Произвежда ли се още Гранофорин?

  • 31 438
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 857
гранофорин може все още и да се намери по ветеринарните аптеки Sunglasses

# 46
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Вчера купих едно шише Гранофорин от въпросната аптека на Славейков. Струва 5лв. и е с трайност една година, ако се държи в хладилник.

# 47
  • Мнения: 574
Гранулина е за ветеринарна употреба,но е като Грануфорина.Може да се ползва и от хора.Спрян е от производство естествено ,защото е евтин и върши работа,а нали трябва да си продават скъпото Тантум верде и др.

# 48
  • Мнения: 69
Не се произвежда от доста години

# 49
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Не се произвежда от доста години

Е, може, но аз си купих от аптека, в която се прави.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 328
Гранофуринът наистина е спрян от производство, поне в аптеките така казват /като под сурдинка допълват, че е така, за да може да се купува скъпият аналог/.
Що се отнася до сполучлив, но пак приготвян в аптеки /не е готова лекарствена форма/ лек при възпалени сливици, гнойни ангини и пр., е една течност, малко по-гъста от гранофурина, в която основна съставка е нишадърът. За съжаление не успях да открия рецептата от своето детство, в което бях лекувана именно с това вълшебно мазило /маже се, както гранофурина/, но мисля да попитам някой по-възрастен лекар или фармацевт и ако се сдобия с рецепта, ще я поствам тук. При това мазилото беше сладникаво на вкус, съвсем не беше така неприятно, както зелената течност, а това прави употребата му при деца още по-приемлива.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
аз отких в Сз една аптека в която го правят, но ми искаха съставките от лекар защото било за дете и работели само по рецепта. А пък аз идея си нямам какво има вътре и така и не съм поръчала ... Нито съм питала лекар каква е рецептата

# 52
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
И в Габрово го правят в аптека. И аз съм чувала от лекар, че е спрян от производство, защото е евтин и ефикасен. Незнам колко е вярно. Но оима още нещо - в правения липсвала една от съставките на Гранофурина, но пак е ефикасен.

# 53
ne no moje da e ostanalo o6te po niakoi apteki

Общи условия

Активация на акаунт