Изцепки на мъжете относно децата... – 3

  • 176 448
  • 662
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Моцят син така учеше дядо си да борави с компютър:"Ей тука на десктопа съм ти сложил един шорткът до сайта ти за спортни новини- само го накликваш 2 пъти и после си скролваш да си видиш 'квото те интересува.
На дядо,който не беше виждал компютър през плета му се стъжваше. Синковеца беше на 7 години тогава.
Оффф, и ММ така обяснява. Направо ми иде понякога да го цапардосам...

# 661
  • Мнения: 513
ММ идва с мен на преглед на ехографа за първи път и доктора казва "Ето това е главата....... тук са топките и пишлето...." и след това сме на кафе с приятели и единия мъж го пита какво се е виждало и как е бебенцето и моя му отговаря "Абе глава има да мисли, пишка има да е.е, значи е добре" (супер горд) Simple Smile Simple Smile

# 662
  • Мнения: 22
Бременна съм в края на третия месец. Баба ми и дядо ми празнуват 57 годишнина от сватбата си. Решаваме, че е подходящия момент да им кажем (първо правнуче ще е). Радостта е голяма. Баба ми леко срамежливо казва: „Сега да си поговориш с дядо ти да ти каже какво да ядеш ако искаш да е мъжко или женско.” Казвам: „Ами то каквото съм яла, яла.” Отговорът беше: „Ааа не е вярно още има време. Ако искате мъжко да ядеш месо.” Simple Smile
Аз месо хапвам рядко, но в шестия месец доктора като каза, че е момченце, моят мъж вика: „Май, май все пак след съвета на баба ти и дядо ти тайно си си хапвала месо.” Wink Много се смяхме!

Общи условия

Активация на акаунт