боя за коса ИНОА

  • 111 075
  • 448
  •   1
Отговори
# 435
  • Костандово
  • Мнения: 116
Аз поръчвам от енцо, преди от рибката, нямат никаква разлика Peace

След като сте я пробвали издържали малко повече да не би и тя като другите да започне да се отмива още на второто миене

# 436
  • Мнения: 43
Здравейте,
Имам нужда от съвет. Направих си руси кичури върху естествена кестенява коса. Мисля да си изсветля цялата коса с 2-3 тона и да стана блондинка. Каква боя да си взема и с какъв окислител, за да не стане оранжева или грозно жълта?

# 437
  • София
  • Мнения: 208
От Иноа не съм доволна,падна ми след  8-10 дена някъде и цвета беше ужасно оранжево,с други безамонячни бои ми издържа по 1 месец цвета.Поне не изтощава..........аз съм си изключително доволна от тази
https://www.bubblebox.se/bilder/artiklar/zoom/lo22000112_1.jpg
Цветът е уникален и се получава точно какъвто е в каталога Peace

# 438
  • Мнения: 43
А тази боя също безамонячна ли е?
А какво ще кажете за кастинг на Лореал?

# 439
  • София
  • Мнения: 208
А тази боя също безамонячна ли е?
А какво ще кажете за кастинг на Лореал?

Да,Продиджи на Лореал също е безамонячна,от както ползвам безамонячни,косата ми живна.Вярно,че  се боядисвам мааалако по-начесто,но определено косата ми вече не е така суха. Peace

# 440
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте момичета,
Използвам Иноа Кармилан от 5 месеца и от цвета съм много доволна, но започна много да ми цъфти косата и то в средата на косъма. Дали вие сте забелязали нещо такова или само при мен е така, понеже съм карък Grinning

# 441
  • Мнения: 3 453
   Надали е от боята, още повечв в средата на косъма.... Ходиш ли често вързана, може от това да е.

# 442
  • Мнения: 3 453
    Момичета прави ли ли сте обливка на цвета с иноа? Чудя се дали да си направа, но ме притеснява факта че боята се нанася на суха коса?

# 443
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
В шаш и паника съм. Спрях се на иноа боя и купих препоръчаните ми дози от фризьора по интернет. Взех си оксидант 9% и 6% http://www.ebay.de/itm/272059109017?_trksid=p2055119.m1438.l2649 … TRK%3AMEBIDX%3AIT и боя http://www.ebay.de/itm/262002015368?_trksid=p2055119.m1438.l2649 … TRK%3AMEBIDX%3AIT. Този Олео гел не го намерих в Германия, а само при един продавач в Англия. На някои клипчета го слагат, а на други не затова не го купих. Фатално ли е без него? Прочетох първа страница и няколко след това, но са доста отдавна и не намерих инфо за този гел. На едни места боята е в малки сиви опаковки, а на други като моята. Моята боя не е оранжева, а бяла кремообразна. Смесих 20мл 6% и 40мл 9% оксидант с боя 20мл 7.1 и 40мл 8.1. Като почнах да нанасям изобщо не е това което е написано на първа страница. Същият ефект е като с нормална боя. Няма го това втвърдяване, та масаж и т.н. В ютюб гледах че се нанася като нормалната боя и се стои 35мин, като 10мин преди края почнах да нанасям останалата боя по дължината и сресах обилно. По едно време ми беше доста трудно та леко намокрях гребена. Дали в фатално? Сега се чудя къде съм сбъркала. Страх ме хваща да отида се се изсуша, че да не се изненадам неприятно. Направих това което ме посъветва фризьора. Боите са същите номера само на друга марка Eugene Perma. Дали трябваше отново да я боядисам като нов цвят? На клипчетата казват че за смяна на цвета 15мин преди края на времето (35мин) трябва да се нанесе останалата боя, а ако е същия -5мин. Аз почнах 10мин че съм с дълга и гъста коса и е голяма борба. Ако някой чете тази тема нека ми отговори. Предварително благодаря.

P.s. Определено нещо съм объркала. Преди се боядисвах кестенява и за да ми покрие добре белите коси отпред, първо боядисвах на челото и около ушите. Сега сторих същото, но там е станала видимо по-светла. Отделно моята коса е тъмно кестенява и имам проблем с избиването на червения цвят. В салона нямаше такова червено, но сега определено излезе и на места оранжевее. Утре на светло ще я видя. Друго е на естествена светлина. Трябва да видя какво да оправя следващият път. Ако някой вижда къде съм сбъркала нека сподели.

Последна редакция: ср, 11 яну 2017, 00:07 от ronicat

# 444
  • Мнения: 14 489
Олео гелът не беше ли в първите варианти на боята, сега е само боя и окислител.

Цветът на самата боя е различен според това какъв цвят се боядисваш. Аз се боядисвам сега с осмица и е синьо-лилава.

# 445
  • Мнения: 3 675
Олео гелът не беше ли в първите варианти на боята, сега е само боя и окислител.

Цветът на самата боя е различен според това какъв цвят се боядисваш. Аз се боядисвам сега с осмица и е синьо-лилава.

Да, така е.
Боята беше променена и в момента не се слага олео гел.
Темата е много стара и затова в първия пост е описана старата боя.

# 446
  • Мнения: 10
Според мен е твърде скъпа за да се отмива за две седмици.Аз предпочитам безамонячната на ROLLAND

# 447
  • Мнения: 14 489
Според мен е твърде скъпа за да се отмива за две седмици.Аз предпочитам безамонячната на ROLLAND

Ако си миете косата по 3 пъти седмично може да се отмие за 2 седмици, вярно, че се отмива бързо ама не чак толкова Wink

# 448
  • Мнения: 2 992
Има и 3% окислител. Има ли смисъл от него или да си взимам  6%

Общи условия

Активация на акаунт