Арома

  • 2 293
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Може не сте уцелили вашия крем, щом е бил мазен за вас, предполагам сте с мазни кожи, а мазните кремове са за сухи - де да знам... но и аз не обичам мазните, плътните кремове за лице - просто не са за моя тип кожа, все си търся леки и хидратиращи и все по-рядко намирам такива.

Сега ползвам един страхотен (поне за мен) крем за лице "Чистая линия" , руски е, (не бъркайте с Красная линия!) и понеже свършва, се оглеждам за друг крем, който предпочитам да е български - хем евтин, хем качествен...дано намеря.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 6 155
Може не сте уцелили вашия крем, щом е бил мазен за вас, предполагам сте с мазни кожи, а мазните кремове са за сухи - де да знам... но и аз не обичам мазните, плътните кремове за лице - просто не са за моя тип кожа, все си търся леки и хидратиращи и все по-рядко намирам такива.


Аз съм със суха кожа, а крема беше май подхранващ или нещо такова - ужасен е.  Close Мирише готино, но не попива и лепне  Rolling Eyes

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Българската козметика е най-подходяща за нашият климат, но аз не я харесвам нещо не ми понася на кожата.

# 18
  • Мнения: 4 916
 Confused Доволна съм от почти всичко на "Арома" с едно изключение - "Витаминен крем" (в редакция - това е крем за ръце). До преди 3-4 месеца беше страхотен, после изведнъж изчезна и когато най-накрая се появи беше адски скапан. Консистенцията му беше по-различна, не попиваше по същия начин, предполагам, че и от към качество са го прецакали, и най-важното - мирише на някакъв ужасен парфюм. Новият аромат силно напомня едновремешните руски одеколони, чиято миризма пронизваше всичко наоколо и дето се казва "заживяваше" с теб. Гадост.
 Sad Голямо разочарование...

Последна редакция: нд, 13 ное 2005, 16:58 от argun

# 19
  • Мнения: 361
Пастите за зъби са ужасни както и шампоаните Sick

# 20
  • Мнения: 2 035
Kато подхвана и Рубела, ми се струва че двете фирми произвеждат препокриващи се продукти, като тези на Рубела са малко по-евтини...
Получава се нещо като Ейвън срещу Орифлейм. Laughing
Абе не съм много сигурна, нали уж и двете фирми си имат продукти няколко класа, никък клас, среден и висок. Примерно от високия клас на двете фирми се борят "Енерджи" срещу "Дева", но май цялата работа си е БГ конкуренция всеки гледа да се наложи марките на пазара.
Съгласна съм, че това от което съм доволна аз не значи, че ще се хареса на Вас и върху Вас ще има същият ефект както при мен. Така, че всеки трябва да намери своята козметика от която да е най-доволен - Различни хора, различни кожи ...  Wink

# 21
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
За Арома, мога да кажа само едно голямо браво! 99% от продуктите им са страхотни! Ползвам и шампоаните им, и пастите им ... и нямам забележки. При всички случай обаче много зависи какви предпочитания има определеният потребител и какво му понася!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пък купих тоя сапунь с пшенични трици, (мъжът ми вече ме подиграва, че всичко е трици и зародиши и въобще съм полудяла).  Laughing И понеже е глицеринов тоя сапунец, хареса ми. Не изсушава кожата, пере ме сносно и ме разнобразява в къпането. 60 стинки.

# 23
  • Мнения: 10 758
Аз пък нищо не съм ползвала на Арома.

# 24
  • Мнения: 1 558
И аз ползвам сапуна с триците, когато ме мързи да чистя банята от утайката от кафе Wink. Я някоя, която ползва гела за очи на Арома Енерджи да сподели впечатленията си от ефекта му. Simple Smile

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Киса, маркетингово проучване ли правиш?  Wink

# 26
  • Мнения: 8 505
Бях си взела преди доста време ексфолианта за смесена кожа-не беше лош,но не и нещо особено.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, маркетингово проучване ли правиш?  Wink

Хихик.... не, работата ми е друга.

# 28
  • Мнения: 4 212
Майка ми се боядисва мисля с боя за коса на Арома. Оба4е ползва 4ервен махагон и има пове4е боя по кожата на главата си, разбира се покриват и белите коси, но на третото измиване ве4е няма и помен от боята. Има ли сайт Бг козметиката? Интересно ми е да видя какво се предлага. Аз едно време ползвах за малката шампоан за коса на Па па, миришеше хубаво и някакви кремове за ръце, ма не помня ве4е.

# 29
  • Мнения: 2 332
Я някоя, която ползва гела за очи на Арома Енерджи да сподели впечатленията си от ефекта му. Simple Smile
Преди доста време го ползвах - ами не забелязах особен ефект честно казано... после една продавачка ми каза, че е за млада кожа - до 25г. май, пък аз ги бях попрехвърлила.... може би заради това?

Общи условия

Активация на акаунт