Детско парти за Хелоуин

  • 13 222
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 395
http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/photo.php?fbid=166062093421596&set=a.166062063421599.40009.162572020437270&pid=464963&id=162572020437270
в докторската градина 31 октомври от 17ч - парти за Хелоуин

# 46
  • Мнения: 30
спешно ми трябва костюм на Стела от Уинкс,(трансформирана-хахха)

# 47
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Тук има покана към варненци http://www.toytownbg.com/?toy=37#step

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Нашата програма за Хелуин, като че ли се избистри вече и е доста натоварена  Crazy

12,30 - Клуб "Импресия" на ул. Самуил, където моя човек ходи на рисуване. Ще има тикви и сладкиши.

Следобяд ще обикаля комшиите на баба си, за да ги тормози, заедно с още 1-2 хлапета. Още не съм решила дали ще са въоръжени с домати и яйца, както искат Mr. Green Едно е сигурно, няма да са нашите съседи.

17,00 - Арена, Керфур или Приказка без край

19,00 - /ако имам сили и нерви/ Коколандия.

Избра си костюм, който честно казано малко ме плаши..направил си е и сам маска на курса по рисуване. Хич не е детинско и ми е малко криво, заради вкуса му към ужасното. Миналата година беше Зоро, сега не иска и да знае. Майка ми също е в ужас. Каза, че навремето, когато е била малка са били популярни весели детски костюмчета на животни. Тя помни, че е била зайче и жълто пате  Grinning
Наследникът обаче явно е дарк натура Whistling

# 49
  • Мнения: 359
Избра си костюм, който честно казано малко ме плаши..направил си е и сам маска на курса по рисуване. Хич не е детинско и ми е малко криво, заради вкуса му към ужасното. Миналата година беше Зоро, сега не иска и да знае. Майка ми също е в ужас. Каза, че навремето, когато е била малка са били популярни весели детски костюмчета на животни. Тя помни, че е била зайче и жълто пате  Grinning
Наследникът обаче явно е дарк натура Whistling
Оо, бъди сигурна, детето си е съвсем в час с тенденциите! Laughing Моите, като спомена за Зоро, Спайдърмен и пр., ме поглеждат насмешливо, един вид: "Ти в кой век живееш, бе, майка ми?!" А веселите костюмчета са ерес просто! Дай им мумии, разкапващи се трупове, върколаци.... Сега са се въоръжили с по един пластмасов трион /окървавен/ и се чудят с какъв "аутфит" да го допълнят!

# 50
  • Мнения: 376
http://mysticolors.com/halloween/
За първи път ще празнуваме, защото децата искат. Тиквеният фенер ми е почти готов. Ще направя и тиквеник. Купила съм холидейки и десертчета за децата, които ще дойдат. Моите са на 4 и 6 години и искат да ги пусна да обикалят с една от групите, но аз нещо се колебая. От 2007 година у нас са идвали по 2 групи от 5-6 деца от съседни блокове. Звънят и казват " Добър вечер, ние празнуваме Хелоуин , а вие? ". И носят един плик, искат само опаковани сладки неща и после си ги разделят. За дъщеря ми имам рокля на принцеса, но синът ми как ще го облека не знам. В Кауфланд миналата година имаше украса и костюми за Хелоуин, но сега не видях да има.

# 51
  • Русе
  • Мнения: 656
 Добре де , който модератор трие , нека изтрие и това , но да ми обясни защо ?
Моля !

ПП
 Аз съм против  празника защото е  грозна и глупава американска измишльотина и няма нищо общо с нас (българите) , нито с традиция , нито с история . А вие се тържите като туземци , които копират по смешен и тъжен начин "господарите" .

И какво , имам мнение - изразявам го , никого персонално не обиждам .

Последна редакция: нд, 31 окт 2010, 02:20 от ramlim

# 52
  • Мнения: 376
Че какво има да трие модератор?  newsm78 Аз не виждам нищо нередно.

# 53
  • Мнения: 6 206
Нашата програма за Хелуин, като че ли се избистри вече и е доста натоварена  Crazy

12,30 - Клуб "Импресия" на ул. Самуил, където моя човек ходи на рисуване. Ще има тикви и сладкиши.

Следобяд ще обикаля комшиите на баба си, за да ги тормози, заедно с още 1-2 хлапета. Още не съм решила дали ще са въоръжени с домати и яйца, както искат Mr. Green Едно е сигурно, няма да са нашите съседи.

17,00 - Арена, Керфур или Приказка без край

19,00 - /ако имам сили и нерви/ Коколандия.

Избра си костюм, който честно казано малко ме плаши..направил си е и сам маска на курса по рисуване. Хич не е детинско и ми е малко криво, заради вкуса му към ужасното. Миналата година беше Зоро, сега не иска и да знае. Майка ми също е в ужас. Каза, че навремето, когато е била малка са били популярни весели детски костюмчета на животни. Тя помни, че е била зайче и жълто пате  Grinning
Наследникът обаче явно е дарк натура Whistling
Завиждам ти благородно!
Залисана в много работа - точно целият ден сортирах костюми карнавални, детето се мотаеше около мен и си се обличаше и радваше. После отидохме по работа в мола и видя облечени деца, нямаше нищо организирано, и му светна някаква лампичка. После в центъра ми имаше страшно парти /рожден ден/ - изигра го от край до край, нещо което се случва твърде рядко.... И после в колата ми казва - мамо, нали днес не е било хелоуин.
Глупачето иска с костюм да обикаля и да казвал "номер или лакомство"... как да му го осигуря Thinking живея в село, където познавам само комшиите отсреща, насвякъде другаде са баби по на 80-90 год сигурно или празни къщи, как да им обясниш на тези хора като им звънне цъфтящо русо шестгодишно маскирано дете какво да правят? а той се сърди, сърди, много ми е съсвестно. защото досега все аз съм го бутала за такива партита, веднъж той да прояви интерес и аз нищо не мога да направя
обещавам, че догодина ако все още има интерес, ще организирам истинско страхотно хелоуин парти

# 54
  • Русе
  • Мнения: 656

...... живея в село, където познавам само комшиите отсреща, насвякъде другаде са баби по на 80-90 год сигурно или празни къщи, как да им обясниш на тези хора като им звънне цъфтящо русо шестгодишно маскирано дете какво да правят? .....

Вероятно живеете на прекрасно място , трябва да се радвате на спокойствието и свободата си . Но вместо да научите куп важни и незаменими с нищо неща от тези възрастни хора , то вие се опитвате да ги учите на глупави празници . Вместо да учите тях , просто послушайте  тези баби , те знаят много за празниците , и то за много празници !

# 55
  • Мнения: 6 206
да, наистина живея на такова място и се радваме на свободата си, но пробвай да обясниш ти на шестгодишно дете, че хелоуин е глупава измислица
за него е магия и забавление. много по-снобско ми се вижда да започна да го поучавам, че е измишльотина

# 56
  • Русе
  • Мнения: 656
да, наистина живея на такова място и се радваме на свободата си, но пробвай да обясниш ти на шестгодишно дете, че хелоуин е глупава измислица
за него е магия и забавление. много по-снобско ми се вижда да започна да го поучавам, че е измишльотина

Имаме 2 децa  на 6г. и на 8г. , никое от тях не е попитвало дори  Wink .  Но ние намираме , поне за сега да ги забляваме с други далеч по-полезни според мен неща . А и аз се страя да им обяснявам предварително важните неща .
Вкъщи изключително рядко се гледа TV , от там основно идва проблема .

# 57
  • Мнения: 376
Някой хора реагират на празника така, все едно никога не са били деца! Хелоуин е световен празник, аз се чувствам гражданин на света и затова ще го празнувам вече всяка година. От 2007  година Хелоуин е и български празник и по новините не пропуснаха да го отбележат. А дядо Коледа да не би да е тръгнал първо от България? А се празнува масово и никой няма нищо против.
Тази година обикаляха в квартала много повече деца, отколкото през миналата. Всички бяха толкова добре маскирани, а някой успях да ги снимам. Вече казваха "лакомство или пакост", а хората се бяха подготвили с лакомства.  Моят тиквен Джак светеше на прозореца  отвън няколко часа, но не видях други фенери по съседните блокове.

# 58
  • Мнения: 359
Не виждам нищо лошо в един празник повече. Това да ни е в повече - празниците! Laughing Весело е, децата се забавляват много, ние също покрай тях. Какво - да се цупим като ощипани моми ли?!
Ние организирахме купон в къщи снощи. Бяха ....10-12 /загубих им бройката по едно време Laughing/ деца, ужасяващо маскирани. Новият ни апартамент е разрушен, днес ще разчиствам отломките! Mr. Green

# 59
  • Мнения: 6 206
Вкъщи изключително рядко се гледа TV , от там основно идва проблема .

Браво, това си е твой избор
Моето гледа и филми и тв и списания чете и от там знае за хелоуин повече от мен
почувства се направо ограбен, когато празникът го подмина
имам будно, умно, красиво дете, от нищо не ме е срам...

Общи условия

Активация на акаунт