Зелена Карта 2012

  • 78 933
  • 799
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Дано няма пусната тема.
Не мога да открия официалния сайт на който се играе за зелена карта.
Интересуват ме условия, адрес за пращане, изобщо всички изисквания и информация.
Гледах на сайта на Американското Консулство в София, не ми се отваря  newsm78

Благодаря предварително  Hug

Последна редакция: ср, 06 окт 2010, 18:49 от iskrica_nadejda

# 1
# 2
# 3
  • някъде
  • Мнения: 979
Подаването на молбите е от пети октомври,ако не се лъжа.Аз съм пас тази година.

# 4
  • Мнения: 22 443
От 5ти октомври до 3ти ноември е подаването на документи. )

Тази година на майтап мисля да пусна. Но аз съм такъв уникален карък, че знам, че никога няма да спечеля. )

Преди години наши приятели спечелиха зелена карта. Но изискванията след това бяха страхотни....и те след месец и нещо мислене се отказаха.

# 5
  • някъде
  • Мнения: 979
Е,кофти е така.Първо се разучават подробностите,преценяваш си финансите и тогава пускаш.

# 6
  • София
  • Мнения: 819
Преди години наши приятели спечелиха зелена карта. Но изискванията след това бяха страхотни....и те след месец и нещо мислене се отказаха.

Имаш ли представа какви са били изискванията? newsm78 Аз все повече се замислям, ако не забравя, тази година ще кандидатствам Crazy

# 7
  • Мнения: 796
Преди години наши приятели спечелиха зелена карта. Но изискванията след това бяха страхотни....и те след месец и нещо мислене се отказаха.

Имаш ли представа какви са били изискванията? newsm78 Аз все повече се замислям, ако не забравя, тази година ще кандидатствам Crazy

Аз също се интересувам за това. От няколко години се каня, но мисля тази година да се пробвам Simple Smile

# 8
  • някъде
  • Мнения: 979
Във форумите на all.bg има теми точно за емиграцията,вкл. Зелена карта.Мисля,че няма по -подробно инфо из нета.

# 9
  • Мнения: 1 446
Хубаво е предварително да се знае абсолютно всичко. И най-вече да обичате риска.

# 10
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
http://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/2691597/an/0/page/0/vc/1, ако е в разрез с правилата ще забърша

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 026
Не започва ли на 1 октомври подаването на апликейшъните?

# 12
  • Мнения: 11
На 5 октомври започва. Нововъведението май е, че може да се провери он-лайн дали си избран. Всъщност нямам идея как точно е било преди, защото за първи път ще кандидатсваме... А форумите на all.bg наистина са много полезни, всякаква информация има за зелената карта.

Последна редакция: пт, 01 окт 2010, 01:21 от poster

# 13
  • Германия
  • Мнения: 240
Ее ама, тъкмо я бях забравила тази зелена карта и вие ми пуснахте мухата  Mr. Green Само да не взема да спечеля, че каквото съм психо, като нищо ще си хвана шапката и ще зарежа всичко.  Rolling Eyes
А някой знае ли после какви са изискванията? Имаше май нещо за определен брой пари в сметката.  newsm78

# 14
  • Мнения: 7 837
На 5 октомври започва. Нововъведението май е, че може да се провери он-лайн дали си избран.

Това не е нововъведение. И тази година можеше, миналата също. Промяната от тази година е, че не пристига голям плик с документи, а само уведомително писмо, формите се свалят онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт