Отговори
# 735
  • Мнения: 539
Здравейте и от мен!
Момичета не издържах и дадох АБ, направо ми се плаче.  CryТеди много се дере от тази кашлица и затова му дадох. Нито знам къде мога да го заведа на частни, нито нищо. Как само съжалявам, че се приместих тук.  ooooh! При първа възможност ще търся частен педиатър и при следващо съмнение отивам за второ мнение.
Ние нали засега отлагаме ваксините и не знам как стоят нещата при нашето педи, но ми се струва безобразие тази липса. Не може да ги налагаш и да ги правиш задължителни, а в следващия момент да не ги доставяш. Ако имам време ще пиша на някоя медия, предполагам, че няма да съм единствена.
SISINA, добре дошла при нас.  Hug

щом си решила и се притесняваш,давай го.Но после гледам някакви консултации в интернет има от д-р Михайлов(аз нищо не съм прилагала от него) и той казва за някакви опашки от АБ,за изчистване,така че ако е някой е запознат да запознае и  нас.

Чета че имате слънчице,а тук е направо ужас,силен вятър,тъмно небе и стууд.

И аз можех да си поспя с бебка,но нашто бати като се събуди и първо при нас идва,спим не спим,това е,събужда ни всички.

Мария♥ ,при кой педиатър сте(личен),и все се каня как разбра че малкия има алергия?

Вечер като завивате малките да спят,завивате ли им и ръцете,или само до гърдичките,защото аз завивам до гърдите защото се притеснявам да не се завие през глава сама през нощта,а на сутринта ръцете и кочан.

# 736
  • Мнения: 54
Благодаря за поздравите момичета Hug Пепси относно ваксините незнаех че има проблем и с пентаксима. Аз вчера се обадих на Конфедерациа за защита на здравето http://kzzbg.org/
при липсата на ваксина за хепатит Б миналия път те ми помогнаха и я осигуриха. Сега казаха, че ще се заемат с проблема с доставката на пневмококовата. Виж сайта и ако искаш им се обади, много са любезни и дадат обратна връзка. Peace
Моя син продължава да поддържа 37.7 иначе е спокоен и усмихнат. сигурно ще премеря пак температура към 15.30. Вие къде я мерите. На мен ми е малко трудно под мишницата, но пък в дупето предизвиквам изакване та всеки път се чудя Thinking

# 737
  • Мнения: 2
 Маминки..........аз пак се включвам с един въпрос..........
  Някоя от вас до сега ходила ли е на изложението на бебемания в СОфия-зала Универсиада.........., аз си го представям нещо като "Произведено в България"- в НДК-така ли е????????
     Бебемания е от 29.10 до 31.10 зала Универсиада.....

# 738
  • Мнения: 13
Нашия доктор също нямаше пентаксим и синфлорикс.....и каза вече да започвам с месни пюрета и обедното мляко да отпада изцяло вече, а след няколко дни да започвам кашички и да отпадне и следобедното мляко.

 #Crazy По принцип се въздържам да коментирам, ама това просто .... Не знам какъв е този лекар, но определено бих попрочела малко информация преди да му следвам препоръките.  Peace Две заместени млечни хранения на 5-месечно бебе???

# 739
  • Мнения: 339
Вечер като завивате малките да спят,завивате ли им и ръцете,или само до гърдичките,защото аз завивам до гърдите защото се притеснявам да не се завие през глава сама през нощта,а на сутринта ръцете и кочан.

Аз започнах да слагам Денис в зимното чувалче, то е с ръкави, дебеличко е колкото олекотена завивка. Така съм спокойна, че ръчичките му са на топличко и няма опастност да се отвие. Отгоре пак му мятам по една завивка, че да е по сгушен.
Отдолу го обличам с боди с дълъг ръкав и ританки.

SISINA, Добре дошла, синът ти е роден на нашата дата. Дай повече информация - как се казва, колко кг. и см. се е родил.


Pepsilight, напълно те разбирам за АБ, преди време и аз така дадох на дъщеря ми. Не се притеснявай чак толкова, мисля че от един път нищо няма да му стане, важно е да не стане системно приемането на АБ.

mama_zaek, май е време за новата темичка.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 272
Здравейте!  Hug
Аз вече си имам фейсбук- Стоянка Никифорова

Не ми говорете за нощното спане, че от 2 дни не съм спала. Незнам вече каква е причнита, но спи само до мен ( по -точно до гърдата ми )

# 741
  • Мнения: 4 076
Нашия доктор също нямаше пентаксим и синфлорикс.....и каза вече да започвам с месни пюрета и обедното мляко да отпада изцяло вече, а след няколко дни да започвам кашички и да отпадне и следобедното мляко.

 #Crazy По принцип се въздържам да коментирам, ама това просто .... Не знам какъв е този лекар, но определено бих попрочела малко информация преди да му следвам препоръките.  Peace Две заместени млечни хранения на 5-месечно бебе???

и аз мислех да си замълча, но.. думи нямам smile3505
не едно, а две заместени хранения на 5 м. ooooh!

# 742
  • Мнения: 54
Киди сънът ми се казва Стоян, роди се 53см. 2900гр. с цезарово сечение иначе терминът ми беше на 11.06. Иначе си мислех че това е по-лесният вариант от естественото раждане, но никой не ми беше казал за излизането от упойката - направо си беше кошмар.  #Crazy Сега вече си имам само един "красив" спомен - шев като отпреди 100 години. сигурно е около 20 см и шевовете се виждат.  SickНе се сдържах да се оплача. hahaha

# 743
  • София
  • Мнения: 161
Добре дошла мама SISINA   bouquet
Заповядайте в новата ни темичка ! Хайде да я изпишем само с положителни новини  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт