и аз ли?

Какво е правил преди, си е негова работа.
Какво си правил ти- твоя.
Но, ако сега искаш да не се държи той гнусно и да си ляга с каквито боклуци му пресекат пътя, е нормално и ти да не го правиш.

# 125
  • Мнения: 563
Ами тогава му кажи открито, че искаш отворена връзка, а не да се криеш като мишка. Именно играта на криеница е гнусна пред човекът до теб. Като искаш скачай от цвят на цвят, но тогава защо имаш сериозна връзка?


Щото когато имах сериозна връзка просто го нямаше другия човек,откъде да знам аз кой ще срещна в живота ми и накъде ще отиде цялата работа не съм некъв феномен баси,а както казах моя партньор ми трябва обаче съм влюбен в друг ,дали ще е за малко или много също няма откъде да знам,ако му кажа изобщо няма да е ок,щото е ревнив на тва отгоре.

# 126
  • BG
  • Мнения: 892
Мдааа-ето за какво говоря-Раците смятат че винаги са прави и за да е на тяхното и през "трупове" ще минат.Чувствата на човекът до тях нямат значение. Важното е на тях да им е добре, пък другите да се оправят.За пореден път ми потвърждаваш мнението за мъжетете от тази зодия.

# 127
  • Мнения: 4 611
Срещала съм много мъже раци, които са леко мръднали в главата. Не знам случайност ли е, че толкова много от тази зодия не са много в ред.

# 128
  • Мнения: 563
Срещала съм много мъже раци, които са леко мръднали в главата. Не знам случайност ли е, че толкова много от тази зодия не са много в ред.

Струват ти се "мръднали" щото не ги разбираш,Раците сме много загадачни и тва ни е чара Wink

# 129
  • Мнения: 31 676
Чара му бил  Joy
Е, щом си вярваш  hahaha

# 130
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
За мен сте супер предвидими. Знам във всеки момент, на всяка дума как ще реагира Рака, или поне тези които познавам. Не разбирам кое е загадъчното?!?

# 131
  • Мнения: 31 676
Направо ми излага зодията  Crossing Arms

# 132
  • Мнения: 15 960
Жените Рак поне за семейство стават, докато мъжете и за това не.

# 133
  • Мнения: 1 463
Никога не са ме привличали мъжете от зодия рак, въпреки че аз съм от същата зодия. Имам афинитет към мъжете скорпиони, които много рядко биват понасяни от жените, но аз се погаждам с тях.

# 134
  • Мнения: 563
За мен сте супер предвидими. Знам във всеки момент, на всяка дума как ще реагира Рака, или поне тези които познавам. Не разбирам кое е загадъчното?!?

Хах ок ай се пробвай да предвидиш някоя моя реакция,то аз сам не знам как ще реагирам в разни ситуации че ти ще знаеш  Laughing  а и жените най много обсъждате Раците тва кво значи а?Ми падате си по нас даже да ни викате всякви обаче пак сме най интересните пичове!

# 135
  • Мнения: 8 218
За мен сте супер предвидими. Знам във всеки момент, на всяка дума как ще реагира Рака, или поне тези които познавам. Не разбирам кое е загадъчното?!?

Хах ок ай се пробвай да предвидиш някоя моя реакция,то аз сам не знам как ще реагирам в разни ситуации че ти ще знаеш  Laughing  а и жените най много обсъждате Раците тва кво значи а?Ми падате си по нас даже да ни викате всякви обаче пак сме най интересните пичове!

Ама, чакай сега! Ти мъж ли си или жена, че нещо се обърках.  newsm78

# 136
  • Мнения: 15 960
Обсъждаме ви, защото друго такова чудо няма на света. Ни се води, ни се кара.

# 137
  • Мнения: 31 676


Обсъждане не означава положителна оценка.
А тук се обсъждат и други зодии.
Ако проумееш написаното в темата, ще разбреш че преобладаващото мнение за мъжете раци е че не струват. Но ти си вярвай.

# 138
  • BG
  • Мнения: 892
Аз лично не понасям мистериозни и загадъчни мъже -за мен са въздух под налягане, с моя Рак се излъгах, защото го мислех за скромно, тихо и добро момче.
А Лъвове обожавам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Котенца  Wink

# 139
  • Мнения: 31 676


Обсъждате ни щото ви привличаме и тва че не сме мноо разбираеми за другите още повече ви кефи,жените си падате по мистериозни типове като нас.

Много хора се обсъждат. И изнасилвачи, убийци, политици, гейове, проститутки, педофили. Това не значи, че се харесват.
Иначе специално в теб не виждам нищо интересно. Доста ми простееш.

# 140
  • Мнения: 563
Лоол ако търсите пък скромност в Рак сте яко загазили.Раците не сме скромни щото е тъпо или както казва най великия в бокса Мохамед Али-Скромноста краси само тоя който няма кво друго да го краси  Simple Smile
И е адски прав!А между другото бях чел и че най много престъпници по затворите са Раци хах значи освен лоши сме и опасни хах

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 10:47 от bubanka

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Най-омразната за мен  зодия ooooh!
двулични,пред теб едно,пред друг-друго,нагаждачи,фукльовци,сноби....злобари,подигравчии,комплексари,разбирачи от всичко,все съвети да дават,макар и никой да не им ги иска,с широки пръсти.живеят ден за ден....

# 142
  • Мнения: 71
Първото ми гадже беше Рак (15 юли) и беше мил, романтичен, все ме изненадваше, готвеше и си чистеше с радост, но беше мухльо и това ме отблъсна. Не можеше да се изправи пред конфликт. Аз защитавам мъжа до себе си, не съм някаква лигла (21 век и е съм мъжко момиче), но пък не искам мъжът до мен да е някакъв лигльо, зависим от майка си. Той имаше страхопочитание към майката Скорпион, която го беше обсебила. Сега сме в приятелски отношения, още е плах, независимо, че има много позитивни качества. И да ви кажа, от Рак до Рак има голяма разлика. Първо, че цялата натална карта има значение, не само слънчевия знак. Той е като кратко обобщение, което не винаги е истина. Второ, възпитанието и средата имат по-голямо значение. Ако се сваляте с кварталната батка, няма значение коя зодия е - романтик и кавалер няма как да е. Познавам страхотни Раци и нито един гадняр. Така че мисля, че не може всички да се сложат под общ знаменател. Някои са срещали от лошите, други (като мен) от добрите.

Общи условия

Активация на акаунт