Съпруг зодия РАК

  • 30 076
  • 142
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 47
Оставете зодията .. всичко е до човека ..

# 76
  • Мнения: 54
Значииии,аз съм зодия рак и съм имала отношения с мъж рак...беше трагедия,ама не Шекспирова хехех Той е супер ревнив/граничи с психопатство/,винаги прав,говори и се интересува само от неговите си неща,отвеян,импулсивен. Това за хипер сексуалността е вярно. Даже може би това е едно от нещата,заради които се задържахме повече време. Избухнеше ли обаче,ставаха луди емоционални скандали. До жалби съм стигала. Беше обсебен. Интересното е ,че имаше нещо в него някъде дълбоко,което все ме дърпаше,сякаш виждах нещо  специално в душата му,защото когато беше на кеф и нямаше ревниви изблици,беше много внимателен и определено знаеше как да те накара да се чувстваш желана и обгрижена. Не съдя по хората за зодиите,но от опита си считам,че за мен комбинацията рак с рак не работи. Познавам обаче и други мъже раци,които са свестни.

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 12:04 от Нетърсеща.Ненамерена

# 77
  • София
  • Мнения: 1 668
Отговорен, грижовен баща, трезво мислещ, знаещ какво иска, домошар, мълчалив, помагащ в домакинските работи, разсеян, затворен, интроверт, чувствителен, но не умеещ да си изразява добре чувствата, обидчив, некомуникативен, работлив, самостоятелен, с тънко чувство за хумор, това са част от характерните черти на моята половинка.
Все едно си описала моя мъж зодия рак

# 78
  • Мнения: 31 848
Колкото са мили и романтични, точно толкова са и жестоки !   #Cussing out

Тук си права. Аз съм рак и като по-млада съм била жестока.
Сега съм помъдряла и станах малко темерут и не приемам някои неща толкова навътре. По-скоро вече не ми пука кой какво направил или казал. Не допускам чак толкова близо някой до мен, за да му дам възможност да ме нарани.
И да, има раци изневеряват. Особено от мъжката част. Но като цяло не са такива.

Но не всичко е до зодия. Характера зависи и от много други неща. Да се вярва сляпо на зодии е безумие. За забавление човек може да почете, но да класифицира хората предварително по зодия е смехотворно.

# 79
  • София
  • Мнения: 24 839
Значииии,аз съм зодия рак и съм имала отношения с мъж рак...беше трагедия,ама не Шекспирова хехех Той е супер ревнив/граничи с психопатство/,винаги прав,говори и се интересува само от неговите си неща,отвеян,импулсивен. Това за хипер сексуалността е вярно. Даже може би това е едно от нещата,заради които се задържахме повече време. Избухнеше ли обаче,ставаха луди емоционални скандали. До жалби съм стигала. Беше обсебен. Интересното е ,че имаше нещо в него някъде дълбоко,което все ме дърпаше,сякаш виждах нещо  специално в душата му,защото когато беше на кеф и нямаше ревниви изблици,беше много внимателен и определено знаеше как да те накара да се чувстваш желана и обгрижена. Не съдя по хората за зодиите,но от опита си считам,че за мен комбинацията рак с рак не работи. Познавам обаче и други мъже раци,които са свестни.
До болка познат профил.
В зодията им пише, че и други лоши зодии има, но Раците водят, дори пред Скорпионите.
И с моята зодия не си подхождат, въпреки твърдението, че само жени под този знак могат да изтърпят един Рак.

# 80
  • Мнения: 3 819
Брат ми е рак и аз съм рак.
Казвала съм му, че ако съм била на мястото на неговата приятелка, в някои ситуации съм щяла да му извия вратлето като на пиле заради държанието му.
Той ме гледа недоумяващо и ме пита: "е, що бе сестра ми, я ме виж къв съм си готин".
И си мисли, че е прав и че е готин и това е. Никой не може да го убеди, че не винаги е така.
Преди години и аз бях така. Добре че се събрах с търпелива везна, която успя да ме поопитоми.

# 81
  • Мнения: 31 848
Според астрология мисля, че Везните е Раците нямат добри дългогодишни връзки. Но ето на. Всякакви изключения има.
Имах позната, която си избираше гаджетата според зодията. И пак не улучваше правилния човек Joy

# 82
  • Мнения: 3 819
Така е Елора, но около нас има още две двойки Рак и Везни /но мъж Рак и жена Везни/ и те също имат дългогодишни връзки.
Ние Раците /и от трите двойки/ си признаваме, че с по-голяма заслуга за хармоничните отношения са Везните, защото наистина са нечовешки търпеливи.
Раците вятър ни вее на бял кон- днес сме така, утре иначе. Не могат да ни се хванат спатиите.

# 83
  • Мнения: 31 848


То аз не мога да си хвана спатиите, другите ще ги хванат. Това ме дразни в моята зодия и аз отговорям доста. Настроението си го меним през пет минути.

# 84
  • Мнения: 15 960
Връзките с мъж рак оцеляват благодарение на железните нерви на жената.

# 85
  • София
  • Мнения: 24 839
Връзките с мъж рак оцеляват благодарение на железните нерви на жената.
Да и накрая се питаш дали си е струвало, защото желязото кородира, а той не е мръднал на йота. Thinking

# 86
  • Мнения: 15 960
Това да, иначе най-умните жени много скоро им теглят един як шут отзад, другите, за да си съхранят нервите, спират да им обръщат внимание на капризите и настроенията и ги оставят да си трошат главата.

# 87
  • Мнения: 8 246
 newsm78

Мъжът ми е рак, дългогодишен брак без проблеми.

Аналогично две мои приятелки с мъже раци, едната в брак, другата без.

И трите сме овни, а според хороскопите - напълно несъвместими с раци.

Гледайте си живота и ако нещо не върви, не търсете оправдание в зодиите. Wink

# 88
  • Мнения: 924
Направете разлика между слънчев/зодиакален знак и астрология....  Peace
Астрологията - наука за взаимоотношенията на човека и Космоса
В астрологията планети са Луната, Слънцето, Меркурий, Венера, Марс, Юпитер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон.

Зодиакален знак - Управител
Овен - Марс
Телец - Венера
Близнаци - Меркурий
Рак - Луна
Лъв - Слънце ....

Раците се контролират от Луната - 4 дом

Мога да го проверя за вас или посетете темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=936883

# 89
  • Мнения: 725
Рак? Ооооооо, не, не, не, не, не. Не. И пак не. С много главни букви НЕ. Неонови, мигащи. Не.

Съпруг от тая зодия не съм имала, но след разни приключения с нейни представители (няма да описвам, че са твърде специфични и да не вземе някой да се познае), се бях зарекла, че повече с тая зодия не искам да имам нищо общо. Разбира се, по някое време се нахендрих на един такъв, та откарахме 2 години и сега - от позицията на времето - много се чудя как, по дяволите, съм изкарала толкова дълго с него. Ама някакси насъбирах, насъбирах, докато в един момент похлупакът направо изби и го разкарах на момента. И любопитното е, че това сякаш ме нарани мене повече от него: за такъв темерут с грамадно Т говорим.

Раците, и тук обобщавам опита си с всички мъже от тая зодия, които познавам, са стиснати до безбожност (качество, което презирам). Ама не спестовни, а просто стиснати. Сакън да не се мине. Последният беше направил едно изказване по повод финансите, което моментално ми уби либидото за около месец (ама буквално! И не, че съм го наказвала да не правим секс, не - отношенията си ми бяха нормални, но просто при мисълта за секс с него и...  Sick).
Още:
- МрънкалА, ама от световна класа - ееееей, угода нямат, все нещо не е както трябва, все те знаят как трябва да се направи нещо, ама не го правят, а само мрънкат, че "абе, не е така!".
- Дребнави. Много.
- Темерути.
- Мълчаливи. На единия ми идеше да му избия думите от устата понякога - уж обсъждате някакви важни неща, той седи и те гледа като пукал. Никакво включване, нищо. Седи, гледа те, и мига.
- Емоционални имбецили, drama queens.

Положителни черти: кротки са и не са склонни към насилие. Минусите обаче са толкова ясно изразени, че тия положителни черти по никакъв начин не могат да ги компенсират.

Общи условия

Активация на акаунт